• خانه
  • اخبار
  • آپدیت اندروید 12 برای سه گوشی ال جی در بهار منتشر می شود

آپدیت اندروید 12 برای سه گوشی ال جی در بهار منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت اندروید 12 برای سه گوشی ال جی در بهار منتشر می شود

تقریبا یک سال پیش ال جی پس از سال ها حضور فعال در عرصه گوشی های هوشمند و غیرهوشمند، خروج خود را از این صنعت اعلام کرد. با این حال، در آن زمان، این شرکت قول داد به انتشار به‌روزرسانی‌ها برای گوشی‌های اخیراً منتشر شده ادامه دهد. ال جی لیست کوتاهی از گوشی هایی که در سه ماهه دوم سال 2022 به اندروید 12 آپدیت می شوند را اعلام کرده است.

آپدیت اندروید 12 برای سه گوشی ال جی

این شرکت در حال تحقق این وعده است فهرست کنید گوشی هوشمندی راه اندازی شد که آپدیت جدید اندروید 12 را در بازار کره جنوبی دریافت خواهد کرد.

ال جی این گوشی های هوشمند را فاش کرده است Q92 5G ،V50 ThinQ و V50S ThinQ در سه ماهه دوم سال جاری در حالی که گوشی های هوشمند به روز رسانی اندروید 12 را دریافت خواهند کرد Q52 ،مخملی و بال فقط به روز رسانی های امنیتی را دریافت کنید.

LG V60 در لیست دستگاه هایی نیست که به روز رسانی جدید را دریافت می کنند. اما از آنجایی که این دستگاه در بازار کره جنوبی موجود نبود، در لیست آپدیت های کره جنوبی قرار نمی گیرد.

آپدیت اندروید 12 برای سه گوشی ال جی

آپدیت اندروید 12 برای سه گوشی ال جی

این شرکت مصمم است که مشتریان خود را برای دریافت آپدیت اندروید 12 به تاخیر نیندازد و به همین دلیل فاش کرده است که گوشی های هوشمند ال جی وینگ و ال جی ولوت نیز آپدیت اصلی سیستم عامل بعدی یعنی اندروید 13 را دریافت خواهند کرد که پیش بینی می شود در سه ماهه سوم سال 2022 دریافت شود. منتشر شده.

ماه گذشته ال جی اندروید 12 را برای گوشی هوشمند مخملی تایید و عرضه شد، و آن را به اولین گوشی این برند تبدیل کرد که دارای آخرین سیستم عامل اندروید 12 است. اگرچه این شرکت قبلا تجربه خوبی در زمینه ارتقاء نرم افزار نداشت، اما اکنون همه چیز متفاوت به نظر می رسد.

نظر شما در مورد انتشار آپدیت اندروید 12 برای سه گوشی ال جی و همچنین انتشار آپدیت امنیتی برای سه دستگاه دیگر چیست؟