• خانه
  • اخبار
  • اتحاد فرشتگان سیاتل قصد دارد با یک صندوق جدید معاملات سریعتر انجام دهد

اتحاد فرشتگان سیاتل قصد دارد با یک صندوق جدید معاملات سریعتر انجام دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اتحاد فرشتگان سیاتل قصد دارد با یک صندوق جدید معاملات سریعتر انجام دهد

اتحاد فرشتگان سیاتل قصد دارد با یک صندوق جدید معاملات سریعتر انجام دهد
اریک لارسن، مدیر صندوق نوآوری AofA. (عکس AoA)

اتحاد فرشتگان 1.3 میلیون دلار برای یک صندوق نوآوری جدید جمع آوری کرده است که از 10 تا 12 استارت آپ در اوایل سال آینده پشتیبانی می کند، عمدتاً در شمال غربی اقیانوس آرام.

AoA مستقر در سیاتل که در سال 1998 تأسیس شد، معمولاً حدود 10 میلیون دلار در سال در 20 شرکت سرمایه گذاری می کند. این پول از بیش از 150 عضو AoA می آید که هر کدام به صورت جداگانه سرمایه گذاری می کنند. AoA همچنین دارای یک صندوق راه اندازی چند ساله سنتی بود که از آن برای مطابقت با سرمایه گذاری های انجام شده توسط اعضای خود استفاده می کرد، که معمولاً 25٪ از سرمایه گذاری مشترک اعضا در یک شرکت بود.

صندوق نوآوری متفاوت است. این فقط در مورد تطبیق سرمایه‌گذاری‌ها و دادن انعطاف‌پذیری بیشتر AoA برای حرکت سریع‌تر در مورد کارآفرینان نیست. همچنین یک صندوق سالانه است که به اعضای جدید اجازه می دهد تا به صورت سالانه بپیوندند و همچنین تنوع بیشتری به اعضا می دهد.

اریک لارسن، مدیر صندوق صندوق جدید، گفت: «ما فکر می‌کنیم این روش خوبی است که در حین سرمایه‌گذاری مراقب باشید، اما با آن سریع‌تر عمل کنید.

تصمیمات سرمایه گذاری با رای اعضا تعیین می شود. این صندوق که تاکنون از دو استارتاپ حمایت کرده است، حدود 50 شرکت کننده دارد. بازده به نسبت بر اساس سرمایه گذاری فردی در صندوق توزیع می شود.

این صندوق مستقل از این بخش است و انتظار می‌رود حدود 70 درصد از سرمایه‌گذاری به شرکت‌های شمال غربی اقیانوس آرام اختصاص یابد.

مانند سایر شرکت‌ها در سیاتل که دامنه جغرافیایی خود را خارج از حیاط خلوت خود گسترش می‌دهند – Madrona Venture Group، Flying Fish و دیگران. – AoA به دنبال سرمایه گذاری در سراسر کشور است.

لارسن گفت: «ما هنوز هم ترجیحاتی برای شمال غربی اقیانوس آرام داریم، اما به سطح ملی نگاه خواهیم کرد.

لارسن گفت که AoA تأثیری از رکود اقتصادی، به ویژه با فشار نزولی بر رتبه‌بندی‌ها، می‌بیند. او گفت: “ما به ریسک تامین مالی توجه بیشتری می کنیم – آیا یک شرکت می تواند به جمع آوری پول مورد نیاز خود ادامه دهد؟”

AoA که در ابتدا تحت چتر اتحاد فناوری راه اندازی شد، از غیرانتفاعی در سال 2015 جدا شد. بیش از 125 میلیون دلار در بیش از 200 استارت آپ با بیش از 40 خروج سرمایه گذاری کرده است.