• خانه
  • اخبار
  • آیا آمازون برای فوتبال آماده بود؟ غول فناوری اولین استریم انحصاری NFL را با موفقیت پشت سر گذاشت

آیا آمازون برای فوتبال آماده بود؟ غول فناوری اولین استریم انحصاری NFL را با موفقیت پشت سر گذاشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیا آمازون برای فوتبال آماده بود؟ غول فناوری اولین استریم انحصاری NFL را با موفقیت پشت سر گذاشت

آیا آمازون برای فوتبال آماده بود؟ غول فناوری اولین استریم انحصاری NFL را با موفقیت پشت سر گذاشت
آمازون کاملا واضح اعلام کرد که می خواهد مردم اولین بازی NFL انحصاری خود را تماشا کنند و پخش زنده را در صفحه اصلی خود تبلیغ می کند.

آمازون روز پنجشنبه هنگامی که این غول فناوری اولین بازی انحصاری NFL خود را پخش کرد، در مرکز دنیای ورزش قرار گرفت – و در بیشتر موارد، آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشت.

بازی بدون هیچ مشکل یا وقفه ای در جریان بود. برخی از طرفداران مشکلات و کیفیت صدای ضعیف را گزارش کرده اند، اما به نظر می رسد فناوری ابری آمازون به طور کلی پایدار است، یک نیاز اساسی برای هر بازی ورزشی زنده که از طریق اینترنت پخش می شود.

قرارداد پرمخاطب NFL آمازون – که ارزش آن در 11 سال آینده 11 میلیارد دلار گزارش شده است – بخشی از تلاش این شرکت برای گسترش کتابخانه محتوای خود، تقویت بخش تبلیغاتی و افزودن مشترکین پرایم بیشتر، از جمله استراتژی های دیگر است. این آخرین نمونه از ورزش های زنده است که به صورت آنلاین و به دور از تلویزیون کابلی سنتی انجام می شود، با غول های فناوری از جمله آمازون و اپل که برای حقوق پخش سودآور پیشنهاد می دهند.

پنج‌شنبه اولین سواری آمازون نبود، زیرا این شرکت مستقر در سیاتل در چند سال گذشته، علاوه بر سایر فعالیت‌های ورزشی زنده، بازی‌های فوتبال پنجشنبه شب را نیز پخش کرده است.

اما این اولین استریم انحصاری NFL بود، به این معنی که طرفداران – به جز کسانی که در بازارهای تیمی و برخی از بارها، یا کسانی که از پلتفرم توییچ آمازون استفاده می‌کنند – باید از طریق آمازون تماشا کنند و اشتراک پرایم داشته باشند.

این شرکت استعداد خاص خود را به ورزش های زنده اضافه می کند، از جمله داده های پیشرفته و جریان های تفسیری جایگزین. اما تماشای پخش روز پنجشنبه واقعا شبیه تماشای یک بازی دیگر NFL بود. موسیقی تم و هر چیز دیگری – و شاید در حال حاضر این برای آمازون کافی باشد.

در اینجا چند نکته کلیدی دیگر از شب بزرگ آمازون در ساعات پربیننده آورده شده است.

جف بزوس در کانون توجه قرار گرفته است

جف بزوس، بنیانگذار آمازون در GEHA Field در استادیوم Arrowhead در کانزاس سیتی حضور یافت تا شاهد بازی Chiefs در مقابل Los Angeles Chargers باشد. بزوس با صاحبان هر دو تیم ژست گرفت و برخی از هواداران چیفز را تحسین کرد. بازیکنان را خوشحال کردو من مسابقه را تماشا کردم با کمیسر NFL راجر گودل.

آل مایکلز، مجری برنامه Play-by-Play، در طول برنامه بزوس را به خاطر اینکه ظاهراً نمی دانست چگونه تاس بازی کند، به صدا درآورد.

مایکلز در مورد بزوس می گوید: «یکی از ذهن های بزرگ ریاضی در تاریخ نمی تواند این را بفهمد؟

اختراع پخش ویدئو

شوخی‌های زیادی به ضرر بینندگانی انجام شد که شاید با ایده تلویزیونی که از تلویزیون سنتی پخش نمی‌شود آشنا نباشند. توییت های زیادی دیدیم تمسخر والدین تماس با بچه ها به دنبال کمک برای پیدا کردن بازی.

پخش بهبود یافته

اگر عاشق زوایای دوربین متعدد و آماری هستید که با لمس یک دکمه در طول بازی در دسترس است، استریم آمازون برای شما مناسب است. علاوه بر جریان سنتی با حضور مایکلز و مفسر رنگی کرک هربستریت، آمازون فید “Prime Vision” را ارائه کرده است که شامل آمارهای پیشرفته و موارد دیگر است – مناسب برای علاقه‌مندان به NFL.

برخی از شکایات

در حالی که برخی کیفیت جریان را ستودند، برخی دیگر ناامیدی خود را ابراز کردند. به نظر می‌رسد این به اتصال اینترنت و دستگاه بستگی دارد – تجربه‌ای بسیار متفاوت با تلویزیون سنتی و تجربه‌ای که با حرکت فزاینده ورزش‌های زنده به جریان رایج‌تر خواهد شد.

یک تبلیغ بزرگ برای Prime

این شرکت مطمئناً از این بازی به عنوان یک وسیله تبلیغاتی برای محصولات و محتوای خود استفاده کرده است – شاید کمی بیش از حد. بسیاری از تبلیغات درون بازی برای تبلیغ نمایش جدید ارباب حلقه ها آمازون استفاده شد.

رفیق، نه و بله؟

دیگر غول‌های تلویزیونی شروع به ارائه نظرات متناوب به طرفداران هنگام تماشای ورزش آنلاین آنلاین کرده‌اند، مانند “ManningCast” در “دوشنبه‌شب فوتبال” ESPN، که در آن بازیکنان حرفه‌ای سابق پیتون و الی منینگ بازی را در یک پخش متناوب تشریح می‌کنند.

آمازون همین کار را با دوستانی از Dude Perfect که در جریان بازی پنجشنبه میزبان جریان خود بودند، انجام می دهد. سازندگان ویروسی قطعاً قصد دارند مخاطبان جوان‌تر را جذب کنند و برخی از توییت‌ها از این تلاش برای بچه‌ها دفاع کرده‌اند. مثل این هاو اینها. دیگران چندان متقاعد نشده بودند که آمازون دستور پخت کامل را پیدا کرده است.