آیا حق تحصیل در انگلستان را دارید؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیا حق تحصیل در انگلستان را دارید؟

مراحل اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

یک بررسی آماری ساده از رهبران جهان در زمینه های مختلف نشان می دهد که بسیاری از کارشناسان اقتصاد، تجارت، سیاست، پزشکی و … در مدارس و دانشگاه های انگلستان تحصیل کرده اند. نظام آموزشی این کشور چه در دوران تحصیل و چه در دوران دانشگاه توانسته به نتایج خوبی دست یابد و نیروهای واجد شرایط و متخصص در زمینه های مختلف را به جهانیان عرضه کند. به همین دلیل، یادگیری مهاجرت در انگلستان راهی روشن و مطمئن برای توسعه و تحقق آرزوهای بزرگ هر فرد است. اگر شما هم همین رویا را دارید و می خواهید با مدرک تحصیلی معتبر و مهارت های شگفت انگیز وارد دنیای کار حرفه ای شوید، در این مقاله شرایط تحصیل در انگلستان را از هزینه به شرط و سپس به شانس شما توضیح می دهیم. اندازه گیری شده.

انتخاب مرکز آموزشی برای پذیرش

اخذ ویزای تحصیلی انتخاب مرکز آموزشی و تلاش برای اخذ پذیرش برای شروع تحصیل در انگلستان می باشد. بسته به مدرک تحصیلی، دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و … باید مدرسه یا دانشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. هر مرکز آموزشی شرایط و ویژگی های خاص خود را برای پذیرش دانشجو دارد. بعضی ها کنکور و مصاحبه دارند، بعضی ها فقط بر اساس نمرات مقاطع قبل تصمیم می گیرند و …. برای همه دانشگاه های انگلیسی باید مدرک زبان داشته باشید، فقط حداقل نمره لازم بسته به مقطع و دانشگاه متفاوت است. کسانی که انگلیسی بلد نیستند می توانند از مدارس و دوره های انگلیسی ارائه شده در انگلستان کمک بگیرند. با گذراندن دوره ای از 6 ماه تا 2 سال، مهارت های لازم برای ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل در هر رشته را به دست خواهید آورد.

هزینه آموزش در انگلستان را بررسی کنید پس از بررسی مراکز آموزشی، جمع آوری مدارک لازم، تماس با دانشگاه، ارسال مدارک و دریافت پذیرش، باید برای ویزای دانشجویی که به ویزای TIER4 معروف است اقدام کنید. سفارت انگلیس مجموعه ای از مدارک را صادر کرده است که برای درخواست ویزای تحصیلی و صدور این نوع ویزا باید به سفارت ارائه دهید.

هزینه تحصیل در انگلستان

هزینه آموزش در انگلستان بسته به مقطع، منطقه و مرکز آموزشی متفاوت خواهد بود اما در یک نگاه می توان گفت که هزینه آموزش در انگلستان بین 30 تا 50 هزار یورو خواهد بود. مدارس شبانه روزی که علاوه بر خدمات آموزشی خدمات درمانی نیز ارائه می دهند، گرانتر از مدارس روزانه هستند. هزینه تحصیل در مقطع لیسانس بین 10000 تا 15000 سال است که بسته به دانشگاه و رشته تحصیلی متفاوت است. تحصیل در مقطع لیسانس به 25 تا 25000 افزایش می یابد و دوره دکتری بین 36، 36،000 و 48 تا 48،000 هزینه خواهد داشت. بیشتر مراکز آموزشی برای دریافت و بررسی ریز نمرات بین 50 تا 50 تا 150 هزینه جداگانه دریافت می کنند. موسسات از دانش آموزان مستعد حمایت می کنند.

او در انگلستان تحصیل کردبرای گذراندن دوران دانشجویی خود در انگلستان علاوه بر شهریه شامل شهریه دانشگاه، کتاب و … هزینه های زندگی نیز باید محاسبه شود. همانطور که می دانید لندن یکی از گران ترین شهرهای جهان است. حدود 12000 هزار هزاره برای یک سال زندگی در لندن هزینه دارد، اما این رقم در شهرهای دیگر به 10000 کاهش می یابد. برای اطلاعات بیشتر، به www.studyacrossthepond.com مراجعه کنید.

شرایط سنی برای تحصیل در انگلستان

مهم نیست که شما یا فرزندتان چند ساله باشید، زیرا امکان دریافت ویزای تحصیلی انگلستان برای سطوح مختلف تحصیلی وجود دارد. در واقع، انگلستان دو نوع ویزای سطح 4 صادر می کند: یکی ویزای کودک سطح 2 و دیگری ویزای معمولی سطح 4. ویزای تیری 4 برای کودکان 4 تا 17 ساله است که باید در مدرسه ای در سال تحصیلی 90 پذیرش شوند. پادشاهی بریتانیا ویزای عمومی سطح 4 برای افراد 16 سال به بالا در دسترس است که در واقع شامل پذیرفته شدگان در کالج ها و دانشگاه های انگلستان می شود.

مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی انگلستان

علاوه بر مدرک دانشگاهی، باید مدرکی مبنی بر توانایی مالی خود برای پرداخت هزینه های زندگی ارائه دهید. معمولاً باید گواهی حسابداری ارائه دهید که شامل یک سال هزینه زندگی باشد. سفارت هزینه اقامت را 1000 1000 در ماه تخمین زده است. او همچنین از شما می خواهد که نامه ای بنویسید و توضیح دهید که چرا قصد تحصیل در انگلستان را دارید. آیا چنین فرصتی در کشورتان برای شما امکان پذیر نیست؟ تحصیل در این رشته در انگلستان چه مزایایی دارد و تضمین بازگشت شما پس از فارغ التحصیلی چیست؟ این نامه و دلایلی که ارائه می‌دهید بر نهاد بررسی پرونده شما تأثیر می‌گذارد و باید با دقت نوشته شود. کلیه مدارک هویتی مورد نیاز است.

نتیجه

همانطور که خواندید، مهاجرت به انگلستان برای آموزش یک رویای اغراق آمیز نیست، اما جزئیات و تفاوت های ظریف زیادی دارد. زمان مناسب برای درخواست پذیرش و ویزا، شرایط دریافت بورسیه و بورسیه تحصیلی و در نهایت نامه ای که باید برای ارائه اهداف خود به سفارت ارسال کنید. به همین دلیل، دریافت مشاوره از یک تیم متخصص در زمینه ویزای دانشجویی مانند Blueskystudy.org تضمین موفقیت شماست. داشتن دقیق ترین و به روزترین اطلاعات در مورد شرایط پذیرش و ویزا به شما کمک می کند تا مراحل پذیرش ویزا را با کمترین خطا طی کنید.