منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آیفون 14 اپل فاش شد: نسخه مینی گم شده، صفحه نمایش پیشرفته پیشرفته و ارتباطات ماهواره ای

آیفون 14 اپل فاش شد: نسخه مینی گم شده، صفحه نمایش پیشرفته پیشرفته و ارتباطات ماهواره ای

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

اگرچه انتظار می رود بسیاری از محصولات اواخر امسال از سوی اپل در دسترس قرار گیرند، اما ما مشتاقانه منتظر عرضه این سری هستیم. آیفون 14 هستند. اخیراً با انتشار جزئیاتی در مورد آیفون 14، شایعه شده بود که مدل های پرویی طراحی کشیده تری خواهند داشت. همچنین گزارش شده است که اپل چهار مدل از این خانواده را عرضه خواهد کرد، اما آیفون «مینی» در این میان جایی ندارد. هم اتصال ماهواره ای شایعاتی مبنی بر استفاده از آن در آیفون 13 و این بار برای سری آیفون 14 منتشر شده است.

جزئیات در مورد سری آیفون 14 اپل

شایعات اولیه در مورد آیفون 14 حاکی از آن بود که سری جدید گوشی های اپل در سال 2022 دارای چهار مدل خواهند بود اما این بار بدون نسخه “مینی”. به گفته منابع آگاه، آیفون 14 جدید (با کد D27 و D28) در دو نسخه 6.1 و 6.7 اینچی عرضه خواهد شد و تولید آیفون 5.4 اینچی متوقف خواهد شد.

مدل‌های استاندارد آیفون 14 نیز همان وضوح صفحه نمایش آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس فعلی را خواهند داشت. با این حال، نمایشگر پرچمداران آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس (با کد D73 و D74) ممکن است کمی بلندتر باشد تا بتواند طراحی جدید را در خود جای دهد.سوراخ + کپسول»که جایگزین اسلات روی صفحه می شود.

درباره وضعیت تراشه، منابع 9to5Mac دو مدل جدید را تایید کنید آیفون 14 از تراشه A15 آنها مفید هستند، در حالی که دو مدل دیگر دارای یک تراشه کاملاً جدید هستند که احتمالاً A16 نامیده می شود. شایان ذکر است که اپل در حال حاضر دو نسخه متفاوت از تراشه A15 دارد که یکی از آنها دارای هسته گرافیکی اضافی است.

جزئیات آیفون 14

جزئیات آیفون 14

اپل ممکن است از نسخه بهبود یافته تراشه A15 Bionic خود در مدل های پایه آیفون 14 استفاده کند، زیرا منابع آگاه می گویند که امسال همه آیفون ها 6 گیگابایت رم مشابه آیفون 13 پرو خواهند داشت. این شرکت حتی ممکن است تراشه جدیدی به نام “A15X” منتشر کند، همانطور که در گذشته با تراشه iPad Pro 2020 A12Z که در اصل یک تراشه A12X با هسته گرافیکی اضافی بود، انجام داد.

به عنوان مثال، اپل واچ سری 7 دارای پردازنده مشابه با اپل واچ سری 6 است، اما این تراشه ها به دلیل تغییرات داخلی کوچکی که در SoC ایجاد شده، “Apple S6” و “Apple S7” نامیده می شوند.

توابع ماهواره ای

چند هفته قبل از معرفی آیفون 13، برخی گزارش ها حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی ویژگی های ارتباط ماهواره ای برای مدل های آینده آیفون است. اگرچه این ویژگی ها هرگز به سری آیفون 13 اضافه نشده اند، اما شایعات ادعا می کنند که اپل همچنان در حال کار بر روی ارتباطات ماهواره ای برای آیفون جدید خود است.

مشخص نیست که آیا این فناوری برای آیفون امسال آماده می شود یا خیر، اما این شرکت در حال آزمایش نمونه های اولیه با قابلیت ارسال پیام های متنی از طریق ماهواره است. این سیستم در شرکت با نام Stewie نیز شناخته می شود.

سری آیفون 14 که شامل چهار مدل به نام های آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس است، قرار است در ماه سپتامبر رونمایی شود و سپس در اوایل پاییز به فروش برسد.

نظر شما در مورد جزئیات اصلی سری آیفون 14 اپل و مشخصات احتمالی این گوشی ها چیست؟