آیا اتریوم برای نگهداری مناسب است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیا اتریوم برای نگهداری مناسب است؟

اگر به فکر ورود به بازار ارزهای دیجیتال هستید، راه های مختلفی برای کار در این بازار وجود دارد. معامله و هلدینگ در واقع مهمترین کاری است که معامله گران در این بازار انجام می دهند.

با این حال، تجارت کاری نیست که هر کسی بتواند انجام دهد، نیاز به یادگیری زیاد، زمان قابل توجه و یادگیری مداوم دارد. مردم معمولاً ارزهای رمزنگاری شده را انتخاب می کنند که زمان کافی برای تحقیق و کنترل بازار دارند، اما این دلیل نمی شود که شما را از ورود به بازار ارزهای دیجیتال باز دارد.

بازار و فناوری پشت آن به قدری وسیع است که هر کسی با هر سطحی از توانایی می تواند آن را انجام دهد. کافی است اصول اولیه را بدانید و پذیرای یادگیری و یادگیری بیشتر باشید. علاوه بر تجارت ارزهای دیجیتال، بسیاری از افراد ترجیح می دهند ارز را نیز نگه دارند. معمولاً حفظ ارزهای دیجیتال بزرگ در درازمدت سود قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. دهلیز را نگه دارید این یکی از گزینه هایی است که همیشه به فعالان بازار توصیه می شود. با توجه به شما با نگه داشتن اتریوم روی آن سرمایه گذاری کنید آیا می تواند سودآور باشد؟ خواندن این فرصتی است برای دریافت پاسخ. تا آخر با ما باشید.

دهلیز چیست؟

قبل از شروع خرید سکه های مختلف، مهم است که بدانید دقیقاً چه سکه هایی را خریداری خواهید کرد و در چه مواردی سرمایه گذاری می کنید. اتریوم تا به امروز تاریخچه قیمتی بسیار ارزشمندی دارد که نشان می دهد برگزاری اتریوم می تواند یک تجارت پرسود برای دارندگان این ارزهای دیجیتال باشد.

با این حال، نوآوری ها و فناوری های اتریوم نیز بسیار جالب هستند و استفاده از ارزهای رمزنگاری شده آن را بیش از پیش برجسته می کند. بلاک چین اتریوم می تواند توسط توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های کاربردی موسوم به برنامه های غیرمتمرکز (معروف به DApps) استفاده شود. برای دسترسی به شبکه رمزگذاری، توسعه دهندگان باید برچسب مربوط به اتریوم (ETH) را خریداری کنند. علاوه بر این، اگر کاربران بخواهند با یک برنامه غیرمتمرکز تعامل داشته باشند، باید هزینه تعامل را با استفاده از اتر بپردازند. سرمایه گذارانی مانند بیت کوین می توانند دهلیز را نگه دارید اما مانند هر سرمایه گذاری دیگری در ارزهای دیجیتال، قیمت اتر احتمالا در کوتاه مدت دچار نوسان می شود.

آیا اتریوم برای نگهداری مناسب است؟

شاید نام اتریوم را به دلیل نقش آن در ایجاد NFT شنیده باشید. همچنین ممکن است متوجه شده باشید که این دومین ارز دیجیتال پرطرفدار است و می خواهید با نگه داشتن آن در هنگام ورود به بازار اتریوم، سرمایه گذاری در اتریوم را آغاز کنید. مطمئناً قیمت اتریوم امروز به قدری قابل توجه است که توانسته است سهم بزرگی از کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص دهد. این سهم به سرمایه گذاران اتریوم ثابت کرد که تصمیم برای خرید و نگهداری اتریوم اشتباه نخواهد بود.

دهلیز برای تجارت و نگهداری

اتریوم همچنین یکی از دو ارز دیجیتالی است که کارشناسان سرمایه گذاری برای مبتدیانی که می خواهند تجارت و معامله گری را شروع کنند توصیه می کنند. علاوه بر این، شرکت هلدینگ اتریوم می تواند در درازمدت سود قابل توجهی را برای سرمایه گذاران به ارمغان بیاورد، زیرا نسبت به سایر ارزهای رمزنگاری کمتر شناخته شده پایدارتر، با ارزش تر و سودآورتر است. پس اگر تصمیم به ورود به بازار ارزهای دیجیتال گرفته اید، خطرات آن مشکلی ندارد و آماده خرید هستید. با هلدینگ در اتریوم سرمایه گذاری کنید این شروعی است که می تواند شما را نسبت به بازار خوش بین کند.

