• خانه
  • اخبار
  • آیفون 14 اپل با دوربین سلفی بهبود یافته با فوکوس خودکار و F / 1.9 ارائه خواهد شد

آیفون 14 اپل با دوربین سلفی بهبود یافته با فوکوس خودکار و F / 1.9 ارائه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیفون 14 اپل با دوربین سلفی بهبود یافته با فوکوس خودکار و F / 1.9 ارائه خواهد شد

مانند قبل در مورد سنسور اصلی دوربین عقب آیفون 14 اطلاعات منتشر شده است؛ این بار، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، جزئیات دوربین سلفی سری آیفون 14 را ارائه کرد که گفته می شود طی دو سال بدون ارتقا، پیشرفت خوبی خواهد داشت.

دوربین سلفی سری 14 اپل

به گفته این تحلیلگر، هر چهار مدل آیفون 14 احتمالا به فوکوس خودکار و دیافراگم بازتر ارتقا خواهند یافت. این چیزی است که او در نظر می گیرد توییتر منتشر شده توسط:

دوربین سلفی چهار مدل جدید آیفون 14 احتمالاً در نیمه دوم سال 2022 به AF ​​(فوکوس خودکار) و دیافراگم تقریباً f / 1.9 (در مقایسه با فوکوس ثابت آیفون 13 و f / 2.2) ارتقا می یابد. پشتیبانی از فوکوس خودکار و سطوح f پایین‌تر می‌تواند تأثیر بهتری بر عمق میدان برای حالت سلفی/پرتره داشته باشد. علاوه بر این، فوکوس خودکار می تواند جلوه فوکوس را برای FaceTime / تماس های ویدیویی / پخش زنده بهبود بخشد.

این تغییرات برای عکاسی پرتره و فیلم عالی خواهد بود. نه تنها این، با کمک نور کم می توانید سلفی بگیرید. خود تحلیلگر معتقد است که این ممکن است اثر تمرکز را برای برنامه های FaceTime / تماس ویدیویی / پخش زنده افزایش دهد.

توجه به این نکته مهم است که اپل در آخرین رویداد WWDC خود تا چه حد بر ویژگی های FaceTime تمرکز کرده است. این بدان معناست که وجود این ارتقاء در سری آیفون 14 در حال حاضر بسیار منطقی است.

دوربین سلفی سری 14 اپل

دوربین سلفی سری 14 اپل

علاوه بر این، مدل‌های آیفون 14 پرو احتمالاً دارای طراحی جدید با حفره + نمایش در کپسول نمایشگر خواهند بود، در حالی که نسخه‌های معمولی دارای شیار مشابه آیفون 13 فعلی هستند.

در ماه مارس، 9to5Mac به طور انحصاری اعلام شد که آیفون 14 در چهار مدل مختلف بدون مدل های کوچک عرضه می شود:

در مورد وضعیت تراشه، منابع 9to5Mac تایید می کنند که دو مدل جدید آیفون 14 بر اساس تراشه A15 وجود خواهد داشت، در حالی که دو مدل دیگر یک تراشه کاملا جدید دریافت خواهند کرد. شایان ذکر است که اپل در حال حاضر دو نسخه متفاوت از تراشه A15 دارد که یکی از آنها دارای هسته گرافیکی اضافی و 6 گیگابایت رم در مدل پرو است.

اپل ممکن است از نسخه بهبود یافته تراشه A15 Bionic خود در مدل های پایه آیفون 14 استفاده کند، زیرا منابع آگاه می گویند امسال همه آیفون ها 6 گیگابایت رم خواهند داشت.

آیا از سری آیفون 14 اپل و ارتقای چشمگیر بخش دوربین اصلی و سلفی این گوشی ها هیجان زده اید؟