آیفون های گم شده یا دزدیده شده دیگر توسط اپل تعمیر نمی شوند

آیفون های گم شده یا دزدیده شده دیگر توسط اپل تعمیر نمی شوند

همانطور که می دانید اپل به منظور تعمیر و رفع مشکل محصولات این شرکت خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. حال این شرکت با اقدامی جدید و جالب اعلام کرده که دیگر آیفون های گم شده یا دزدیده شده را تعمیر نخواهد کرد. اس ترنجی با من باش.

آیفون های گم شده یا دزدیده شده دیگر تحت پوشش تعمیرات اپل نیستند

طبق گزارش های اخیر، اپل دیگر خدماتی برای تعمیر آیفون های گم شده یا دزدیده شده ارائه نخواهد کرد. به فروشگاه های اپل و ارائه دهندگان خدمات مجاز اطلاع داده شده است که تعمیرگاه ها دیگر آیفون های گم شده را از طریق GSMA سرویس نمی کنند. این شرکت اکنون از تکنسین‌ها می‌خواهد که از تعمیر آیفون‌های گمشده موجود در سیستم‌های MobileGenius یا GSX که برای ارائه خدمات به مشتریان استفاده می‌کنند، خودداری کنند.

GSMA Device Registry یک پایگاه داده جهانی است که در آن کاربران می توانند یک دستگاه گم شده را گزارش دهند. همچنین کاربران می توانند دستگاه را در صورت سرقت گزارش دهند. به عنوان مثال، اگر شخصی گزارش دهد که تلفن او از مجریان قانون به سرقت رفته است، مقامات می توانند دستگاه را از طریق سرویس GSMA ردیابی کنند. این می تواند به شناسایی و مکان یابی گوشی های گم شده کمک کند.

سیاست جدید اپل برای جلوگیری از سرویس‌دهی تعمیرگاه‌ها به مدل‌های سرقت شده یا ناشناس طراحی شده است. اپل همچنین تکنسین ها را از باز کردن قفل دستگاه ها منع می کند، مگر اینکه مشتریان بتوانند مدرکی مبنی بر خرید ارائه کنند. همچنین، اگر اپل دستگاه خود را از طریق Find My در “حالت گمشده” قرار دهد، اپل از تعمیر آن خودداری می کند. در حال حاضر هیچ تایید رسمی از سوی اپل برای این گزارش وجود ندارد.

قیمت سهام اپل برای 11 روز متوالی افزایش یافت. طولانی ترین روند رشد سهام از سال 2003

در پایان معاملات امروز، سهام اپل با 1.91 درصد افزایش به 178.96 دلار رسید و به ارزش بازار 2920.5 میلیارد دلار رسید. این شرکت قبلاً تمام زیان های سال خود را جبران کرده است. با این حال، سهام آن هنوز 1.7 درصد کمتر از حد انتظار در 3 ژانویه است، زمانی که ارزش بازار اپل در آن روز به 3 تریلیون دلار رسید. آخرین باری که سهام اپل برای حداقل 11 روز متوالی افزایش یافت در سال 2003 (12 دور متوالی) بود.

در آن زمان، سریع‌ترین محصول این شرکت پخش‌کننده موسیقی iPod بود که اولین آیفونی نبود که تا سال 2007 وارد بازار شد. زیرا سرمایه گذاران نسبت به مذاکرات آتش بس بین روسیه و اوکراین خوشبین تر شده اند. سهام با فناوری پیشرفته و سهام اینترنتی اخیراً قوی شده اند و مشکلات را از ابتدای سال برطرف کرده اند.

سیستم عامل IOS 15.2 تاریخچه تعمیر آیفون و کشف قطعات اصلی را به شما نشان می دهد

اپل محدودیت تعمیر صفحه نمایش آیفون 13 را که Face ID را غیرفعال می کند، حذف می کند

مطابق با GizChina، آمازون ضررهای سال 2022 خود را در روز دوشنبه جبران کرد و آلفابت نیز به طور مشابه بسیاری از ضررهای امسال خود را جبران کرد. سرمایه گذاران تمایل دارند سهام فناوری بزرگ را به عنوان شرط بندی برای رشد قوی در یک اقتصاد نامطمئن ببینند. دیوید کاتز، مدیر ارشد سرمایه گذاری در Matrix Asset Advisors، گفت که این کار بسیار زیاد است و سهام شرکت های بزرگ فناوری به سطوح بسیار جذابی رسیده است. اپل شرکتی با رشد بسیار قوی و پویا است و از نظر ارزش گذاری در جایگاهی قوی باقی مانده است.

به عنوان معیاری برای معیارهای بنیادی مثبت شرکت، تحلیلگران پیش بینی درآمد اپل را در سال جاری 7.2 درصد افزایش دادند. این رقم بسیار سریعتر از سایر سهام در بخش Faang است. گزارش قبلی حاکی از کاهش تولید اپل بود. اما این تاثیری بر قیمت سهام او نداشت. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا اپل به رشد خود ادامه خواهد داد؟