منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آیفون 2022 اپل می تواند چالشی جدی برای سامسونگ باشد!

آیفون 2022 اپل می تواند چالشی جدی برای سامسونگ باشد!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیفون 2022 اپل می تواند چالشی جدی برای سامسونگ باشد!

سامسونگ پرفروش ترین برند گوشی های اندرویدی است. و با توجه به سبد محصولات عظیم و فروش بالایی که دارد می تواند رقیبی جدی برای اپل باشد. با این حال، گزارشی که اخیرا در وب سایت SamMobile منتشر شده، تاکید می کند که آیفون اپل برای سال 2022 یک چالش جدی برای سامسونگ خواهد بود.

آیفون های اپل از سال 2022 کار را برای سامسونگ سخت خواهند کرد

اپل تمرکز ویژه ای بر بازار گوشی های پرچمدار دارد. و سعی در ارائه بهترین دستگاه ها در این بخش دارد. با این حال، استراتژی سامسونگ و اندازه سازندگان گوشی های هوشمند اندرویدی متفاوت است. آنها علاوه بر دستگاه های پرچمدار، سالانه تعداد زیادی گوشی میان رده و پایین رده را روانه بازار می کنند.

آیفون 2022 اپل می تواند چالشی جدی برای سامسونگ باشد!

گلکسی زد فلیپ 3

در سال های اخیر اما اپل با معرفی آیفون SE سعی کرده رضایت مشتریان بازار گوشی های میان رده را جلب کند. این شرکت همچنین با معرفی آیفون مینی 5.4 اینچی سعی در گسترش دامنه محصولات خود داشت. در بیشتر موارد، سامسونگ با گوشی های پرچمدار سری گلکسی اس و گلکسی نوت خود با آیفون رقابت می کند. اما سامسونگ از سال 2019 با معرفی گلکسی فولد نشان داد که در فناوری صدف پیشگام است. لازم به ذکر است که با وجود موفقیت چشمگیر کهکشان Z تاشو 3 و Z flip 3 اپل هرگز گوشی هوشمندی با پوسته تاشو عرضه نکرده است.

آیفون 2022 اپل می تواند چالشی جدی برای سامسونگ باشد!

Z Fold و Z Flip 3 موفقیتی باورنکردنی بودند. سامسونگ همچنین سعی کرده است سری نوت را با S22 Ultra خوشحال کند. آیفون در سال های اخیر هیچ تغییر انقلابی نداشته است. با این حال گفته می شود که آیفون 2022 اپل دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است. به همین دلیل گزارش SamMobile این سری آیفون برای سامسونگ بسیار خطرناک تلقی می شود.

ادعا می شود که سری آیفون 14 دارای 4 مدل است. در این سری، شیار قدیمی و ضخیم آیفون به نفع پانچ هول کنار گذاشته شده است. همچنین امکان افزایش ضخامت این سری برای تراز کردن برآمدگی ماژول دوربین با پشت دستگاه وجود دارد. همه این جزئیات شایعه و حدس و گمان است. در صورت صحت موارد فوق، سری آیفون 14 تغییرات بزرگی خواهد داشت. این تغییرات عمده باعث افزایش تقاضا خواهد شد.

آیفون 2022 اپل می تواند چالشی جدی برای سامسونگ باشد!

Galaxy S22 Ultra

این در حالی است که سامسونگ نیز با گوشی های تاشو خود تعداد زیادی از کاربران را به خود جذب می کند. سری گلکسی اس نیز به شدت در حال توسعه است و اگر کسی از طرفداران iOS نیست، سری S سامسونگ احتمالا یکی از گزینه های ممکن برای خرید آن به عنوان پرچمدار خواهد بود. با توجه به اینکه هیچ پرچمداری به جز گلکسی اس 22 در نیمه دوم سال 2022 تزئین نخواهد شد، احتمالا این کار برای سامسونگ بسیار سخت خواهد بود.

دوربین گلکسی زد فولد 4 با پیشرفت چشمگیری همراه خواهد بود

به نوعی مسئولیت کامل را بر عهده بگیرید گلکسی زد فولد 4 و Z Flip 4 را تصاحب خواهد کرد. سامسونگ باید در نسل بعدی گوشی های تاشو خود پیشرفت های قابل توجهی انجام دهد. این پیشرفت ها ممکن است شامل دوربین، طراحی و پردازنده باشد. به طور کلی، نمی توان انکار کرد که تهدیدی که آیفون اپل در سال 2022 ایجاد می کند، جدی است.

نظر شما در مورد رقابت بین آیفون 2022 اپل و پرچمداران سامسونگ چیست؟ آیا دستگاه های اپل آینده برای مصرف کنندگان جذاب تر هستند یا گوشی های تاشو سامسونگ؟