• خانه
  • اخبار
  • آپدیت جدید گلکسی اس 22 برای رفع مشکلات جزئی منتشر شده است

آپدیت جدید گلکسی اس 22 برای رفع مشکلات جزئی منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت جدید گلکسی اس 22 برای رفع مشکلات جزئی منتشر شده است

سامسونگ همیشه گوشی های هوشمند خود را از طریق به روز رسانی نرم افزاری به ویژگی های جدید مجهز می کند و حتی در صورت وجود مشکلات خاص، آنها را برطرف می کند. بر اساس گزارش ها، آپدیت جدید گلکسی اس 22 برای رفع مشکلات جزئی منتشر شده است. اس ترنجی با من باش.

آپدیت جدید گلکسی اس 22 مشکلات خاصی را حل می کند…!

چند ماه بعد از انتشار سریال گلکسی اس 22 ادامه می دهد. با این حال، این دستگاه ها هنوز هم به لطف سامسونگ و به روز رسانی های سریع آن بسیار محبوب هستند. این شرکت کره‌ای با ارائه به‌روزرسانی‌هایی برای گوشی‌های هوشمند خود، پشتیبانی کلی عالی و مشکلات گرمایشی را کاهش داد. اما طبق معمول، گلکسی اس 22 به عنوان پرچمدار فعلی سامسونگ، با آپدیت های جدید بسیار بهتر عمل می کند.

این شرکت اخیرا به‌روزرسانی جدید دیگری را برای گلکسی اس 22، گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 اولترا منتشر کرده است. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، هدف از این به روز رسانی بهبود تجربه کلی و بهینه سازی و اصلاح برخی از مشکلات آن است. البته لازم به ذکر است که این به روز رسانی در حال حاضر تنها برای نسخه هایی از گلکسی اس 22 که دارای تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 کوالکام هستند در دسترس است. کسانی که از Exynos 2200 استفاده می کنند باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا این آپدیت جدید را دریافت کنند. اما ما مطمئن هستیم که این به روز رسانی در نهایت برای همه کاربران منتشر خواهد شد.

آپدیت جدید گلکسی اس 22

همانطور که گفته شد، به‌روزرسانی جدید با اصلاحات جزئی برای سری GALAXY S22 در حال انتشار است. نسخه جدید آپدیت دارای شماره S90xEXXU2AVE4 است. توجه داشته باشید که X برای نوع گوشی شما استفاده می شود. لازم به ذکر است که این آپدیت قبلا در بسیاری از کشورها منتشر شده است و با حجم تنها 350 مگابایت تغییرات جزئی را نشان می دهد.

این به‌روزرسانی هنوز در حال اجرا است، بنابراین ممکن است چند روز طول بکشد تا به همه دستگاه‌های واجد شرایط برسد. این به روز رسانی با برخی اصلاحات امنیتی برای گوشی های هوشمند همراه است. متاسفانه سامسونگ به این آسیب پذیری ها اشاره نکرده و فقط می گوید که رفع شده است. علاوه بر این، این به روز رسانی بهبودهایی را در پایداری کلی دستگاه به ارمغان می آورد. همانطور که می بینید، این شرکت سیاست ایجاد تغییرات عمومی با اطلاعات محرمانه را دارد. در حال حاضر، ما فقط می توانیم به عملکرد آن برای بهبود تجربه کاربری تکیه کنیم.

سامسونگ چند به‌روزرسانی برای گلکسی اس 22 ارائه می‌کند؟ پشتیبانی تا 2027!

این شرکت معمولاً به روز رسانی های خود را به طور منظم منتشر می کند. اما روش تعمیر گوشی های هوشمند سری گلکسی اس 22 کمی متفاوت است. همچنین، ما فقط می توانیم فرض کنیم که ممکن است این شرکت در به روز رسانی قبلی مشکلاتی پیدا کرده باشد. این می تواند یک آسیب پذیری جدی یا مشکل عملکرد باشد. زیرا این شرکت به سرعت به روز رسانی هایی را با اصلاحات نامشخص ارائه کرد. این شرکت احتمالاً نمی‌توانست منتظر بروزرسانی ژوئن این تعمیر باشد، که احتمالاً در چند هفته آینده در دسترس خواهد بود.

مطابق با GizChina، از طریق قسمت تنظیمات و قسمت به روز رسانی نرم افزار می توانید انتشار یا عدم انتشار این آپدیت را بررسی کنید. در مورد سری Galaxy S22 با تراشه اگزینوس 2200احتمالاً باید چند هفته صبر کنید تا این آپدیت در دسترس شما قرار گیرد. با این حال همیشه این امکان وجود دارد که مشکلات قابل حل فقط مربوط به نسخه اسنپدراگون باشد و این به مرور زمان مشخص خواهد شد.

اکنون ممکن است زمان خوبی برای خرید سری گلکسی اس 22، به خصوص اس 22 پلاس باشد. با این حال قیمت آنها در حال کاهش است. شایعه شده است که این شرکت گلکسی اس 22 FE را اواخر امسال عرضه خواهد کرد و چندین شایعه دیگر نیز در مورد آن وجود دارد.