• خانه
  • اخبار
  • آیفون 14 به احتمال زیاد از نمایشگرهای BOE استفاده می کند

آیفون 14 به احتمال زیاد از نمایشگرهای BOE استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیفون 14 به احتمال زیاد از نمایشگرهای BOE استفاده می کند

اگر اخبار دنیای فناوری را دنبال کنید، بدون شک نام BOE، یک شرکت چینی فعال در زمینه نمایشگرهای دیجیتال را شنیده اید. در چند سال اخیر اخبار منفی در مورد این برند و محصولات بی کیفیت آن منتشر شده است، اما به نظر می رسد این تنها حدس و گمان نیست، زیرا اکنون آیفون 14 از صفحه نمایش BOE استفاده می کند بسیار محتمل است. اس ترنجی با من باش.

چقدر احتمال دارد که آیفون 14 از نمایشگرهای BOE استفاده کند؟!

در طول سال ها، آیفون اپل به طور فزاینده ای با قطعات چینی عرضه می شود. قبلاً می دانستیم که اپل تعداد زیادی قطعات آیفون را از سازندگان چینی دریافت کرده است. این شرکت همچنین تعداد زیادی از آیفون های خود را در چین مونتاژ می کند. در حال حاضر گزارش هایی حاکی از آن است که آیفون 14 حتی بیشتر از قبل از قطعات چینی استفاده خواهد شد. دلیل این امر این است که این شرکت از نمایشگر یک سازنده چینی استفاده خواهد کرد.

در گذشته آیفون های اپل تنها از صفحه نمایش سامسونگ و ال جی برای محصولات خود استفاده می کردند. با این حال، برای محصولات بازسازی شده، این شرکت از برخی از صفحه نمایش های تولید شده توسط BOE استفاده می کند. با این حال، این در حال تغییر است. منابعی در زنجیره صنعتی اخیراً ادعا کردند که BOE نمایشگرهای 6.1 اینچی OLED را برای آیفون 14 اپل در سال جاری ارائه خواهد کرد.

خانواده آیفون 14 و هر آنچه که باید در مورد آنها بدانید

این شرکت بین 30 تا 50 میلیون نمایشگر تولید خواهد کرد که حدود 15 تا 25 درصد کل تولید این محصول است. پیش از این، BOE پنل هایی را برای فروش مجدد آیفون یا نسخه های تعمیری نسل قبلی ارائه می کرد. این اولین بار است که BOE صفحه نمایش آیفون های جدید و اصلی اپل را تولید می کند.

پرچمدار جدید اپل با نمایشگرهای تولید شده توسط سامسونگ و ال جی عرضه خواهد شد

با این حال، آیفون 14 پرو مکس و آیفون 14 مکس از صفحه نمایش سامسونگ و ال جی استفاده خواهند کرد. آیفون 14 سرعته پایه نیز از پنل های BOE استفاده می کند. در سال 2021، عرضه سالانه پنل‌های OLED انعطاف‌پذیر BOE برای گوشی‌های هوشمند حدود 60 میلیون نفر است که نسبت به سال گذشته نزدیک به 60 درصد افزایش داشته است. این شرکت در تولید و عرضه نمایشگرهای انعطاف پذیر رتبه اول را در چین و رتبه دوم را در جهان دارد.

آیفون 14 از نمایشگرهای BOE استفاده می کند

سازندگان نمایشگرهای دیجیتال چین با کاهش هزینه تولید پنل های OLED و بهبود ظرفیت تحویل پنل های شرکت، سهم بیشتری از برندهای پیشرو از جمله ال جی و سامسونگ را به دست آورده اند. داده های مربوطه نشان می دهد که در نیمه اول سال 2021، BOE حدود 6 میلیون پنل OLED برای آیفون 12 تولید و فروخته است. این شرکت همچنین تعداد زیادی پنل برای آیفون 13 تولید کرده است.

به گفته TheElec، BOE در حال آماده سازی برای عرضه نمایشگرهای OLED در مدل های آینده اپل آیپد و مک بوک است. بر اساس گزارش ها و GizChinaBOE خطی از نمایشگرهای OLED نسل 8.6 را در کارخانه سیچوان B16 خود خواهد ساخت تا نیازهای اپل را برآورده کند. خط تولید جدید این شرکت تا پایان سال 2024 به بهره برداری می رسد. این شرکت قصد دارد برای رقابت با نمایشگرهای سامسونگ و ال جی در کره جنوبی، پنل های OLED را برای مدل های آینده اپل آی پد و مک بوک عرضه کند.

آیفون 14 اپل فاش شد: نسخه مینی گم شده، صفحه نمایش پیشرفته پیشرفته و ارتباطات ماهواره ای

در عین حال، BOE قصد دارد در سال 2022 نمایشگرهای OLED دو مرحله ای را به تولید انبوه برساند. این صفحه نمایش OLED برای گوشی های هوشمند خواهد بود و می تواند به طور موثر مصرف برق را در تلفن های همراه کاهش دهد. این نیز یک مزیت خواهد بود زیرا دستگاه های دارای این نمایشگر باریک تر هستند. اپل قصد دارد از پنل های OLED دو لایه در مدل های آیپد آینده خود استفاده کند. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا BOE می تواند تنها تامین کننده صفحه نمایش آیفون در آینده باشد؟