• خانه
  • اخبار
  • آپدیت Samsung Galaxy M22 Android 12 با One UI 4.1 منتشر شد

آپدیت Samsung Galaxy M22 Android 12 با One UI 4.1 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت Samsung Galaxy M22 Android 12 با One UI 4.1 منتشر شد

سامسونگ یکی از شرکت هایی است که همیشه خط شلوغی برای ارائه آپدیت اندروید برای محصولات خود در دسته بندی های مختلف دارد. آپدیت اندروید 12 سامسونگ گلکسی M22 با One UI 4.1 به تازگی منتشر شده است. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

آپدیت اندروید 12 گلکسی M22 سامسونگ منتشر شد …!

همانطور که چندین بار گفته ایم، در سال های اخیر سامسونگ همیشه در ارائه به روز رسانی به موقع نسخه های اصلی اندروید برای دستگاه های خود بسیار خوب عمل کرده است، اما شاید همه چیز مفید نباشد. با توجه به تعداد زیاد گوشی هایی که این شرکت هر ساله به بازار عرضه می کند، این فرآیند به ناچار زمان زیادی می برد و حتی می تواند چندین ماه طول بکشد.

با توجه به این واقعیت است که گلکسی M22 کاربران این دستگاه که در اکتبر 2021 (زمانی که اندروید 12 معرفی شد) راه اندازی شد، به آرزوی خود رسیده اند و در نهایت از اندروید 12 با رابط کاربری One UI 4.1 لذت خواهند برد. بنابراین حداقل این دستگاه آخرین نسخه رابط کاربری سامسونگ را دریافت می کند. این به‌روزرسانی همچنین اصلاحات امنیتی آوریل 2022 را معرفی می‌کند که کمی قدیمی است اما ممکن است برای چنین دستگاه ارزان‌قیمتی مورد نیاز باشد.

آپدیت سامسونگ اندروید 12 گلکسی M22

وقتی صحبت از گوشی های ارزان قیمت به میان می آید، Galaxy M22 به دلیل قیمت مقرون به صرفه از نسخه Core One UI استفاده می کند. این بدان معناست که برخی از ویژگی های دستگاه های رده بالاتر روی این دستگاه در دسترس نخواهد بود و این موضوع از زمان عرضه این گوشی هوشمند وجود داشته است و ما فقط می خواستیم این واقعیت را به شما یادآوری کنیم.

بر اساس گزارش ها GsmArena، آپدیت اندروید 12 با شماره اسمبلی M225FVXXU4BFD8 در عربستان سعودی و امارات متحده عربی که تنها دو کشوری هستند که تاکنون منتشر شده اند موجود است. دامنه این به روز رسانی به زودی در کشورهای بیشتری در دسترس خواهد بود.