• خانه
  • اخبار
  • آپدیت iOS 15.4 باعث مشکلاتی در طول عمر باتری آیفون اپل شد

آپدیت iOS 15.4 باعث مشکلاتی در طول عمر باتری آیفون اپل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت iOS 15.4 باعث مشکلاتی در طول عمر باتری آیفون اپل شد

iOS اپل با هر نسل از نظر ظاهر و عملکرد در حال تغییر است و این شرکت به نوعی در حال راه اندازی جدیدترین پیشرفت های نرم افزاری خود در خانواده محصولات آیفون است. اما به نظر می رسد که اوضاع خوب پیش نمی رود و آپدیت iOS 15.4 باعث مشکلاتی در عمر باتری آیفون اپل شد. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

به روز رسانی iOS 15.4 باعث مشکلات جدی عمر باتری می شود

همانطور که معلوم است، به روز رسانی iOS 15.4 در برخی از آیفون ها مشکل ایجاد می کند. بر اساس گزارش ها، نصب این نسخه از iOS بر باتری گوشی های هوشمند اپل تاثیر منفی می گذارد. چند روز پیش اپل آپدیت iOS 15.4 را برای آیفون های سازگار منتشر کرد. این نسخه جدید از سیستم عامل شامل چندین ویژگی جدید و مهم از جمله سازگاری بهتر با کنترلر DualSense، حدود 37 ایموجی جدید و امکان نصب آپدیت با دیتای موبایل است.

مهمتر از همه، این به روز رسانی به شما این امکان را می دهد که با استفاده از Face ID دستگاه، قفل آیفون خود را باز کنید، حتی اگر ماسک بهداشتی دارید. متاسفانه این آپدیت با کاهش عمر باتری برخی از آیفون ها همراه است. به گفته برخی از کاربران توییتر، نصب این آپدیت باعث کاهش عمر باتری دستگاه آنها شده است.

اپل آپدیت iOS 15.4 را راه اندازی کرد: سرانجام Face ID با ماسک کار می کند

به نظر می رسد عمر باتری در iOS 15.4 واقعاً بد است. پس از حدود 24 ساعت استفاده معمولی، 80 درصد از شارژ دستگاه کاهش می یابد. اما صفحه نمایش دستگاه بیش از 2 ساعت فعال نبود و فقط از سافاری، یوتیوب، اینستاگرام و اوبر برای انجام این تست استفاده شد.

کاربر دیگری گفته است که دستگاهش در هنگام شارژ بین 95 تا 97 درصد گیر کرده است، سپس با خاموش کردن دستگاه به شارژ 100 درصدی رسیده و حدود 5 دقیقه پس از راه اندازی مجدد دستگاه، باتری به سرعت شارژ می شود. تخلیه شد.

به روز رسانی IOS 15.4

می توان فرض کرد که با فعال کردن صفحه نمایش 120 هرتز، عمر باتری کاهش می یابد آیفون 13 پرو متصل است. اپل در واقع این نرخ تمدید را در شبکه های اجتماعی مانند توییتر یا اینستاگرام فعال می کند. این اپلیکیشن ها تاکنون محدودیت 60 هرتز داشته اند که مصرف انرژی کمتری دارند. با این حال، مشاهده شده است که بسیاری از کاربران قدیمی آیفون این مورد را دارند آیفون 11 یا آیفون 12 آنها به این کار عادت کرده اند در حالی که به گزینه نمایش 120 هرتز دسترسی ندارند.

نصب به روز رسانی های iOS غیر معمول نیست. اما این می تواند عمر باتری برخی از آیفون ها را به شدت کاهش دهد. اخیراً هر به روز رسانی سیستم عامل با یک سری شکایات کاربران همراه بوده است. با این حال، این یک پدیده کاملا طبیعی و در بیشتر موارد موقتی است.

باور كردن GizChinaدر واقع با نصب آپدیت یک سری وظایف در پس زمینه فعال می شود. این کارهای مختلف، مانند کالیبره کردن باتری، عمر باتری را تخلیه می کند. فقط چند روز طول می کشد تا کالیبراسیون کامل شود و همه چیز به حالت عادی برگردد. با این حال، اپل برای رفع این مشکل احتمالی هیچ گاه در ارائه پچ یا به روز رسانی تردید نخواهد کرد و در صورت تداوم این مشکل، آن را با یک آپدیت برطرف می کند.

آپدیت iOS 15.4 با وجود ماسک، هفته آینده با قابلیت تشخیص چهره منتشر خواهد شد

با این حال، iOS 15.4 دارای حدود 37 ایموجی جدید، پشتیبانی از راه اندازی کنترلر DualSense قابل تنظیم، و همچنین قابلیت سفارشی کردن دکمه ها در تمام گیم پدهای مرتبط، ویجت برنامه Wallet (برای کاربران آمریکایی) و یادداشت های رمز عبور برای دسترسی به Keychain است. این نسخه جدید از سیستم عامل آیفون همچنین از ویژگی های جدید در برابر نظارت AirTag و صدای جدید سیری پشتیبانی می کند. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا از تغییرات ایجاد شده در این نسخه قدردانی می کنید؟