منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آپدیت Galaxy S22 برای حذف محدودیت های عملکرد بازی منتشر شد

آپدیت Galaxy S22 برای حذف محدودیت های عملکرد بازی منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت Galaxy S22 برای حذف محدودیت های عملکرد بازی منتشر شد

سامسونگ مدتی است که گوشی های خود را به نام بهره وری باتری و مدیریت حرارت شتاب داده است. کاهش. به همین دلیل، بازی ها خوب انجام نمی شود. زیرا عملکرد CPU و GPU توسط سرویس Game Optimizer (GOS) و برنامه Game Booster در حال اجرا در پس‌زمینه محدود شده بود. حالا سامسونگ به تازگی آپدیت جدیدی را برای پرچمداران سری گلکسی اس 22 خود در کره جنوبی منتشر کرده است که نوع عملکرد سرویس بهینه سازی بازی و محدودیت هایی را که برای کاربران ایجاد می کند تعیین می کند.

به‌روزرسانی برای حذف محدودیت‌های عملکرد بازی در Galaxy S22

چند وقت پیش سامسونگ با بیانیه من اعلام کردم که به زودی یکی بروز رسانی نرم افزار این محدودیت بهره وری را از بین خواهد برد. حالا این آپدیت در دسترس است! به‌روزرسانی جدیدی برای سری گلکسی S22 اخیراً در کره جنوبی منتشر شده است که محدودیت‌های عملکرد CPU و GPU را در حین اجرای بازی حذف می‌کند.

یک “حالت مدیریت عملکرد بازی” جدید نیز به Game Booster اضافه شده است. با این حال، ما مطمئن نیستیم که آیا این تنظیمات با ویژگی ترجیحی که قبلاً در Game Booster موجود بود متفاوت است یا خیر.

به‌روزرسانی برای حذف محدودیت‌های عملکرد بازی در Galaxy S22

به‌روزرسانی برای حذف محدودیت‌های عملکرد بازی در Galaxy S22

آزمایش‌ها نشان می‌دهد که بازی‌ها عملکرد بسیار متعادلی در تمامی مدل‌های گلکسی S22 دارند. هنوز هم خوب است که می بینیم سامسونگ به حرف های مشتریانش گوش می دهد و تغییرات لازم را انجام می دهد. فقط باید منتظر انتشار این آپدیت در سایر زمینه ها باشیم تا بتوانیم نوع تغییراتی که انجام داده ایم را آزمایش کنیم. با توجه به رسوایی بزرگی که این امر برای سامسونگ ایجاد کرده است، فرض می کنیم که این به روز رسانی به زودی به بازارهای بین المللی راه پیدا خواهد کرد.

این به‌روزرسانی علاوه بر تغییر سرویس بهینه‌سازی بازی به منظور استفاده کامل بازی‌ها از گوشی، بهبودهایی در امنیت دوربین و دستگاه نیز به همراه دارد. زمانی که این به‌روزرسانی در خارج از کره منتشر شد، به شما اطلاع خواهیم داد، پس با ما همراه باشید!

نظر شما درباره به‌روزرسانی جدید سری گلکسی S22 سامسونگ در مورد توقف محدودیت‌های عملکرد بازی چیست؟