• خانه
  • اخبار
  • اتصالات را از کارخانه ای که به پروژه شما نزدیک است بخرید

اتصالات را از کارخانه ای که به پروژه شما نزدیک است بخرید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اتصالات را از کارخانه ای که به پروژه شما نزدیک است بخرید

میلگردهای تقویت کننده به دو شکل ساده و آجدار تولید می شوند و برای صنایع مختلف اعم از ساختمان سازی و یا صنایعی که نیاز به جوش دارند استفاده می شود. یراق آلات یکی از محصولات اصلی است کارخانه های فولاد ایران آن ها تولید می کنند. پیمانکاران پروژه زمانی یراق آلات بخرید و در برآورد بودجه مورد نیاز برای پروژه خود، به چندین عامل توجه می کنند: قیمت آهنبرند و سازنده، هزینه اضافی خرید یراق آلات و اندازه یراق آلات از مهم ترین عوامل هستند.

اکثر استان های ایران دارای کارخانه های تولید محصولات فولادی هستند و آرمیچر مقطعی است که در اکثر کارخانه ها تولید می شود. بنابراین، پیمانکاران در هر شهری که در آن کار می کنند می توانند کارخانه هایی را در نزدیکی محل پروژه پیدا کنند و میلگردهای تقویت کننده مورد نظر خود را سفارش دهند. در این مقاله به اهمیت انتخاب کارخانه نزدیک به محل پروژه می پردازیم.

چرا نزدیکی شیر به پروژه مهم است؟

رهبران هر پروژه به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها هستند. به آن دلیل قیمت یراق آلات امروز برای آنها بسیار مهم است؛ آنها به دنبال فرصتی برای خرید یراق آلات با بهترین قیمت و تحویل آن به پروژه هستند.

به گفته کارشناسان آهن آنلاین:

از آنجایی که آرماتور جزء کلیدی در فعالیت های عمرانی و ساختمانی است، آگاهی از شرایط و تغییرات قیمت میلگردهای آرماتور امروزه به پیمانکاران این صنایع کمک می کند تا برآورد دقیق تری از هزینه نهایی پروژه های خود داشته باشند. قیمت روز یراق آلات به پارامترهای مختلفی از جمله نوسانات بازار آهن، نرخ ارز، عرضه و تقاضا، عوارض صادراتی و … بستگی دارد. این عوامل تاثیر زیادی بر قیمت یراق آلات 14، 16 و 18 به عنوان پرفروش ترین سایزهای این محصول دارد.

اگر کارخانه نزدیک به محل پروژه باشد نیازی نیست هزینه زیادی برای تحویل بپردازید نخواهند داشت. حتی ممکن است بتوانند با کامیون هایی که در پروژه فعال هستند به درب کارخانه بروند و محصولاتی که سفارش داده اند را خودشان به پروژه تحویل دهند. این باعث صرفه جویی زیادی در پول می شود.

یکی دیگر از دلایلی که بر اهمیت نزدیک بودن پروژه به کارخانه شیر تاکید می کند، آب و هوا است. اگر از یک کارخانه نزدیک پروژه میلگرد خرید کنید، می توانید بخش های سفارشی خود را در عرض چند ساعت دریافت کنید. حتی اگر کارخانه محصولات نهایی را در انبار نداشته باشد، ظرف دو تا سه روز کاری آنها را آماده می کند.

اگر میلگردهای مورد نیاز پروژه را از کارخانه راه دور سفارش دهید، برای ارسال محموله باید مدت زیادی منتظر بمانید. حتی گاهی ممکن است بین زمان سفارش و تحویل مرسوله از یک هفته تا 10 روز وقفه وجود داشته باشد. این امر برنامه ریزی را مختل می کند و بودجه زیادی را از دست می دهد.

هزینه های تحویل چه تاثیری بر قیمت یراق آلات دارد؟

قیمت یراق آلات با عوامل مختلفی تعیین می شود، اما هزینه حمل و نقل نیز بر آن تأثیر می گذارد. اگر فاصله بین کارخانه و پروژه شما زیاد باشد، ممکن است مجبور شوید چندین میلیون تن اضافی برای تحویل بپردازید پروفیل های فولادی از کارخانه پرداخت کنید.

