• خانه
  • اخبار
  • آپدیت واتس اپ با تمرکز بر بهبود پیام های صوتی و کنترل بیشتر بر این ویژگی منتشر شده است

آپدیت واتس اپ با تمرکز بر بهبود پیام های صوتی و کنترل بیشتر بر این ویژگی منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت واتس اپ با تمرکز بر بهبود پیام های صوتی و کنترل بیشتر بر این ویژگی منتشر شده است

واتس اپ امروز رسما اعلام کرد که در حال کار بر روی یک به روز رسانی جدید به منظور ایجاد برخی بهبودهای اساسی در نحوه مدیریت پیام های صوتی است که به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

پیام های صوتی را در واتس اپ به روز کنید

اگر تعجب کرده اید که چرا این شرکت بر روی پیام های صوتی تمرکز می کند، یک توضیح ساده وجود دارد. واتس اپ اخیرا فاش کرده است که روزانه 7 میلیارد پیام صوتی در این پیام رسان ها به اشتراک گذاشته می شود. بنابراین دیرتر از آنچه بسیاری از مردم فکر می‌کردند، به‌روزرسانی جدیدی دریافت می‌کنیم تا ضبط پیام صوتی را متوقف کنیم و زمانی که آماده بودید آن را از سر بگیریم، و همچنین یک ویژگی پیش‌نمایش که به شما امکان می‌دهد قبل از ارسال پیام صوتی به آن گوش دهید. سابق.

با این حال، بهترین پیشرفت در این به‌روزرسانی احتمالاً امکان پخش پیام‌های صوتی بدون نمایش در صفحه چت و حتی در صورت خروج از واتس‌اپ است. بنابراین می توانید چندین کار را همزمان انجام دهید یا پیام های دیگر را بخوانید و به آنها پاسخ دهید. این باید مهمترین ویژگی پست صوتی باشد و WhatsApp در نهایت به آن گوش می دهد.

پیام های صوتی را در واتس اپ به روز کنید

پیام های صوتی را در واتس اپ به روز کنید

ویژگی “بازی را به خاطر بسپار” نیز در راه است که به نظر می رسد بسیار مفید باشد. بنابراین، اگر پیام صوتی را که در حال گوش دادن به آن هستید متوقف کنید، به شما امکان می دهد تا زمانی که به چت بازگردید، از همان جایی که متوقف کرده اید ادامه دهید.

قابلیت بعدی پخش سریع پیام های فوروارد شده است که یکی دیگر از قابلیت هایی است که برای مدت طولانی به تعویق افتاده است (چون می توانید پیام های “عادی” را با 1.5x یا 2x پخش کنید، اما پیام های فوروارد شده را نه).

در نهایت، واتس اپ نیز از قابلیتی رونمایی کرد که چند هفته است در اپلیکیشن اندرویدی آن وجود دارد، نمایشگر شکل موجی که نمایش صوتی و تصویری پیام صوتی «برای کمک به ردیابی ضبط» را نشان می دهد.

مطابق با اطلاعیه رسمی واتس اپ، تمامی ویژگی های فوق “در هفته های آینده” منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد پیام رسان های واتس اپ که توجه ویژه ای به ارائه به روز رسانی برای بهبود کنترل صدا و کنترل بیشتر روی آن دارند چیست؟ البته اکثر المان هایی که در بالا ذکر شد قبلا در برنامه های پرمخاطب دیگر از جمله تلگرام وجود داشته اند و این اولین بار نیست که آنها را آزمایش می کنیم.