• خانه
  • اخبار
  • آژانس ارشد جدید سیاتل برای آژانس اصلی بی خانمان ها پیشرفت و فرصت های پشتیبانی فنی را به اشتراک می گذارد

آژانس ارشد جدید سیاتل برای آژانس اصلی بی خانمان ها پیشرفت و فرصت های پشتیبانی فنی را به اشتراک می گذارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آژانس ارشد جدید سیاتل برای آژانس اصلی بی خانمان ها پیشرفت و فرصت های پشتیبانی فنی را به اشتراک می گذارد

آژانس ارشد جدید سیاتل برای آژانس اصلی بی خانمان ها پیشرفت و فرصت های پشتیبانی فنی را به اشتراک می گذارد
مارک دونز، مدیر اجرایی اداره منطقه ای بی خانمان های پادشاه (KCHRA) و نیل میریک، رئیس جهانی بنیاد تابلو، در مورد بحران بی خانمانی در منطقه بحث می کنند. (عکس از رویداد WTIA)

یک سال از زمانی که مارک دونز برای رهبری اداره منطقه ای بی خانمان های پادشاه (KCHRA) استخدام شد، یک سازمان دولتی تازه تاسیس که بسیاری از برنامه ها و بخش های مختلف را برای مقابله با بی خانمانی گرد هم می آورد، می گذرد.

در طی این مدت، دونز تیمی متشکل از 57 نفر را ساخت. ابتکار 10 میلیون دلاری مشارکت برای صفر را که توسط شرکت‌ها و نیکوکاران در سیاتل تأمین می‌شود، برای مقابله با بی‌خانمان‌ها در مرکز شهر اتخاذ کرد. و برای جمع آوری داده های معنادار برای راهنمایی راه حل هایی برای بحران بی خانمانی در منطقه تلاش می کند. آنها همچنین با تالار شهر سیاتل همکاری می کنند و از سیاستی برای مقابله با این چالش حمایت می کنند.

روز چهارشنبه، دونز با نیل میریک، رهبر جهانی بنیاد Tableau، به گفتگو در مورد تلاش های KCHRA به صورت زنده نشست. این رویداد توسط انجمن صنایع فناوری واشنگتن (WTIA) برگزار شد.

به خواندن برخی از یافته های کلیدی این گفتگو ادامه دهید.

در مورد تعداد بی خانمان ها و بودجه: در حالی که برخی تخمین می زنند که تقریباً 11000 نفر در شهرستان کینگ که شامل سیاتل، بلوو و ردموند می شود، بی خانمانی را تجربه می کنند، دونز گفت که تعداد واقعی بسیار بیشتر است.

دونز گفت: «اگر ما با 11000 نفر که به ما نیاز داشتند سر و کار داشتیم، در واقع می توانستیم به راحتی این کار را انجام دهیم. “ما اینجا نخواهیم بود. من آن شغل را نداشتم اما از آنجایی که این مقیاس چهار برابر است و ما منابع کافی نداریم، به سادگی به لغزش عمیق و عمیق‌تر در این حفره ادامه می‌دهیم.

با توجه به سیاست های افزایش دسترسی به مسکن ارزان قیمت:

«اگر بخواهیم بازار مسکن را متحول کنیم، نیاز به سرمایه‌گذاری‌های بسیار متفاوتی در بخش چندخانواری دارد [housing]در تراکم، در حمل و نقل، در چیزهایی که می دانیم، از در دسترس بودن فضای کافی برای زندگی مردم با قیمت مناسب پشتیبانی می کند. و این باید گفتگوی باشد که ما در حال انجام آن هستیم، “دونز گفت.

و بله، برخی از افرادی هستند که در حال حاضر بی خانمانی را تجربه می کنند و مشکلات سلامتی یا مصرف مواد دارند. آنها اکثریت مردم نیستند. اکثر مردم به سادگی پول کافی برای دسترسی به مسکن در بازار ما ندارند.

دونز گفت که بشردوستی عالی است، اما بر خانواده ها و کودکان تمرکز دارد، در حالی که بزرگسالان تنها بی خانمان مزمن نیز به کمک نیاز دارند:

دونز گفت: «اگر واقعاً می‌خواهیم پشت این هشت توپ قرار بگیریم، باید بتوانیم برای افرادی که به اصطلاح صمیمی نیستند درآمد، عشق و محبت ایجاد کنیم.» و بعداً اضافه کرد: «این سیستم را باید باور کنید. در شأن اولیه همه، نقطه.»

KCHRA در حال تحقیق با مایکروسافت در مورد ایده توسعه یک پلتفرم دیجیتال برای افراد بی خانمان است که مشابه نرم افزار MyChart است که بسیاری از افراد برای پیگیری مراقبت های بهداشتی خود از آن استفاده می کنند:

با MyChart، “می توانید به هر ارائه دهنده ای پیام ارسال کنید. می توانید سوابق خود را بین چندین ارائه دهنده منتقل کنید. و چیزی که ممکن است حتی متوجه نباشید این است که به مدیران این سیستم های بیمارستانی داده های زیادی در مورد آنچه برای شما کار می کند یا کار نمی کند، می دهید. آنها از این برای ارائه خدمات و پشتیبانی بهتر استفاده می‌کنند و شما حتی احساس نمی‌کنید که اطلاعات زیادی را از دست می‌دهید زیرا از آن برای حمایت از شما استفاده می‌شود.»

آنها سیستم مشابهی را برای افرادی که به آنها خدمات می دهد، در نظر می گیرند، “یک اکوسیستم داده واقعاً گسترده که اساساً بر مشتری متمرکز است و بر کرامت و این ایده متمرکز است که مردم بدانند به چه چیزی نیاز دارند و وظیفه ما باید این باشد که ما از فعال سازی آن حمایت کنیم.”

Dones چهار پیشنهاد را برای افرادی که می‌خواهند درگیر این موضوع شوند ارائه کرد:

  • در جلسات عمومی شرکت کنید و به افکار و نظرات خود گوش دهید. آنها گفتند که رویدادها اغلب تحت سلطه صداهای افراطی تر هستند.
  • از داستان «که قهرمانان و شرورانی هستند» در بحران بی خانمانی عقب نشینی کنید.
  • با افرادی که بی خانمانی را تجربه می کنند، روابط برقرار کنید، مانند داوطلب شدن با سازمان هایی که خدمات اجتماعی ارائه می دهند. این می تواند به مردم کمک کند تا بفهمند که افراد چه کسانی هستند و ویژگی های اشتباه را کاهش دهد. دونز گفت: «مردم ترسناک نیستند. آنها فقط پول ندارند.”
  • مهارت های فنی خود را داوطلبانه برای ساختن برخی از ابزارهای دیجیتالی که KCHRA برای انجام بهتر و کارآمدتر کار خود نیاز دارد، داوطلب کنید. دونز گفت: “اگر برای فناوری وقت دارید، ما چیزهای فنی داریم.”