• خانه
  • اخبار
  • آیا در مرحله اولیه راه اندازی کار را شروع می کنید؟ در میان نگرانی ها در مورد رکود، رئیس اجرایی می گوید که او این سوالات دشوار را می پرسد

آیا در مرحله اولیه راه اندازی کار را شروع می کنید؟ در میان نگرانی ها در مورد رکود، رئیس اجرایی می گوید که او این سوالات دشوار را می پرسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیا در مرحله اولیه راه اندازی کار را شروع می کنید؟ در میان نگرانی ها در مورد رکود، رئیس اجرایی می گوید که او این سوالات دشوار را می پرسد

آیا در مرحله اولیه راه اندازی کار را شروع می کنید؟ در میان نگرانی ها در مورد رکود، رئیس اجرایی می گوید که او این سوالات دشوار را می پرسد
کایران اسنایدر از Textio در جوایز brooztechnology 2019. (عکس فایل brooztechnology)

علاوه بر سوالات معمول در مورد حقوق، مزایا و فرهنگ و غیره، جو نااطمینانی اقتصادی در بخش فناوری باید جویندگان کار را وادار کند تا سوالات دشوارتری را از کارفرمایان بالقوه خود بپرسند.

کایران اسنایدر، مدیر اجرایی پلتفرم نوشتاری توسعه یافته Textio مستقر در سیاتل، روز دوشنبه در توییتر تقلبی را منتشر کرد. او گفت پس از اینکه یک دوست خوب در آستانه انجام “شغل رویایی” خود در مراحل اولیه قرار گرفت، از ارائه توصیه های خود هیجان زده است.

اسنایدر گفت: از آخرین باری که استارتاپ پول جمع آوری کرده است، پرسید که درآمد سالانه آن چقدر است و برآورد آن چقدر است. او نوشت: «اگر رتبه‌بندی یک ARR بی‌معنی بالا است، مراقب باشید: ما در بازاری هستیم که حفظ رتبه‌بندی‌ها دشوار خواهد بود.

جویندگان کار همچنین باید بدانند که چقدر پول در بانک وجود دارد و تاریخ پرداخت چیست. مراقب باشید که این موضوع چگونه با زمانی که شرکت قصد دارد دوباره پول جمع آوری کند مرتبط است، زیرا جمع آوری پول در حال حاضر بسیار سخت تر از قبل است.

یک نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه حاکی از احساس احتیاط فزاینده است، به طوری که نزدیک به 88 درصد از بیش از 250 مدیر عامل و مدیر عامل استارت‌آپ گفته‌اند که به شدت نگران محیط فعلی جمع‌آوری سرمایه هستند یا تا حدودی نگران هستند. کمبود نقدینگی عملیاتی به عنوان بزرگترین نگرانی در سال جاری عنوان شد.

brooztechnology همچنین هفته گذشته گزارش داد که ترس از کند شدن رشد اقتصادی ناشی از عواملی از جمله تورم و کاهش بازار سهام توسط افراد جویای فناوری احساس می شود زیرا برخی از شرکت ها شروع به توقف رشد اشتغال کرده اند.

اسنایدر که به عنوان مدیر عامل سال جوایز brooztechnology 2021 انتخاب شد، شرکت 120 نفره خود را طی دو سال گذشته در مسیر تحول خود هدایت کرده است و طیف محصولات خود را گسترش داده و در عین حال نیروی کار Textio را از راه دور منتقل کرده و افراد بیشتری را به خارج از منطقه سیاتل جذب کرده است.

ما در طول آخرین رکود در سال 2020 سخت کار کردیم تا محصولات خود را فراتر از استخدام گسترش دهیم. او روز دوشنبه در ایمیلی گفت: محصولات ما به چرخه‌های اقتصادی اجاره‌ای گسترده‌تر مرتبط نیستند. ما به زودی باید با محصولات کار کنیم تا مطمئن شویم که می‌توانیم به سازمان‌ها کمک کنیم، مهم نیست که در کجای چرخه استخدام خود هستند. ایجاد محصولی که در هر شرایط اقتصادی با ارزش باشد، یک راه پایدار رو به جلو است.»

او در قسمت اخیر پادکست brooztechnology بیشتر در مورد تکامل Textio صحبت می کند.

اسنایدر همچنین در توییت های خود به مردم توصیه کرد در مورد شاخص های کلیدی، نرخ رشد، نرخ بازیابی و حفظ خالص دلار بپرسند. آیا با کاهش بازار گسترده تر، کسب و کار اصلا کند شده است؟ آیا تیم انتظار چنین چیزی را دارد؟

او در پایان گفت که در حال حاضر استارت آپ های شگفت انگیزی برای پیوستن وجود دارد، اما پرسیدن سوالات دشوار مهم است.

اسنایدر گفت: «به‌عنوان یک نامزد، استارت‌آپ‌ها را در مراحل اولیه ارزیابی کنید، انگار که یک سرمایه‌گذار هستید که به دنبال سرمایه‌گذاری هستید. «ما در همان بازاری که 18 ماه پیش بودیم نیستیم.