منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • ابراز نگرانی کارکنان توییتر از خرید این پلتفرم توسط ایلان ماسک

ابراز نگرانی کارکنان توییتر از خرید این پلتفرم توسط ایلان ماسک

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ابراز نگرانی کارکنان توییتر از خرید این پلتفرم توسط ایلان ماسک

همانطور که می دانید پس از جنجال های فراوان بالاخره ایلان ماسک موفق شد شبکه اجتماعی توییتر را بخرد و به هدفی که مدتی دنبال آن بوده دست یابد. اکنون شاهد نگرانی کارمندان توییتر از خرید این پلتفرم توسط ایلان ماسک هستیم که به نظر می رسد نگران مسائلی مانند حقوق و مزایا است. اس ترنجی با من باش.

دلیل نگرانی کارمندان توییتر چیست؟!

پس از خرید ایلان ماسک این شبکه اجتماعی، کارکنان توییتر در سنگاپور نگران پرداخت و وضعیت سهام خود هستند. به نظر می رسد که دفتر مرکزی توییتر در آسیا و اقیانوسیه در سنگاپور طبق معمول کار می کند، اما کارکنان آن اکنون نگرانی های خود را در مورد پرداخت افزایش می دهند. زیرا اکنون این شرکت در آستانه خصوصی سازی است.

اکنون با تغییر مالکیت شرکت، این امکان وجود دارد که ساختار نیروی کار دستخوش تغییرات اساسی شود. این تغییرات قابل توجه بر موقعیت کارکنان در شرکت نیز تأثیر می گذارد. روز جمعه، 29 آوریل، چندین کارمند توییتر گفتند که چندان نگران کاهش مشاغل احتمالی نیستند.

ابراز نگرانی برای کارمندان توییتر

با این حال، مسائل دیگر، از جمله گزینه های سهام و بسته های غرامت در آستانه خرید آتی ایلان ماسک، نگرانی زیادی برای آنها دارد. این ناامیدی به وضوح در تصمیم اخیر برای لغو یک رویداد در دفتر مرکزی سنگاپور پس از خرید ایلان ماسک به مبلغ 44 میلیارد دلار منعکس شده است. این شرکت اعلام کرد که آماده پذیرش پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید یک پلتفرم رسانه اجتماعی در اوایل ماه جاری است.

یکی از کارمندان این شرکت به حذف احتمالی توییتر از لیست کارمندان اشاره کرد. بدیهی است کارکنانی که حق خرید سهام را دارند باید در مورد ساختار حقوق و قرارداد خود مذاکره مجدد کنند. علاوه بر این، کارکنان در حال حاضر چیزی بیشتر از سایر سهامداران نمی دانند. کارمند توضیح داد که اکثر آنها منتظر هستند و در نهایت شرکت را ترک می کنند.

مقامات سنگاپور در توییتر به تصاحب این شبکه اجتماعی واکنش نشان می دهند

برخی منابع به بلومبرگ و واشنگتن پست گفتند که ایلان ماسک می تواند کاهش هزینه ها را برای بهبود وضعیت مالی توییتر در نظر بگیرد. به ویژه، این منابع ناشناس ادعا می کنند که اطلاعات حیاتی در مورد مذاکرات مدیرعامل تسلا با بانکداران دارند. به گفته این منابع، ماسک اعتراف کرده است که در حال بررسی کاهش تعداد فرصت های شغلی در عین تامین مالی خرید خود از توییتر است.

با این حال، پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر طی جلسه اخیر به کارمندان اطمینان داد که شرکت آماده اخراج کارمندان نیست. یکی از کارمندان نیز به Straits Times گفت که مدیرعامل اسپیس ایکس هیچ سمت رسمی در این شرکت نداشته است. همچنین، ماسک به عنوان یک سرمایه گذار بالقوه که به دنبال تامین مالی است، شناسایی نشده است.

ایلان ماسک: نگاهی به زندگی ثروتمندترین مرد جهان

مطابق با GizChinaاین کارمند می گوید که فقط لازم بود ایلان ماسک به سادگی چند ایده برای افزایش سود شرکت که در حال حاضر متوقف شده است به اشتراک بگذارد. علاوه بر موارد فوق، کارمند مدعی است که هنوز برای اظهار نظر در مورد کاهش هزینه ها زود است. دلیل این امر این است که این معامله هنوز نهایی نشده است. در نهایت کارمند گفت که نگران از دست دادن شغلش نیست. زیرا بدیهی است که مهارت های آنها تقاضای زیادی دارد و به راحتی می توانند شغل جدیدی پیدا کنند.

در همین حال، توییتر در حال آماده شدن برای گسترش دفتر مرکزی خود در منطقه تجاری مرکزی خود است. به عنوان بخشی از عملیات توسعه، این شرکت 22000 متر مربع زمین را پوشش خواهد داد. این نیز دو برابر فضای اداری فعلی شرکت است. در ابتدا برای 28 آوریل برنامه ریزی شده بود، اما این شرکت قبل از انتشار آن را لغو کرد. نظر شما در مورد این چیست؟! به نظر شما کارمندان توییتر در نهایت اخراج خواهند شد؟!