• خانه
  • اخبار
  • آپدیت جدید OnePlus 10 Pro مشکلات صدا و دوربین این دستگاه را حل می کند

آپدیت جدید OnePlus 10 Pro مشکلات صدا و دوربین این دستگاه را حل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت جدید OnePlus 10 Pro مشکلات صدا و دوربین این دستگاه را حل می کند

با معرفی وان پلاس 10 پرو، شرکت وان پلاس جان تازه ای به شرکت خود دمید و با وجود اینکه قبلاً محصولات فوق العاده ای ارائه می کرد، توانست موفقیت خود را با این دستگاه جدید افزایش دهد. به تازگی آپدیت جدیدی برای OnePlus 10 Pro منتشر شده است که مشکلات صدا و دوربین این دستگاه را برطرف می کند. اس ترنجی با من باش.

آپدیت جدید OnePlus 10 Pro و رفع مشکلات مهم این دستگاه

OnePlus در حال حاضر به روز رسانی دیگری برای یکی از پرچمداران جدیدتر خود، یعنی OnePlus 10 Pro هدایا اگرچه ممکن است این به روز رسانی چندان مشکلی به نظر نرسد، اما این به روز رسانی در واقع برخی از مشکلات آزاردهنده صدا و دوربین را برطرف می کند، بنابراین ایده خوبی است که به محض عرضه آن را نصب کنید.

این به‌روزرسانی که OxygenOS 12 A.14 نام دارد، آخرین وصله امنیتی ماه می 2022 و همچنین برخی بهبودهای پایداری سیستم و بهینه‌سازی‌های مختلف دیگر را نیز شامل می‌شود. در زیر لیست کاملی از تغییرات آخرین به‌روزرسانی OnePlus 10 Pro را مشاهده می‌کنید:

آپدیت جدید OnePlus 10 Pro
بخش سیستم:
افزایش پایداری و بهبود عملکرد سیستم.
مشکلی را برطرف کرد که در آن پخش موسیقی قطع شد و هنگامی که تلفن شما به کیت ماشین بلوتوث متصل شد، دوباره وصل شد.
نویزهایی را که ممکن است هنگام ضبط صدا ایجاد شود حذف کنید.
به روز رسانی وصله امنیتی اندروید تا سال 2022.05.

بخش دوربین:
رفع مشکلی که در برخی موارد ممکن است تصاویر HDR بیش از حد نوردهی کنند.

بخش شبکه:
پایداری و بهینه سازی مکالمات تلفنی.

مطابق با PhoneArenaبه خاطر داشته باشید که در حالی که به روز رسانی در روز دوشنبه منتشر می شود، ممکن است چند روز دیگر طول بکشد تا OnePlus در مقیاس بزرگتر راه اندازی شود، بنابراین اگر هیچ اعلانی دریافت نکردید، دوباره دستگاه خود را بررسی کنید. نظر شما در مورد این چیست؟! آیا این آپدیت را دریافت کردید؟