• خانه
  • اخبار
  • آپدیت اندروید 12 گلکسی M31 سامسونگ ارائه شده است

آپدیت اندروید 12 گلکسی M31 سامسونگ ارائه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت اندروید 12 گلکسی M31 سامسونگ ارائه شده است

حدود 2 سال پیش سامسونگ گلکسی M31 با دوربین چهارگانه و اندروید 10، مجهز به اگزینوس 9611 و با قیمت 222 دلار رسما معرفی شد. این گوشی اقتصادی نسبتا قدیمی سامسونگ در حال حاضر به آخرین رابط کاربری این شرکت کره ای مجهز شده است. آپدیت اندروید M12 12 سامسونگ معرفی شده است و این دستگاه را به آخرین تجربه نرم افزاری ارتقا می دهد.

به روز رسانی برای اندروید 12 گلکسی M31

رابط یک رابط کاربری 4.1 در حال حاضر این آخرین رابط نرم افزاری سامسونگ است. سامسونگ پیش از این یک ماه پس از انتشار این آپدیت آزمایشی را برای اندروید 12 برای گلکسی M31 به صورت رسمی منتشر کرده است.

آپدیت اندروید 12 گلکسی M31 سامسونگ

آپدیت اندروید 12 گلکسی M31 سامسونگ

این به روز رسانی با پچ امنیتی از مارس 2022 ارائه می شود. سیستم عامل این به روز رسانی نسخه M315FXXU2CVCE است. حجم آپدیت 2 گیگابایت است. این به روز رسانی به صورت OTA ارائه شده است و اگر قبلاً در نسخه بتا بوده اید، حجم آن کمتر است.

این آپدیت در حال حاضر در بازار هند در دسترس کاربران قرار گرفته است. در بازارهای دیگر، این آپدیت هنوز منتشر نشده است، اما اگر خوش شانس بودید، می توانید به منوی تنظیمات و به روز رسانی نرم افزار بروید و آن را بررسی کنید.

رم پلاس قابلیت افزایش رم به صورت مجازی در گوشی سامسونگ

رابط کاربری UI 4.1 با اندروید 12 می تواند تغییرات بصری را با گلوله های رنگی ایجاد کند و RAM را افزایش دهد. امکان رم پلاس ارائه ابزارهای هوشمند و بهبود دوربین در رم مجازی.

نظر شما در مورد عملکرد سامسونگ در ارائه به روز رسانی برای One UI 4.1 و Android 12 چیست؟