• خانه
  • اخبار
  • آپدیت مبتنی بر اندروید 12 برای OxygenOS 12 برای OnePlus Rolling منتشر شد.

آپدیت مبتنی بر اندروید 12 برای OxygenOS 12 برای OnePlus Rolling منتشر شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت مبتنی بر اندروید 12 برای OxygenOS 12 برای OnePlus Rolling منتشر شد.

پس از انتشار سه نسخه بتا اندروید 12 برای وان پلاس رولینگدر نهایت، به‌روزرسانی OxygenOS 12 برای این گوشی هوشمند به طور مداوم و گسترده ارائه می‌شود. این به روز رسانی بسیاری از باگ های موجود را اصلاح می کند.

OxygenOS 12 OnePlus Update خطاهای موجود را تصحیح می کند

به روز رسانی OxygenOS 12 OnePlus Nord با نسخه سیستم عامل AC2001_11.F.11 عرضه می شود. شرکت کنندگان در پروژه Beta OnePlus Updates اولویت دریافت این به روز رسانی را دارند. به‌روزرسانی اندروید 12 وان پلاس رولر، یک وصله امنیتی در ماه آوریل ارائه می‌کند. مشکل بوت انیمیشن در این نسخه از رابط کاربری Oxygen OS نیز حل خواهد شد.

آپدیت مبتنی بر اندروید 12 برای OxygenOS 12 برای OnePlus Rolling منتشر شد.

OnePlus Nord

کاربران وان پلاس رولینگ گاهی اوقات نمی توانند از فرمان صوتی Google OK به درستی استفاده کنند. این مشکل نیز در آپدیت اخیر برطرف شده است. البته در نسخه دوم بتا آپدیت OxygenOS 12 باگ هایی وجود داشت به عنوان مثال OnePlus Nord پس از دریافت نسخه بتا رابط کاربری نمی تواند عکس های پرتره بگیرد. صفحه نمایش گاهی اوقات با تماس های صوتی نیز دچار مشکل می شود. امیدواریم این مشکلات در نسخه پایدار به روز رسانی برطرف شود.

پسندیدن GizmoChina وی خاطرنشان می کند که پس از دریافت اندروید 12 از شرکت کنندگان در پروژه بتا وان پلاس، انتظار می رود این آپدیت به صورت دائمی برای سایر کاربران منتشر شود. OxygenOS 12 از یک راه‌انداز جدید بهره می‌برد و بخش App Drawer نیز بهبودهایی دارد. حالت تاریک، نمایش اعلان و حالت یک دست نیز بهینه شده است. اگر از کاربران OnePlus Nord هستید، می توانید با مراجعه به تنظیمات و زدن گزینه system update، آپدیت اندروید 12 را بررسی کنید.

آپدیت OnePlus Rolling برای بهبود کیفیت دوربین معرفی شد

OnePlus Rolling یک گوشی هوشمند میان رده است که در سال 2020 عرضه شد. این دستگاه به طور پیش فرض به اندروید 10 مجهز بود و تاکنون موفق به دریافت نسخه دوازدهم اندروید شده است. این گوشی هوشمند پردازش خود را از طریق یک تراشه تامین می کند اسنپدراگون 765G فراهم کند. یکی از مزیت های اصلی این دستگاه پشتیبانی از شبکه 5G است.

نظر شما در مورد OnePlus Nord چیست؟ آیا تجربه کار با این گوشی هوشمند را دارید؟