• خانه
  • اخبار
  • آیپد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe احتمالا در پاییز 2022 معرفی می شود.

آیپد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe احتمالا در پاییز 2022 معرفی می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیپد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe احتمالا در پاییز 2022 معرفی می شود.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط مارک گورمن از بلومبرگ، او انتظار دارد نسل بعدی آیپد پرو اپل پشتیبانی از تراشه M2 و شارژ MagSafe را در پاییز منتشر خواهد کرد.

آی پد پرو با تراشه M2

گورمن در آخرین شماره خبرنامه Power On خود، آنها حدس می زنند که از آنجایی که اپل آیپد پرو جدید را در این ماه در رویداد Peek Performance معرفی نکرد، منطقی است که انتظار داشته باشیم مدل های جدیدی بین سپتامبر و نوامبر سال جاری وارد بازار شوند. . در گزارش قبلی، گورمن گفت که اپل قصد داردطیف گسترده ای از محصولات سخت افزاری جدید در تاریخ آن برای پاییز 2022 است و این مجموعه از نسخه های جدید احتمالاً از قبل شامل مدل های ارتقا یافته iPad Pro خواهد بود.

مدل های جدید آیپد پرو در مارس 2016، ژوئن 2017، اکتبر 2018، مارس 2020 و آوریل 2021 در دسترس خواهند بود، یعنی به نظر می رسد بین 13 تا 16 ماه طول بکشد تا اپل نسخه های جدید این محصول را عرضه کند. گورمن انتظار دارد یک دوره طولانی تری برای iPad Pro در سال جاری داشته باشد، با این فرض که ممکن است تا 19 ماه پس از مدل فعلی باشد. این همچنین به این معنی است که iPad Pro 2021 فعلی ممکن است یکی از طولانی ترین محصولات این شرکت از نظر شکاف عرضه نسل بعدی باشد.

آی پد پرو با تراشه M2

آی پد پرو با تراشه M2

در ماه‌های اخیر شایعات کمی در مورد نسل بعدی آی‌پد پرو منتشر شده است، اما گورمن تأیید کرده است که انتظار دارد مدل‌های جدید دارای شارژ MagSafe و همچنین تراشه جدید M2 باشند. انتظار می رود تراشه M2 همان پردازنده 8 هسته ای 1M1 را داشته باشد، اما به لطف فرآیند TSMC 4 نانومتری، از سرعت و عملکرد بهتری بهره خواهد برد. همچنین گفته می شود که هسته های گرافیکی اضافی با گزینه های 9 و 10 در تراشه M2 در مقایسه با گزینه های 7 و 8 در تراشه M1 وجود دارد.

نظر شما در مورد احتمال عرضه آیپد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe قبل از پایان سال جاری چیست؟