• خانه
  • اخبار
  • ابزار جدید WhatsApp Business Edition برای تجارت معرفی شده است

ابزار جدید WhatsApp Business Edition برای تجارت معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ابزار جدید WhatsApp Business Edition برای تجارت معرفی شده است

در رویداد گفتگوهای آنلاین، مارک زاکربرگ ویژگی جدیدی از نسخه تجاری واتس اپ به نام واتس اپ ابری API را ارائه کرد که به کسب و کارها در تعامل بهتر با مشتریان کمک می کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، ابزار جدید نسخه تجاری واتس اپ به کسب و کارها کمک می کند تا به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار کرده و پیام ارسال کنند. در سال 2018، اپلیکیشن پیام رسان قابلیتی به نام WhatsApp Business API را معرفی کرد که برای کمک به توسعه دهندگان و مشاغل در سراسر جهان طراحی شده است. WhatsApp Cloud API که نوعی سرویس ابری رایگان خواهد بود توسط متا در واتس اپ ارائه شده است.

به گفته مارک زاکربرگ، واتس‌اپ Cloud API نیاز کسب‌وکارها به پرداخت هزینه برای سرور را از بین می‌برد و به آن‌ها کمک می‌کند تا از طریق این پیام‌رسان به مشتریان خود دسترسی داشته باشند. به گفته وی، در حال حاضر تعداد کاربران اکانت های تجاری که از طریق این پیام رسان ارتباط برقرار می کنند بیش از یک میلیون کاربر در هفته است. آنها سعی خواهند کرد محصولات و خدمات خود را از طریق این حساب ها پیدا کنند و اقلام و کالاهای روزمره را خریداری کنند.

واتس اپ در سال 2014 توسط متا (فیسبوک سابق) خریداری شد و از آن زمان تاکنون هیچ درآمدی برای این شرکت ایجاد نکرده است. زاکربرگ از آن زمان بر این باور بود که تبلیغات در واتس اپ ایده درستی برای کسب درآمد نیست.