• خانه
  • اخبار
  • آپدیت جدید فیس بوک مسنجر قابلیت کوتاه کردن پیام ها را دارد

آپدیت جدید فیس بوک مسنجر قابلیت کوتاه کردن پیام ها را دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت جدید فیس بوک مسنجر قابلیت کوتاه کردن پیام ها را دارد

در میان شبکه های اجتماعی، فیس بوک نه تنها به دلیل اول بودن، بلکه به دلیل برتری نیز محبوب است. این نرم افزار ویژگی های جذاب و متنوعی را ارائه می دهد که نسبتاً بهتر از رقبای خود هستند. اکنون آپدیت جدید فیس بوک مسنجر قابلیت کوتاه کردن پیام ها را دارد. اس ترنجی با من باش.

آپدیت جدید فیس بوک مسنجر و ویژگی های جذاب و جدید

رقابت شدید بین برنامه های پیام رسان مدت هاست که ادامه داشته و ادامه دارد. بسیاری از شرکت ها ویژگی های جدیدی را برای جذب کاربران به برنامه های خود اضافه می کنند. به گفته 9to5Mac، متا نمی‌خواهد اپلیکیشن فیس‌بوک مسنجر از سایر رقبا عقب بماند و اکنون این شرکت با آخرین به‌روزرسانی، میانبرهای جدیدی را به برنامه چت خود اضافه می‌کند.

این به روز رسانی جدید میانبرهایی شبیه اسلک را به فیس بوک مسنجر می آورد. متا در یک پست جدید اعلام کرد که فیس‌بوک مسنجر از این پس میانبرهایی مشابه اپلیکیشن مربوط به Slack معرفی خواهد کرد. به طور کلی، این به روز رسانی سرگرمی و عملکرد بیشتری را برای پیام های چت درون برنامه ای شما به ارمغان می آورد.

اکنون دو میانبر وجود دارد که باید در تلفن iOS یا Android شما در دسترس باشد: @everyone، که هدف آن جلب توجه همه دوستان شما در چت گروهی است، و Silent، که هر دو برای زنده کردن تجربه شما در چت گروهی طراحی شده اند. . به سطح بالاتری برسند.

آپدیت جدید مسنجر فیس بوک

حتما می دانید که تگ @ در فیس بوک مسنجر چیز جدیدی نیست و برای اشاره به یک فرد خاص و تگ کردن او در محیط چت گروهی استفاده می شود تا بتواند متن شما را آدرس دهد. اما اکنون می توانید همه کاربران را با میانبر جدید @everyone تگ کنید. از طرف دیگر، Shortcut / Silent به شما امکان می دهد بدون ارسال اعلان، پیامی را برای شخصی ارسال کنید.

متا تأکید می کند که میانبر / بی صدا عمدتاً برای مواردی است که نمی خواهید فوراً با پیام خود مزاحم دوستان خود شوید (مثلاً فرض کنید اواخر شب است، اما همچنان می خواهید پیام خود را بدون اینکه کسی لزوماً بلافاصله آن را ببیند به اشتراک بگذارید). متا آن را میانبر / بی صدا می نامد، مطمئناً همه تجربه دارند و به چنین ویژگی نیاز دارند.)

آپدیت جدید مسنجر فیس بوک

متا قصد دارد میانبرهای بیشتری را به فیس بوک مسنجر اضافه کند

این شرکت همچنین چند میانبر دیگر را معرفی کرده است که هنوز در دسترس نیستند، اما به زودی در دسترس خواهند بود و باید ببینیم که چه هستند. اولین مورد Pay / Shortcut است که به زودی در دسترس خواهد بود، اما فقط برای کاربران ایالات متحده است و ارسال و دریافت پول در چت های فوری را آسان می کند.

به گفته متا، امنیت پیام رسان و اینستاگرام باید حتی بدون رمزگذاری جهانی تضمین شود

استفاده از میانبر / پرداخت به شما این امکان را می دهد که به صورت امن و رایگان پول ارسال یا درخواست کنید. این میانبر می تواند برای کسانی از شما نیز که تصمیم به استفاده از برنامه هایی مانند Paypal یا Venmo دارند استفاده کنند.

آپدیت جدید مسنجر فیس بوک

کاربران IOS نیز میانبر خود را برای این برنامه دریافت خواهند کرد. این یک میانبر برای / gif است و یافتن یک GIF برای چت شما را آسان می کند. اما این ویژگی برای همه کاربران iOS نیست. اگر آیفون دارید و از فیس‌بوک مسنجر استفاده می‌کنید، به زودی میز را می‌گیرید / شانه می‌اندازید و / میز را برمی‌گردانید، با این دو میانبر سرگرم‌کننده دیگر نیازی به وارد کردن یا کپی و چسباندن دو ایموجی ندارید.

آنها بیشتر شبیه شکلک های قدیمی هستند، که عبارتند از: شانه ها: “¯ _ (ツ) _ / ¯” و شگفتی و وارونگی است: “(╯ ° □ °) ╯︵ ╯︵ ━┻” این پست نیز چنین است. او اشاره می کند که میانبرهای بیشتری در اواخر امسال در دسترس خواهند بود، اما مشخص نکرد که کدام یک در چه زمانی راه اندازی می شوند.

آپدیت جدید مسنجر فیس بوک

فیسبوک مسنجر اخیرا چندین ویژگی مفید دیگر را دریافت کرده است

مطابق با PhoneArenaاخیرا خبر دیگری توسط متا برای فیسبوک مسنجر منتشر شده است. این اپلیکیشن قبلاً مدت زمان پیام های صوتی را به 30 دقیقه افزایش داده است. این یک تغییر بزرگ نسبت به 1 دقیقه قبل است. یکی دیگر از قابلیت های سرگرم کننده ای که این اپلیکیشن اخیرا دریافت کرده، حالت Vanish است که استفاده از آن کاملا مشهود است. در این صورت پیام به محض خوانده شدن پاک می شود.

همچنین یک گزینه پرداخت تقسیم جدید در ایالات متحده وجود دارد که به شما کمک می کند پول را بین هر فرد در یک چت گروهی توزیع کنید. نظر شما در مورد این ویژگی های جدید چیست؟