منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آپدیت تلگرام با قابلیت مدیریت دانلود جدید و بهبود اشتراک گذاری فایل منتشر شد

آپدیت تلگرام با قابلیت مدیریت دانلود جدید و بهبود اشتراک گذاری فایل منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت تلگرام با قابلیت مدیریت دانلود جدید و بهبود اشتراک گذاری فایل منتشر شد

نسخه جدید آپدیت تلگرام با قابلیت دانلود منیجر داخلی و بهبود تجربه کاربری کلی منتشر شد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، در نسخه جدید تلگرام شاهد امکان دانلود مدیر داخلی این اپلیکیشن هستیم. بنابراین کاربران می توانند فایل هایی با حداکثر ظرفیت 2 گیگابایت را برای یکدیگر ارسال کنند. با اضافه شدن فضای ابری نامحدود هنگام دانلود فایل ها، یک نماد جدید در نوار جستجوی برنامه ظاهر می شود که به شما امکان می دهد وارد وسط دانلود منیجر شوید. در این قسمت می توانید تمامی دانلودهایی که انجام شده یا در حال انجام است را مشاهده کنید.

در این نسخه جدید با انتخاب گزینه Selected می توانید قابلیت پیش نمایش فایل یا نحوه نمایش آن در چت را قبل از ارسال مشاهده کنید. در نسخه iOS شاهد طراحی مجدد منوی پیوست هستیم. همچنین هنگام ارسال فایل، نوار ناوبری جدید به شما امکان می دهد عکس ها، فایل ها و مکان ها را سریعتر ارسال کنید. از دیگر پیشرفت های نسخه جدید می توان به افکت شفاف در حالت شب و در نسخه اندروید اپلیکیشن اشاره کرد. پیش از این فقط کاربران iOS از این قابلیت استفاده می کردند. به گفته این شرکت، تلگرام تنها اپلیکیشن اندرویدی مجهز به چنین افکتی است که بهترین فناوری بصری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در قسمت تنظیمات امکان ایجاد یک نام کاربری منحصر به فرد برای کاربران تلگرام وجود دارد که بدون نیاز به شماره تلفن می توان با سایر کاربران ارتباط برقرار کرد. به این ترتیب با اتصال لینک مستقیم به شماره تلفن می توان اطلاعات مربوط به صفحه چت را برای افراد دیگر ارسال کرد.

پخش زنده ویدیویی نیز به گروه ها، کانال ها و بینندگان نامحدودی اضافه شده است که بلاگرها یا روزنامه نگاران می توانند از آنها استفاده کنند. بدین ترتیب امکان افزودن ابزارهای استریم مانند OBS Studio و XSplit Broadcaster و پخش زنده در کانال با کاربران آن به اشتراک گذاشته شد.

یکی دیگر از ویژگی های نسخه جدید لینک های t.me است که می توانید پروفایل ها را مشاهده کنید، تمام محتوای کانال های عمومی را به عنوان پیش نمایش مرورگر پست کنید.