• خانه
  • اخبار
  • آپدیت اندروید 12 برای ایسوس زنفون 7 رسما معرفی شد

آپدیت اندروید 12 برای ایسوس زنفون 7 رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آپدیت اندروید 12 برای ایسوس زنفون 7 رسما معرفی شد

اگر یادتان باشد حدود یک سال و نیم پیش ایسوس زنفون 7 پرو و ایسوس زنفون 7 با دوربین سه گانه چرخشی رسماً رونمایی شد. این گوشی ها با اندروید 10 عرضه می شوند و خبر خوب این است که امروز آپدیت اندروید 12 زنفون 7 ایسوس به طور رسمی رونمایی شد.

آپدیت اندروید 12 ایسوس

ایسوس سفر خود را با آپدیت اندروید 12 حدود 6 ماه پیش با Zenfone 8 و Zenfone 8 Flip آغاز کرد. خیلی دیر شده است، اما شرکت تایوانی به روز رسانی هایی را برای نسل های قبلی این گوشی ها ارائه کرده است. بالاخره امروز اعلام شد که اندروید ۱۲ برای Zenfone 7 و Zenfone 7 Pro منتشر شده است که هر دو در سال ۲۰۲۰ معرفی شدند.

سیستم عامل جدید با نسخه 31.0210.0210.250 برای هر دو مدل زنفون 7 با کد ZS670KS و ZS671KS.

دوربین سلفی پاپ آپ - Asus Zenfone 7 Pro

دوربین سلفی پاپ آپ – Asus Zenfone 7 Pro

طبق معمول در چنین نسخه‌هایی OTA، نرم‌افزار جدید به‌صورت دسته‌ای برای دستگاه‌های مختلف در دسترس است، بنابراین ممکن است چندین روز طول بکشد تا همه تلفن‌های موجود در بازار اعلان به‌روزرسانی مورد علاقه‌شان را دریافت کنند.

اگر حوصله ندارید و می خواهید به صورت دستی بررسی کنید که آیا به روز رسانی خود را دریافت کرده اید، می توانید به Settings> System بروید و روی System Update ضربه بزنید – ممکن است خوش شانس باشید.

به خاطر داشته باشید که اگر زمانی می خواهید از اندروید 12 به اندروید 11 برگردید، باید تمام داده های خود را حذف کنید. به همین دلیل توصیه می شود قبل از ارتقا به اندروید 12 از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

علاوه بر همه چیزهایی که گوگل در اندروید 12 ارائه می دهد، Zenfone 7 یا 7Pro شما همچنین دارای برنامه های داخلی، پانل تنظیمات به روز رسانی سریع، یک پانل اعلان و یک پانل انیمیشن صوتی و شارژ است. قابلیت ایسوس Safeguard با قابلیت پیش فرض Android SOS جایگزین شده و ایسوس قابلیت SIP را از نرم افزار چت حذف کرده است.

نظر شما در مورد سرعت ارائه آپدیت اندروید 12 ایسوس چیست؟