آپدیت نوکیا 5.4 اندروید 12 نزدیک است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت نوکیا 5.4 اندروید 12 نزدیک است

حدود 5 ماه پیش برای شما نامه نوشتیم آپدیت اندروید 11 نوکیا 5.4 ارائه شد. اگرچه هنوز نهایی نشده است، اما خبرهای خوبی برای دارندگان نوکیا 5.4 داریم. آپدیت نوکیا 5.4 اندروید 12 نزدیک است و این را می توان با یک بنچمارک منتشر شده تایید کرد.

آپدیت اندروید نوکیا 12 5.4

لیست Geekbench اخیر نشان می دهد که نوکیا 5.4 در حال حاضر در لیست دستگاه های نوکیا قرار دارد که قرار است با سیستم عامل جدید اندروید 12 آزمایش شوند. قبلاً فاش شده بود که نوکیا 2.4، نوکیا 3.4 و نوکیا G10 نیز با این عامل بر روی Geekbench آزمایش شده اند. سیستم اندروید 12.

به غیر از نوکیا 5.4، دیگر گوشی های هوشمند نوکیا که قبلا در Geekbench دیده شده بودند، نوکیا X10 و نوکیا G50 هستند که کمی دیرتر به روز رسانی اندروید 12 را دریافت کردند.

مقایسه بنچمارک نوکیا 5.4 گیک با اندروید 12

مقایسه بنچمارک نوکیا 5.4 گیک با اندروید 12

به طور قابل توجهی، نوکیا شاهد تلاشی برای ارائه به روز رسانی اندروید 12 در اکثر گوشی های خود است. همانطور که انتظار می رفت، بسته اندروید 12 دارای رابط های کاربری و تغییرات کلی در عملکرد است که تجربه کلی را بهبود می بخشد.

بر اساس لیست Geekbench، نوکیا 5.4 در تست تک هسته ای امتیاز 309 و در تست چند هسته ای 1331 را کسب کرده است. از سوی دیگر، اندروید 12 شامل بزرگترین تغییرات طراحی در جهت حرکت و توسعه اندروید تاکنون است. کل تجربه تغییر رابط کاربری، رنگ ها، اشکال، نور و مفهوم به سادگی هیجان انگیز است.

مطالب رسمی تیزر شما: طراحی جدید گوگل برای اندروید 12 و سایر محصولات

اندروید 12 شیواتر و پویاتر است و یک تجربه شخصی کاملاً نوآورانه را ارائه می دهد. اندروید 12 همچنین یک محیط یکپارچه برای اکوسیستم نرم افزاری و سخت افزاری تحت یک زبان طراحی واحد به نام فراهم می کند مادی شما انعکاسی. از دیگر ویژگی های سیستم عامل اندروید 12 می توان به حرکت روان و انیمیشن ها، طراحی مجدد فضاهای سیستم و معماری پیشرفته امنیتی اشاره کرد.

آیا محصول اندرویدی دارید؟ شما از چه سیستم عاملی استفاده میکنید؟