• خانه
  • اخبار
  • آیزن Kurvv را خریداری می کند، استارت آپی در سیاتل که به پیش بینی خرابی تجهیزات کمک می کند

آیزن Kurvv را خریداری می کند، استارت آپی در سیاتل که به پیش بینی خرابی تجهیزات کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

Kurvv مستقر در Bellevue، که ابزارهای هوش مصنوعی را برای پیش‌بینی خرابی تجهیزات می‌فروشد، توسط Aizen، یک استارت‌آپ فین‌تک متمرکز بر هوش مصنوعی مستقر در سنگاپور خریداری شده است.

آیزن Kurvv را خریداری می کند، استارت آپی در سیاتل که به پیش بینی خرابی تجهیزات کمک می کند
رایان لی، مدیرعامل Kurvv. (عکس از رایان لی)

رایان لی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، به brooztechnology گفت: رکود اقتصادی که در طول فرآیند معامله آغاز شد، کار را آسان‌تر نکرد. اما توانایی‌هایی که کوروو ساخته بود و آیزن به آن نیاز داشت، یک تناسب طبیعی بود.

Kurvv ابزارهای هوش مصنوعی را می‌فروشد که کسب‌وکارها می‌توانند آن‌ها را به دستگاه‌های خود متصل کنند تا خرابی‌های تجهیزات آینده را پیش‌بینی کنند. در طول همه‌گیری، این استارت‌آپ شروع به فروش مدل‌های هوش مصنوعی از پیش آموزش‌دیده با هدف کسب‌وکارهای کوچک کرد.

این شرکت ها شرایط معامله را فاش نکردند. به گفته لی، Kurvv دیگر برند خود را حفظ نخواهد کرد. آیزن از این فناوری برای بهبود قابلیت های هوش مصنوعی خود استفاده خواهد کرد.

تنها سرمایه ای که Kurvv جمع آوری کرد در سال 2019 بود، زمانی که یک دور اولیه یک میلیون دلاری به رهبری SEMA Translink Investment، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر کره ای-آمریکایی را اعلام کرد. SEMA همچنین در سال 2020 یک دور سری B 4.2 میلیون دلاری را در آیزن رهبری کرد.

لی در سال 2019 سمت خود را به عنوان مدیر برنامه علم داده در مایکروسافت ترک کرد تا Kurvv را با بیش از 15 سال تجربه مدیریت محصول راه اندازی کند. وینس روش در آن زمان به او ملحق شد، که نزدیک به دو سال قبل از ترک در مارس 2021، به عنوان مدیر ارشد فناوری استارتاپ خدمت کرد. جف کرافت، که قبلا در بخش توسعه تجاری و استراتژی مایکروسافت کار می کرد، نیز به عنوان یکی از بنیانگذاران فهرست شده است.

آیزن که در سال 2016 تأسیس شد، ابزارهای بانکداری هوش مصنوعی را به عنوان خدماتی به موسسات مالی می فروشد. به گفته لینکدین، مجموعاً 9 میلیون دلار جمع آوری کرده و 21 کارمند دارد. پس از خرید، پنج کارمند کوروو به آیزن منتقل نخواهند شد. لی و کرافت هر دو به عنوان مدیران موقت در شرکت خدمت کرده اند.