• خانه
  • اخبار
  • آنچه بقیه ما می توانیم از اشتباه بزرگ بزوس بیاموزیم … و سایر درس های “خودمراقبتی شغلی”

آنچه بقیه ما می توانیم از اشتباه بزرگ بزوس بیاموزیم … و سایر درس های “خودمراقبتی شغلی”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آنچه بقیه ما می توانیم از اشتباه بزرگ بزوس بیاموزیم ... و سایر درس های "خودمراقبتی شغلی"

آنچه بقیه ما می توانیم از اشتباه بزرگ بزوس بیاموزیم ... و سایر درس های "خودمراقبتی شغلی"
یک کتاب جدید به اصرار جف بزوس بر انگیزه های مالی در تقاضا برای آمازون HQ2 به عنوان نمونه ای از “راز کوچک کثیف موفقیت” اشاره می کند. (عکس فایل / واشنگتن دی سی، باشگاه اقتصاد / گری کامرون)

از بسیاری جهات، به نظر می رسد جف بزوس همه چیز را دارد. اما چه زمانی کافی است؟

در کتاب جدیدی با عنوان Career Self Care: Finding Your Happiness, Success, and Job Satisfaction، مقاله نویس برای Inc. و میندا زتلین، نویسنده ساکن سیاتل، اصرار بنیانگذار آمازون بر انگیزه های مالی برای تقاضای شرکت برای کارخانه برای یک ثانیه را به عنوان نمونه بارز “راز کوچک کثیف موفقیت” ذکر می کند.

آنچه بقیه ما می توانیم از اشتباه بزرگ بزوس بیاموزیم ... و سایر درس های "خودمراقبتی شغلی"

پس از اینکه انتخاب آمازون به کوئینز نیویورک به دلیل مخالفت با مشوق های مالی شکست خورد، گزارشی از بلومبرگ نشان داد که بزوس و آمازون در ابتدا به انگیزه حسادت به انگیزه هایی که ایلان ماسک و تسلا از نوادا برای کارخانه گیگ خود دریافت کردند، علیرغم شرایط مختلف، انگیزه داشتند. .

زتلین در اینجا برای بقیه ما درسی می بیند.

“ما تمام زندگی خود را صرف دنبال کردن موفقیت می کنیم. اما این مکان دقیقاً کجاست؟ “او می گوید.” اگر شما مانند او در آن زمان ثروتمندترین مرد جهان هستید و هنوز خوشحال نیستید، هنوز خوشحال نیستید، هنوز هم به آن حسادت می کنید. شخص دیگری، به نظر می رسد نشان می دهد که وجود ندارد آنجا آنجا. “

کتاب زتلین بر اساس گزارش‌ها، مصاحبه‌ها و تجربیات شخصی او برای بررسی مراقبت از خود با این فرض اساسی است که برای بسیاری از ما، کار و بقیه زندگی‌مان به‌طور اجتناب‌ناپذیری در هم تنیده شده‌اند.

این کتاب موضوعات مختلفی را از طریق این دریچه پوشش می دهد:

  • بیل گیتس و مایکروسافت نشان می‌دهند که رهبران و شرکت‌های سمی چگونه می‌توانند رشد و پیشرفت کنند، حتی زمانی که گزارش‌های اخیر اثرات ماندگار محصولاتی را که تولید می‌کنند نشان می‌دهند.
  • تجربه جسیکا لوچه-اگرت، کارآفرین سیاتل، چالش‌هایی را که مادران در محل کار با آن روبرو هستند و قدرت در دست گرفتن کنترل سرنوشت خود را نشان می‌دهد.
  • زتلین برخی از مبارزات خود را با مراقبت شخصی و شغلی توصیف می کند، و همچنین ابزارهایی را که برای مدیریت حرفه و زندگی خود از آن استفاده می کند، مانند تکنیک های “روزنوشت قدرت” به اشتراک می گذارد.

اما در پایان، زتلین روشن می‌کند که نکته کلیدی ترفند مدیریت زمان جدید نیست، بلکه توانایی عقب‌نشینی و تغییر روش تفکرتان است، از جمله نحوه ارزیابی خود و حرفه‌تان به‌طور کل نگر.

آنچه بقیه ما می توانیم از اشتباه بزرگ بزوس بیاموزیم ... و سایر درس های "خودمراقبتی شغلی"
میندا زتلین، نویسنده کتاب «خودمراقبتی شغلی: شادی، موفقیت و رضایت شغلی خود را بیابید».

«ما در مورد کار و زندگی خود در تقابل فکر می کنیم و این ایده در اصطلاح تعادل کار و زندگی به طور ضمنی وجود دارد. شما دو چیز دارید که با یکدیگر می جنگند و آنها باید تعادل را برقرار کنند و بارها چنین احساسی دارد.

او افزود: “این یک واقعیت است که در هر دو جهت پیش می رود.” “آنچه که من از نظر حرفه ای هستم، به من به عنوان یک شخص اطلاع می دهد. من به عنوان یک انسان چه کسی هستم، خبر می دهد که من چه کسی هستم و این دو چیز لازم نیست با هم مبارزه کنند.”

Minda Zetlin در این قسمت از پادکست brooztechnology به ما می‌پیوندد تا درباره این موضوعات از کتاب خود مراقبت از خود شغلی: یافتن شادی، موفقیت و رضایت شغلی صحبت کند.

در پادکست های Apple، Google Podcasts، Spotify یا هر کجا که گوش می دهید، در بالا گوش دهید یا در brooztechnology مشترک شوید.

ویرایش صوتی توسط کرت میلتون. موسیقی مضمون توسط دانیل ال کی کالدول.