منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آپدیت اندروید 12 پوکو ایکس 3 پرو با رابط کاربری Xiaomi MIUI 13 در ایران ارائه شد

آپدیت اندروید 12 پوکو ایکس 3 پرو با رابط کاربری Xiaomi MIUI 13 در ایران ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت اندروید 12 پوکو ایکس 3 پرو با رابط کاربری Xiaomi MIUI 13 در ایران ارائه شد

حدود 2 هفته پیش در ترنجی برای شما نامه نوشتیم به‌روزرسانی اندروید 12 و MIUI 13 برای Poco X3 Pro شیائومی در سراسر جهان معرفی شد. خبر خوبی که برای آخرین جمعه شب از ساعت 14:00 داریم این است: آپدیت اندروید 12 پوکو ایکس 3 پرو با رابط کاربری Xiaomi MIUI 13 در ایران ارائه شد.

انتشار آپدیت اندروید 12 پوکو ایکس 3 پرو با رابط کاربری MIUI 13 در ایران

همزمان با آپدیت MIUI 13 برای پوکو ایکس 3 پرو در هند، شاهد عرضه این آپدیت در ایران نیز هستیم که همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این آپدیت با ظرفیت 3.1 گیگابایت ارائه شده است. به روز رسانی برای Poco X3 Pro میامی 13 بر اساس سیستم عامل اندروید 12 ساخته شده است.

اندروید 12 پوکو ایکس 3 پرو را با MIUI 13 به روز کنید

اندروید 12 پوکو ایکس 3 پرو را با MIUI 13 به روز کنید

این به‌روزرسانی یک تنظیم امنیتی برای فوریه 2022 ارائه می‌کند. با توجه به اینکه در نیمه دوم مارس هستیم، این ارائه پوکو خیلی دلگرم کننده نیست، اما موضوع برگه چانه زنی حتی نه!

با این آپدیت، انتظار داریم که شاهد بهینه سازی های بیشتری در سیستم، نرم افزارهای پیش فرض سیستم و انیمیشن ها باشیم. از نظر بصری هیچ تغییر بزرگی وجود ندارد، اما اینجا و آنجا می توان چند مشکل کوچک پیدا کرد.

به خاطر داشته باشید که اگر آپدیت اندروید 12 برای Poco X3 Pro شما ارائه نشده باشد، دیگر نگران نباشید. آپدیت های اندروید به صورت دسته ای در دسترس هستند و در صورت عدم دریافت این آپدیت، می توانید تا 1 ماه آینده اعلان OTA آن را مشاهده کنید.

به ما بگویید آیا Poco X3 Pro دارید؟ آیا آپدیت MIUI 13 را دریافت کردید؟

برنامه ارائه آپدیت MIUI 13 Poco + لیست گوشی مشخص شد

آپدیت MIUI 13 شیائومی و برندهای فرعی آن برای چه دستگاه هایی عرضه می شود؟

اگر گوشی شیائومی دارید، این 4 ویژگی MIUI را از دست ندهید!