• خانه
  • اخبار
  • آپدیت iOS 15.4.1 اپل برای حل مشکل تخلیه سریع باتری معرفی شد

آپدیت iOS 15.4.1 اپل برای حل مشکل تخلیه سریع باتری معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت iOS 15.4.1 اپل برای حل مشکل تخلیه سریع باتری معرفی شد

پس از انتشار آپدیت iOS 15.4، کاربران مشکل خالی شدن سریع بازی را گزارش کردند. اپل این مشکل را بررسی کرده است و اکنون در حال ارائه یک رفع اشکال است. امروز اپل iOS 15.4.1 را برای حل مشکل تخلیه سریع باتری منتشر کرد. این به روز رسانی با انتشار iPadOS 15.4.1 و سایر سیستم عامل های اپل ارائه می شود.

آپدیت اپل iOS 15.4.1

امروز اپل دور جدیدی از به روز رسانی های نرم افزاری را برای دستگاه های مختلف از جمله تلفن های همراه خود عرضه می کند. این شامل iOS 15.4.1 برای همه آیفون‌های پشتیبانی‌شده، و همچنین iPadOS 15.4.1 برای همه تبلت‌های پشتیبانی‌شده است. همانطور که این به روز رسانی نشان می دهد، به روز رسانی یک نسخه کوچک است که هیچ ویژگی نرم افزاری جدیدی ندارد.

آپدیت اپل iOS 15.4.1

آپدیت اپل iOS 15.4.1

با این حال، هدف این است که آنچه را که ما معتقدیم برای اکثر مردم مهم‌تر است، بهبود دهیم: عمر باتری. در نوتیفیکیشن آپدیت آمده است که با نصب این آپدیت مشکل تخلیه باتری آیفون یا آیپد شما که ظاهرا چند هفته پیش با انتشار iOS 15.4 دیده شده بود، برطرف می شود.

همچنین 2 پیشرفت برای افراد توانمند با آیفون وجود دارد. ابتدا، عیب‌یابی دستگاه‌های بریل را می‌بینیم که هنگام پیمایش متن یا نمایش اخطار پاسخ نمی‌دهند.

سپس این مشکل متوجه سمعک های Made For iPhone می شود که ارتباط آنها با برخی از برنامه های شخص ثالث قطع شده است.

البته ممکن است بهبودهای نامشخص دیگری نیز وجود داشته باشد، اما بدیهی است که تمرکز در اینجا بر اصلاح تخلیه باتری است.

بنابراین، اگر بعد از به‌روزرسانی iOS یا iPadOS نسخه 15.4، به نظر می‌رسد که آیفون یا آی‌پد شما واقعاً انرژی باتری مصرف می‌کند، بهتر است به تنظیمات بروید و iOS 15.4.1 یا iPadOS 15.4.1 را در اسرع وقت نصب کنید.

آیا شما کاربر اپل هستید؟ آیا این آپدیت را دریافت کردید؟