• خانه
  • اخبار
  • آپدیت اندروید 12 برای تبلت نوکیا T20 در راه است

آپدیت اندروید 12 برای تبلت نوکیا T20 در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت اندروید 12 برای تبلت نوکیا T20 در راه است

نوکیا موبایل آخرین به روز رسانی سیستم عامل اندروید را برای گوشی های هوشمند سری X و G خود 8.3 و سایرین عرضه می کند. خبر خوب این است که آپدیت اندروید 12 برای تبلت نوکیا T20 در راه است و اگر این تبلت نوکیا را دارید، شاید این به روز رسانی را تا ماه آینده دریافت کنید.

آپدیت تبلت نوکیا T20 برای اندروید 12

هنوز نمی‌دانستم که آیا دستگاه‌های نوکیا مجهز به تراشه UNISOC به‌زودی به‌روزرسانی‌های اصلی سیستم عامل را دریافت خواهند کرد، زیرا جزو جدیدترین‌هایی بودند که معرفی شدند، اما همه آنها با اندروید 11 عرضه شدند.

طبق آخرین تست های ثبت شده در بنچمارک GeekBench، می بینیم که نوکیا موبایل در حال کار بر روی آپدیت اندروید برای 12 دستگاه دارای تراشه های Unisoc است. تبلت نوکیا T20 نیز اوایل هفته گذشته با اندروید 12 تست شد.

آپدیت اندروید 12 برای تبلت نوکیا T20 در راه است

این بدان معنا نیست که این به روز رسانی به زودی برای تنها تبلت نوکیا موجود در بازار در دسترس خواهد بود، اما دیدن این که نوکیا در حال کار بر روی آن است، بسیار خوب است. همچنین نسخه جدیدی از اندروید برای T20 در برخی بازارها وجود دارد که ممکن است به این معنی باشد که یک به روز رسانی سیستم عامل اصلی در راه است.

نتایج تک هسته ای و چند هسته ای برای دستگاهی که به طور روزانه نسبتاً خوب کار می کند خوب به نظر می رسد. اندروید 12 باید آن را حتی پایدارتر کند و ظاهر مدرن تری به رابط کاربری بدهد.

نظر شما در مورد ارائه آپدیت اندروید 12 نوقا چیست؟