هیچ لیستی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید بدون اتریوم کامل نیست. پرکاربردترین بلاک چین موجود، اتریوم در زمینه های هیجان انگیز و نوظهور مانند تامین مالی غیرمتمرکز یا DeFi مرکزی است. قراردادهای هوشمند و توکن های غیر قابل تعویض یا NFT نیز یکی از مزیت های اصلی این اتریوم است که سرمایه گذاران مد نظر دارند. دهلیز را نگه دارید آن را موفق تر و امیدوارکننده تر می کند. علاوه بر همه اینها، مزیت بزرگ دیگری که سرمایه گذاری در اتریوم باعث می شود یک استراتژی بازار موفق باشد، پذیرش شبکه نسبت به رقبا، چندین برنامه غیرمتمرکز یا dApps شبکه است. این ویژگی ها همان چیزی است که به اتریوم استحکامی که شایسته آن است می دهد. بزرگترین اشکال پروتکل اثبات اتریوم این است که انرژی تراکنش ها را ناکارآمد و ارزان می کند، اما خوشبختانه تغییر به پروتکل اثبات سهام سریعتر و ارزان تر است.

آیا اتریوم برای نگهداری مناسب است؟

ارزش دهلیز چقدر است؟

اتریوم در سال 2018 راه اندازی شد و در سال 2021 چندین رکورد تاریخی را شکست. یکی از مهمترین رکوردهای اتریوم نوامبر 2021 است که به بیش از 4800 دلار رسید. قیمت آن در سال گذشته بین 1000 تا 4800 دلار برای هر سکه در نوسان بوده است. اگرچه قیمت اتریوم نسبت به آخرین رکورد خود در سال گذشته اندکی کاهش یافته است، اما این بار هنوز به طور قابل توجهی بالاتر از محدوده 1000 دلاری یک سال پیش است.

نوسانات قیمت باید در هر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال پیش بینی شود، اتریوم نیز از این قاعده مستثنی نیست و نمی توان انتظار داشت. با نگه داشتن دهلیزارزش آن نوسان ندارد. اگر نوسانات کوتاه مدت قیمت شما را آزار می دهد، شاید بهتر باشد در سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال تجدید نظر کنید، زیرا صبر، به خصوص در بازار ارزهای دیجیتال، قلب همه استراتژی هایی است که برای فعالیت در این بازار به کار می برید.

همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که اتریوم، مانند هر ارز دیجیتال دیگری، تنها به این دلیل ارزشمند است که مردم فکر می کنند هنوز هم می توان آن را چند برابر کرد. قیمت آن به کالا یا ارز بستگی ندارد، بنابراین در معرض نوسانات شدید بر اساس عوامل خارجی مانند توجه رسانه ها یا مقررات پیشنهادی برای ارز دیجیتال است.

شما به راحتی می توانید اتریوم را با پول یا دارایی هایی مانند طلا با کارمزدهای اندک فوری معامله کنید. حتی اگر به دنبال سود کوتاه مدت هستید، نقدینگی بالای اتریوم آن را به یک کشتی سرمایه گذاری عالی تبدیل می کند. بنابراین، مانند بیت کوین، سرمایه گذاران می توانند برای خرید آن به هلدینگ اتریوم اعتماد کنند و آن را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت ببینند، به این امید که ارزش آن در بلندمدت افزایش یابد و به یکی از بهترین فرصت های بازار برای سرمایه گذاری تبدیل شود.

اتریوم را در ارزان ترین صرافی محلی خریداری و نگهداری کنید

تا اینجا در مورد ارزش اتریوم و خرید آن صحبت کردیم. اگر شما نیز علاقه مند به ورود به بازار ارزهای دیجیتال هستید، اتریوم یک ارز رمزپایه است که می تواند گرم کننده خوبی باشد. اتریوم خود را از صرافی والکس خریداری کنید تا علاوه بر خرید رمزنگاری ارزشمند و خوب، از مزایای خرید و معامله در یک صرافی امن و معتبر داخلی نیز بهره مند شوید. Walx یک پلت فرم کاملا امن، حرفه ای و با کاربری آسان برای تجارت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است.

منبع