• خانه
  • اخبار
  • آپدیت جدید تلگرام با تمرکز بر بخش پیام رسانی و گفتگو منتشر شد

آپدیت جدید تلگرام با تمرکز بر بخش پیام رسانی و گفتگو منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت جدید تلگرام با تمرکز بر بخش پیام رسانی و گفتگو منتشر شد

تلگرام یکی از بهترین اپلیکیشن های پیام رسان دنیاست. اما این اپلیکیشن فقط یک پیام رسان نیست و با بهره گیری از قابلیت های عالی اینستاگرام و توییتر، حتی با آن ها رقابت می کند و واتس اپ در غبار آپدیت های این نرم افزار گم شده است. اکنون آپدیت جدید تلگرام با تمرکز بر بخش پیام رسانی و چت منتشر شده است. اس ترنجی با من باش.

آپدیت جدید تلگرام و بهبود قابلیت های قسمت پیام رسانی و مکالمه

به گزارش اندروید سنترال، اپلیکیشن چت محبوب تلگرام پیش از این یک آپدیت بسیار مفید دریافت کرده است که به شما امکان می دهد کنترل بیشتری بر روی اعلان ها داشته باشید. اکنون به سفارشی سازی بیشتر با قابلیت استفاده از صدای تصادفی برای هشدار پیام ها و تنظیم مدت زمان تماس های بی صدا و موارد دیگر دسترسی دارید. بیایید بررسی کنیم آخرین آپدیت تلگرام برای چیست.

همانطور که می بینید، آپدیت جدید و اصلی تلگرام کنترل بیشتری بر پیام ها و مدت زمان سکوت آنها به ارمغان می آورد. تیم تلگرام تقریباً هر ماه ویژگی‌های جدید و مفیدی را منتشر می‌کند و اکنون این تیم در حال اضافه کردن ویژگی‌های هیجان‌انگیز به اپلیکیشن پیام‌رسان خود است. تلگرام در یک پست وبلاگی اعلام کرد که این آپدیت جدید اکنون در راه است و به شما کنترل بیشتری بر نحوه استفاده از برنامه می دهد.

آپدیت جدید تلگرام

اول از همه، می توانید برای صداهای اعلان و به خصوص برای پیام های جدید سفارشی سازی هایی داشته باشید. حالا می‌توانید هر صدایی را که می‌خواهید برای آن انتخاب کنید، در اصل می‌توانید حتی آن را طوری تنظیم کنید که از آهنگ مورد علاقه‌تان یا یک الگوی رفتاری خاص و سرگرم‌کننده استفاده کند تا هر بار که شخصی در برنامه برای شما اس ام اس می‌فرستد، لبخند بزنید. لب هایت را بالا بیاور علاوه بر این، حتی می توانید از یک پیام صوتی به عنوان آهنگ استفاده کنید و می توانید آن را به هر چت یا گروهی از چت ها اختصاص دهید.

البته این ویژگی محدودیت های خود را خواهد داشت. تلگرام فقط فایل های صوتی یا پیام های صوتی زیر 300 کیلوبایت را پشتیبانی می کند که باید حداکثر 5 ثانیه باشد. اگر می خواهید از آهنگ مورد علاقه خود به عنوان آهنگ اعلان یا هشدار استفاده کنید، باید آن را با یک برنامه ویرایش صدا کوتاه کنید.

نکته جالب در مورد این ویژگی این است که این صداها کراس پلتفرمی هستند. این بدان معناست که هنگامی که آنها را در یک دستگاه انتخاب و استفاده می کنید، می توانید آنها را در دستگاه دیگری داشته باشید. به عنوان مثال، حتی اگر آنها را از یک تلفن Android یا بالعکس آپلود کرده باشید، همچنان می توانید به این صداهای سفارشی در نسخه آیفون یا دسکتاپ خود دسترسی داشته باشید. اگر نمی خواهید صدای نوتیفیکیشن خود را ایجاد کنید، می توانید یکی از آهنگ ها را در منوی اعلان تلگرام انتخاب کنید.

تغییرات این آپدیت محدود به این موارد نیست…!

اما تغییرات این آپدیت به چند مورد محدود نمی شود. همانطور که ممکن است برخی از شما بدانید، تلگرام قابلیت چت بی سر و صدا را دارد و توسط تیم سازنده روی آن کار شده است. این ویژگی اکنون حتی مفیدتر است و گزینه های بیشتری در مورد مدت زمان بی صدا کردن یک چت در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، می‌توانید اعلان‌ها را به‌مدت 30 دقیقه و تا 2 ماه بی‌صدا تنظیم کنید (برای مواقعی که کاربران آفلاین هستند یا زمانی که همه چیز آنلاین برای لذت بردن از پیاده‌روی باید خاموش شود).

آپدیت جدید تلگرام

قبل از این به روز رسانی، شما این امکان را داشتید که چت ها را به مدت 8 ساعت یا تا 2 روز بی صدا کنید، بنابراین این تغییرات جدید اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد استقبال قرار گرفته اند. سکوت تا زمانی که می خواهید اکنون در دسترس است و می توانید از منوی جدیدی که در هر چت ظاهر می شود به آنها دسترسی داشته باشید. به‌روزرسانی جدید همچنین گزینه‌های تایمر خودکار بیشتر و حالت PiP (تصویر در تصویر) جدید را برای کاربران اندروید به ارمغان می‌آورد.

این آپدیت جدید تلگرام فقط برای اطلاع رسانی نیست. اکنون می‌توانید از چندین تایمر حذف خودکار برای پیام‌هایی که نمی‌خواهید برای همیشه روی تلفنتان بمانند، استفاده کنید. با به روز رسانی جدید می توانید پیام هایی را انتخاب کنید که پس از 2 روز، 3 هفته، 4 ماه یا بیشتر به طور خودکار حذف شوند. علاوه بر این، این قابلیت را می توان در هر چت و در هر زمان دیگری فعال کرد.

آپدیت جدید تلگرام

تلگرام نیز بهبودهایی در حالت تصویر خود ایجاد کرده است، اما این گزینه برای کاربران اندرویدی ساخته شده است. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا اندازه پنجره پخش کننده را کاهش دهید. IOS Telegram ترجمه پیام ها را بهبود بخشیده است و اکنون به تعداد زبان های موجود در اندروید پشتیبانی می کند. همچنین گزینه جدیدی برای ارسال پیام به چت های دیگر وجود دارد.

آپدیت جدید تلگرام

مطابق با PhoneArenaاکنون می‌توانید پیش‌نمایش پاسخ‌ها را اضافه کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد پیام خود به شخصی که برای شروع در مکالمه حضور نداشت، بدهید. نکته آخر اینکه تلگرام حالا با تغییر قسمت شماره تلفن در منوی تنظیمات، انیمیشن جدیدی دارد. همچنین انیمیشن های جدیدی برای جابجایی غذا برای گرسنگی کشیدن شخصی که با او صحبت می کنید دریافت خواهید کرد ((). همانطور که حدس زده اید، ما در مورد یک کوکی متحرک و یک تکه کیک در یک رویه چرخان صحبت می کنیم.