• خانه
  • اخبار
  • آپدیت جدید هواوی پی 50 پرو با تعدادی ویژگی جدید در بخش دوربین عرضه می شود

آپدیت جدید هواوی پی 50 پرو با تعدادی ویژگی جدید در بخش دوربین عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت جدید هواوی پی 50 پرو با تعدادی ویژگی جدید در بخش دوربین عرضه می شود

هواوی در حال عرضه به‌روزرسانی جدیدی برای P50 Pro در بازار جهانی است که طیف وسیعی از ویژگی‌های جدید را در بخش دوربین خود به ارمغان می‌آورد. دیدن این آپدیت برای این مدل پرچمدار هواوی هیجان انگیز است و مطمئنا با افزودن ویژگی های جدید کیفیت کلی دوربین را بهبود می بخشد. این آپدیت به تدریج از طریق OTA برای تمامی کاربران جهانی منتشر خواهد شد.

مطابق با منبعآخرین آپدیت هواوی پی 50 پرو رابط کاربری EMUI 12 نسخه 12.0.1.221 وجود دارد و حجم بسته به روز شده 342 مگابایت است. لیست تغییرات همچنین نشان می دهد که کاربران این گوشی هوشمند حالت جدیدی برای ترسیم نور در اپلیکیشن دوربین دریافت می کنند. با این ویژگی جدید می توان مسیرهای نور شگفت انگیز و سایر افکت های تصویری را در واقعیت ثبت کرد.

به طور خاص، ارتقاء عملکرد دوربین Huawei P50 Pro دارای اثراتی مانند رد چراغ های عقب، نور گرافیتی، آب ابریشم و دنباله ستاره ها است. این به روز رسانی حالت عکاسی سوپر ماکرو را نیز بهبود می بخشد.

به‌روزرسانی جدید Huawei P50 Pro همچنین دارای بهبودهایی در پایداری سیستم است تا رابط کاربری روان‌تر و کارآمدتر شود. همچنین با اصلاحات امنیتی منتشر شده در آوریل 2022، امنیت کلی سیستم را بهبود می بخشد.

آپدیت جدید هواوی پی 50 پرو با تعدادی ویژگی جدید در بخش دوربین عرضه می شود

آپدیت جدید هواوی پی 50 پرو

به یاد داشته باشید قبل از ارتقای گوشی خود به جدیدترین نرم افزار Huawei P50 Pro چند نکته را بدانید. برای جلوگیری از حذف ناخواسته داده ها و اطلاعات، توصیه می شود از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

همچنین باید فضای ذخیره سازی کافی برای دانلود و ذخیره بسته آپدیت OTA در گوشی خود داشته باشید.

برای دانلود آخرین بسته Huawei P50 Pro در دستگاه خود، کافی است به منوی تنظیمات گوشی خود بروید، به «Systems and Updates» بروید و روی «Software Updates» ضربه بزنید. اکنون با زدن دکمه “به روز رسانی” آخرین اطلاعات به روز رسانی نمایش داده می شود. سپس دستگاه شما آخرین به روز رسانی نرم افزار را به شما نشان می دهد و به شما اجازه دانلود و نصب آن را می دهد.

اگر این آپدیت جدید را روی دستگاه خود نصب کردید، فراموش نکنید که نظر خود را در مورد ویژگی ها و قابلیت های جدید دوربین P50 Pro به ما و کاربران ترنجی بگویید. در قسمت نظرات میزبان شما خواهیم بود.