منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آپدیت جدید سری وان پلاس 8 مشکلات اندروید 12 را حل می کند

آپدیت جدید سری وان پلاس 8 مشکلات اندروید 12 را حل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت جدید سری وان پلاس 8 مشکلات اندروید 12 را حل می کند

کمتر از یک ماه پیش بود آپدیت اندروید 12 برای وان پلاس سری 8 عرضه شد. این به روز رسانی، مانند بسیاری از به روز رسانی های اصلی، حاوی چندین باگ بود. خوشبختانه شرکت چینی نیز نسبت به مشکلات بی تفاوت نماند و در اسرع وقت آپدیت جدیدی را برای اصلاح خطاهای موجود منتشر کرد.

مشکلات سری وان پلاس 8 با آپدیت جدید برطرف خواهد شد

اگر کاربر دو گوشی هوشمند OnePlus 8 یا 8 Pro هستید، احتمالاً باید قبلاً به‌روزرسانی OxygenOS 12 C.15 را دریافت کرده باشید. البته اگر آپدیت ذکر شده را دریافت نکرده اید، اصلا نگران نباشید. نسخه جدید OxygenOS می تواند مشکلات دوربین را حل کند و عملکرد کلی OnePlus 8 Series شما را بهبود بخشد.

بر اساس گزارشی که اخیرا در وب سایت منتشر شده است PhoneArenaآپدیت جدید سری OnePlus 8 بسیاری از قسمت های گوشی شما را بهینه می کند. به عنوان مثال، بهبود سرعت شارژ، بهبود پایداری ارتباط در حین تماس و بهبود عملکرد کلی دستگاه. وان پلاس 8 پس از به روز رسانی اندروید 12 گاهی اوقات نمی توانست چهره کاربر را تشخیص دهد و قفل صفحه نمایش را باز کند، خوشبختانه در به روز رسانی اخیر این مشکل برطرف شد.

رتبه DxO دوربین OnePlus 8 Pro مشخص شد: بهتر از iPhone 11 Pro Max و Galaxy S20 Plus

همانطور که می دانید در اندروید 12 اگر اپلیکیشنی از میکروفون یا دوربین گوشی شما استفاده کند، نوتیفیکیشنی در بالای صفحه نمایش ظاهر می شود. وان پلاس 8 و 8 نوری بعد از دریافت آپدیت اندروید 12 بدون دلیل این اعلان را نشان دادند. این مشکل نیز در آپدیت جدید حل شده است. با توجه به اینکه چند روز از انتشار این آپدیت می گذرد، احتمالا اکثر کاربران گوشی های هوشمند وان پلاس آن را دریافت کرده اند. بنابراین، اگر هنوز اعلان به روز رسانی را دریافت نکرده اید، با رفتن به تنظیمات، وجود آن را بررسی کنید.

نظر شما در مورد گوشی های هوشمند OnePlus و رابط کاربری OxygenOS چیست؟