• خانه
  • اخبار
  • آیفون 14 با دوربین جلویی پیشرفته از یک تامین کننده کره ای 3 برابر بیشتر هزینه اپل دارد

آیفون 14 با دوربین جلویی پیشرفته از یک تامین کننده کره ای 3 برابر بیشتر هزینه اپل دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیفون 14 با دوربین جلویی پیشرفته از یک تامین کننده کره ای 3 برابر بیشتر هزینه اپل دارد

طبق گزارش های اخیر، اپل تامین کننده قبلی چینی سری آیفون 14 را از دست داده و جایگزین LG Innotek به عنوان تامین کننده شده است. دوربین جلوی پیشرفته با فوکوس خودکار استفاده شده.

اپل از تامین کننده دوربین جلو کره ای برای آیفون 14 استفاده می کند

بر اساس گزارش ها اخبار فناوری اطلاعات کره ای، اپل این تغییر را برای آیفون 14 شرکای اصلی خود اعلام کرد. پیش از این، این شرکت قصد داشت از محصولات ال‌جی اینوتک برای دوربین جلویی آیفون 15 استفاده کند، اما به دلیل مشکلات کیفی سازندگان چینی تصمیم گرفت تا زمان‌بندی آن را به تعویق بیندازد.

در ابتدا سازندگان چینی و شارپ ژاپنی تامین کنندگان اصلی دوربین جلوی آیفون بودند. دوربین جلو یک سوم قیمت دوربین عقب است. صنعت قطعات خودرو کره جنوبی تا حد زیادی به دنبال ورود به زنجیره تامین دوربین عقب آیفون است.

آی تی نیوز گزارش می دهد که قیمت واحد دوربین جلوی آیفون 14 به دلیل “بهبود عملکرد” ​​با ویژگی هایی مانند فوکوس خودکار، تقریباً سه برابر در مقایسه با مدل های قبلی افزایش می یابد.

ال‌جی اینوتک در حال حاضر دوربین‌های عقب رده بالایی را به اپل عرضه می‌کند و در آینده بازار دوربین جلو را با شرکت ژاپنی شارپ به اشتراک خواهد گذاشت.

اپل از تامین کننده دوربین جلو کره ای برای آیفون 14 استفاده می کند

اپل از تامین کننده دوربین جلو کره ای برای آیفون 14 استفاده می کند

این پست توضیح می دهد که چرا اپل اکنون از LG Innotek برای سری آیفون 14 استفاده می کند:

LG Innotek قرار است سودهای کلانی به دست آورد. علاوه بر دوربین عقب، آنها در حال حاضر به عنوان تامین کننده کلیدی دوربین های جلو ظاهر می شوند. انتظار می رود این شرکت تنها با سفارش دوربین جلویی آیفون 14، تریلیون ها بفروشد.

علاوه بر ماژول ها، ال جی اینوتک برخی از اجزای کلیدی دوربین مانند اجزای تثبیت کننده تصویر نوری (OIS)، PCB دوربین و درایوها را نیز تامین می کند. تا کنون، شرکای LG Innotek قطعات دوربین را که توسط این شرکت به صورت ماژول مونتاژ شده است، در اختیار این شرکت قرار داده اند.

امسال شایعه شده است که سری آیفون 14 پرو دوربین های بهتری با سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی خواهد داشت.

نظر شما در مورد استفاده اپل از ارائه دهنده دوربین سلفی کره ای در آیفون 14 چیست؟