منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آپدیت وان نوت 4.1 سامسونگ برای گلکسی نوت 20 رسما منتشر شد

آپدیت وان نوت 4.1 سامسونگ برای گلکسی نوت 20 رسما منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

در سال های اخیر، سامسونگ به ارائه نسخه بهبودیافته از رابط کاربری خود عادت کرده است که معمولاً با پرچمداران و محصولات جدید عرضه می شود. در سال 2022 نیز شاهد ادامه همین روند هستیم. این شرکت کره ای تصمیم گرفت رابط کاربری One UI 4.1 را با خانواده گلکسی S22 عرضه کند. خبر خوب این است که آپدیت One UI 4.1 برای سامسونگ گلکسی نوت 20 به طور رسمی منتشر شد. اگر دستگاه گلکسی نوت 20 دارید، احتمالاً از دریافت این به‌روزرسانی خوشحال خواهید شد.

به روز رسانی رابط کاربری 4.1 برای گلکسی نوت 20

سامسونگ رابط کاربری One UI 4.1 را در کنار سری گلکسی اس 22 معرفی کرده است و حالا گلکسی نوت 20 نیز آن را دریافت خواهد کرد.

به روز رسانی رابط کاربری 4.1 برای گلکسی نوت 20

به روز رسانی رابط کاربری 4.1 برای گلکسی نوت 20

نسخه سیستم عامل N98xFXXU3FVC5 است (x برای نسخه های مختلف Note20 و Note20 Ultra عدد متفاوتی است) و همچنین باید در منوی تنظیمات در قسمت به روز رسانی نرم افزار موجود باشد.

به‌روزرسانی رابط کاربری 4.1، همراه با رفع اجباری باگ‌ها و رفع‌های امنیتی، پیشرفت‌های زیادی را به همراه دارد. اکنون یک تقویم هوشمند وجود دارد که تاریخچه همه برنامه‌های پیام‌رسان را می‌خواند و امکان دسترسی آسان‌تر به برنامه تقویم واقعی را فراهم می‌کند.

Samsung Pay یکی دیگر از پیشرفت های بزرگ است. کاربران گلکسی نوت 20 اکنون می‌توانند گواهینامه‌های رانندگی، کارت‌های حمل‌ونقل عمومی، حتی کلید خودرو و بلیت‌های سینما را ذخیره کنند و اپلیکیشن سامسونگ را شبیه Google Play و Apple Wallet کنند. ویژگی RAM Plus قابلیتی است که تقریباً هر سازنده اندروید قبلاً در گوشی های خود ارائه می دهد و One UI 4.1 چهار گزینه بین 2 تا 8 گیگابایت را در اختیار شما قرار می دهد.

آیا این به روز رسانی را دریافت کردید؟ نظر شما در مورد عملکرد او چیست؟