منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آیفون 15 احتمالا اولین گوشی اپل با سوراخی در نمایشگر است

آیفون 15 احتمالا اولین گوشی اپل با سوراخی در نمایشگر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

آیفون 14 هنوز نیامده است، شایعات در مورد آیفون 15 شروع شده است، البته این مشکل جدیدی نیست و در سال های اخیر شاهد آن بوده ایم. اما طبق اخبار، آیفون 15 اپل احتمالا اولین گوشی اپل با سوراخی در صفحه نمایش است. تا پیش از این شایعه شده بود که آیفون 14 به جای شکافی که سنسورها، سنسورها و دوربین سلفی در آن قرار دارند، نمایشگری به شکل کپسول خواهد داشت. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

آیفون 15 و وجود سوراخ دوربین در نمایشگر آن؛ آیا صفحه آیفون تاریک می شود؟!

به گفته The Elec، انتظار می رود اپل سال آینده آیفونی با صفحه نمایش مجهز به پانچ دوربین داشته باشد. همانطور که مشخص است، سامسونگ به اپل کمک می کند تا مجموعه ای از سنسورها، دوربین و Face ID خود را در زیر صفحه نمایش OLED آیفون 15 قرار دهد. گزارش شده است که برای انجام این کار، اپل به دوربین UPC سامسونگ که در صفحه نمایش داخلی تعبیه شده است، متکی است. . گلکسی زد فولد 3 ساخته شده است.

گزارش شده است که گلکسی زد فولد 4 امسال نیز از همین فناوری استفاده خواهد کرد، اما برای گلکسی رد فولد 5، ظاهراً سامسونگ در حال توسعه فناوری دوربین جدید زیر دوربین با همکاری شرکت کانادایی OTI Lumionics است. راه حل جدید آنها زمانی به دست می آید که مواد مدل کاتد آلی (CPM) با یک ماسک فلزی ریز (FMM) رسوب داده شود و سپس آند با یک ماسک فلزی باز (OMM) رسوب داده شود تا از CPM جلوگیری شود.

دوربین زیر نمایشگر اپل واچ و آیفون های آینده قرار خواهد گرفت

به این ترتیب، مواد آند آلیاژ منیزیم-نقره (Mg-Ag) می توانند ناحیه را بدون رسوب CPM پوشش دهند و نور سنسور دوربین زیر آن را برای گرفتن عکس بپوشانند. این مدل نمایشگر ممکن است به نظر مشکلی نداشته باشد، اما اگر دقیق تر نگاه کنید، می توانید جزئیات داخلی را ببینید.

آیفون 15

طبق گزارش‌ها، این فناوری جدید دوربین پنل ابتدا در گلکسی زد فولد 5 تابستان آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد و سپس برای مخفی کردن ماژول‌های Face ID که هنوز در اسلات آیفون 14 شکل زیر صفحه نمایش قابل مشاهده هستند، استفاده می‌شود. .

مطابق با PhoneArenaبا این کار تنها می توانید دوربین سلفی جلویی را در جلوی آیفون 15 مشاهده کنید یا به عبارتی اپل در سال 2024 گوشی با صفحه نمایش مجهز به پانچ دوربین را معرفی خواهد کرد که یکی از طراحی های اصلی سازندگان گوشی های اندرویدی برای چند وقت. طبق گزارش‌ها، اپل طراحی جدید جلویی با یک سوراخ را فقط برای مدل‌های آیفون 15 پرو اعمال خواهد کرد.

تمام انرژی اپل صرف Face ID زیر صفحه می شود و دیگر Touch ID ندارد

ال جی همچنین در حال کار بر روی راه حلی مشابه برای دوربین زیر پنل است و قصد دارد تا سال 2024 به وضوح اپتیکال 40 درصدی دست یابد. در این مرحله، می تواند رقیب خوبی برای نمایشگر آیفون 15 پرو باشد. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا اپل و سایر شرکت های اندروید می توانند در نهایت دوربین سلفی دستگاه را به زیر صفحه نمایش منتقل کنند؟ به نظر شما پیش نیازهای این امر چیست؟ آیا دوربین های زیر نمایشگر فعلی می توانند با سایر محصولات موجود در بازار رقابت کنند؟