قیمت یراق آلات همیشه تحت تاثیر عوامل مختلف در نوسان است.

قیمت یراق آلات همیشه تحت تاثیر عوامل مختلف در نوسان است.

هر چه حجم محصولاتی که سفارش می دهید بیشتر باشد، هزینه ارسال نیز بیشتر می شود. توجه به فاصله کارخانه تا محل پروژه یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش هزینه اتصالات و سایر مقاطع مورد نیاز ساختمان می باشد. این عامل تأثیرگذار و همچنین موارد دیگری از این قبیل را به خاطر بسپارید قیمت آهندریغ نکنید و می توانید هوشمندانه بالا بروید چند میلیون تومان در بودجه پروژه پس انداز انجام دادن.

چگونه نزدیکترین کارخانه به پروژه خود را پیدا کنیم؟

همانطور که گفتیم تعداد کارخانه های تولید کننده محصولات فولادی در ایران بسیار زیاد است. به همین دلیل، پیمانکاران همه کارخانه ها را نمی شناسند و ممکن است ندانند که کارخانه به پروژه آنها نزدیک است.

بهترین راه برای یافتن کارخانه استفاده از یک منبع معتبر است که لیستی از کارخانه های معتبر و اطلاعاتی در مورد محل هر کارخانه ارائه می دهد. به یاد داشته باشید که در برخی استان ها کارخانه های فولادسازی متعددی وجود دارد که اگر منبع معتبر و به روزی برای آدرس آنها داشته باشید، می توانید به راحتی آدرس نزدیک ترین کارخانه را پیدا کرده و محصولات مورد نیاز خود را از همان مرکز خریداری کنید.

بهترین راه برای خرید یراق آلات از نزدیکترین کارخانه

تا همین چند سال پیش که کلیه سفارشات پروفیل استیل به صورت حضوری یا تلفنی ثبت می شد و فروشندگان محصول را فقط به افراد معتبر می فروختند. خرید از نزدیکترین کارخانه به پروژه کار آسانی نبود. از آنجایی که کارخانه ها به بسیاری از تازه کارها در این منطقه محصولات نمی فروختند، مجبور شدند سخت افزارهای لازم را از کارخانه های دیگر خریداری کنند.

با خرید یراق آلات از نزدیکترین کارخانه ها هزینه پروژه های خود را کاهش دهید.

با خرید یراق آلات از نزدیکترین کارخانه ها هزینه پروژه های خود را کاهش دهید.

مجموعه اتو آنلاین این مشکل را حل کرده است. در این مجموعه امکان خرید یراق آلات از کارخانه های مختلف در سراسر ایران با بهترین قیمت ها موجود است. آهن آنلاین لیستی از کارخانه های فولادسازی در سراسر کشور تهیه و جدول محصولات و قیمت آنها را در وب سایت خود در اختیار کاربران قرار داد. با بررسی این اطلاعات، مشتریان می توانند کارخانه ای را پیدا کنند که نزدیک ترین کارخانه به محل پروژه آنها است و بررسی کنند که آیا بخش فولادی مورد نیاز خود را تولید می کند یا خیر. سپس می توانند سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق آهن ثبت کنند. برای ثبت سفارش کافیست با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. این افراد پس از ارائه راهنمایی های لازم در عرض چند دقیقه فاکتور شما را صادر کرده و کار ارسال مرسوله به محل مورد نظر شما را انجام می دهند.

آخرین کلمه

در این مقاله در مورد اهمیت خرید یراق آلات از کارخانه ای که به پروژه نزدیک است صحبت کردیم. یافتن این کارخانه های آهن به صورت آنلاین بسیار آسان است و تنها به جستجوی اینترنتی نیاز دارد. حتی اگر اینترنت ندارید، می توانید تماس بگیرید 54712-021 تماس بگیرید و پروژه را به کارشناسان هدایت کنید اتو آنلاین (https://ahanonline.com/) اطلاعیه ها. پس از بررسی محل، شما را به نزدیکترین کارخانه معرفی می کنند و مراحل ثبت سفارش و فاکتور را برای شما انجام می دهند. این ساده ترین و سریع ترین راه برای سفارش اتصالات در حجم مورد نظر است.