• خانه
  • اخبار
  • آپدیت اندروید 12 گوشی سامسونگ گلکسی M51 پس از مدت ها انتظار منتشر شد

آپدیت اندروید 12 گوشی سامسونگ گلکسی M51 پس از مدت ها انتظار منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت اندروید 12 گوشی سامسونگ گلکسی M51 پس از مدت ها انتظار منتشر شد

کاربران سامسونگ گلکسی M51 مدت ها بود که منتظر انتشار آپدیت اندروید 12 بودند، این گوشی هوشمند یک دستگاه میان رده است که توانسته آخرین نسخه اندروید را دریافت کند. توجه داشته باشید که آپدیت اندروید 12 گلکسی M51 به تازگی منتشر شده است و مدتی طول می کشد تا در دسترس همه کاربران قرار گیرد.

به روز رسانی اندروید 12 آخرین به روز رسانی بزرگ گلکسی M51 خواهد بود

سامسونگ گلکسی M51 در لیست آپدیت های اندروید 12 قرار دارد اما پس از مدت ها آخرین نسخه اندروید برای این گوشی هوشمند منتشر شد. سامسونگ دوازدهمین آپدیت سیستم عامل اندروید را برای M51 منتشر کرد. به نقل از سایت SamMobile، روسیه اولین بازاری است که این بسته به روز رسانی را دریافت می کند. این به روز رسانی دارای نسخه سیستم عامل M515FXXU4DVD1 است و در آینده نزدیک در بازارهای دیگر منتشر خواهد شد.

آپدیت اندروید 12 گوشی سامسونگ گلکسی M51 پس از مدت ها انتظار منتشر شد

گلکسی M51

همانطور که می دانید اندروید 12 آخرین آپدیت اصلی این گوشی هوشمند است. این گوشی هوشمند در سال 2020 با اندروید 10 عرضه شد که تنها با دو آپدیت اندروید در رده سامسونگ، این گوشی هوشمند در لیست آپدیت های اندروید 13 قرار ندارد البته لازم به ذکر است که آپدیت های امنیتی گلکسی M51 برای یک سال دیگر سپس پشتیبانی نرم افزاری این دستگاه به طور کامل به پایان رسیده و به نوعی مهلت تعویض این گوشی متوسط ​​یا جدیدتر فرا می رسد. البته آپدیت های امنیتی برای بسیاری از کاربران اهمیت چندانی نداشت و معمولا پس از دریافت آخرین نسخه اندروید به فکر ارتقای دستگاه خود می افتادند.

سامسونگ گلکسی M51 با اسنپدراگون 730 و باتری 7000 میلی آمپر ساعتی با قیمت 360 یورو در آلمان معرفی شد.

اگر از کاربران گلکسی M51 هستید اما هنوز آپدیت اندروید 12 را دریافت نکرده اید، می توانید فایل آپدیت را از اینترنت دانلود کرده و به صورت دستی فلش کنید.

نظر شما در مورد گلکسی M51 چیست؟ آیا تا به حال با این گوشی هوشمند کار کرده اید؟