• خانه
  • اخبار
  • آنچه این افسر ارشد فناوری سیاتل پس از انتقال به یک نیروی کار کاملاً از راه دور در آغاز همه‌گیری آموخت.

آنچه این افسر ارشد فناوری سیاتل پس از انتقال به یک نیروی کار کاملاً از راه دور در آغاز همه‌گیری آموخت.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آنچه این افسر ارشد فناوری سیاتل پس از انتقال به یک نیروی کار کاملاً از راه دور در آغاز همه‌گیری آموخت.

آنچه این افسر ارشد فناوری سیاتل پس از انتقال به یک نیروی کار کاملاً از راه دور در آغاز همه‌گیری آموخت.
کایران اسنایدر از Textio (بالا، جوایز brooztechnology 2019)، دفاتر خود را به دلیل کووید در مارس 2020 تعطیل کرد (عکس brooztechnology / کوین لیسوتا)

قبل از همه‌گیری، کیران اسنایدر، مدیرعامل Textio به قدرت دفتر اعتقاد داشت. مکانی متمرکز برای ارتباط مردم، جایی که ایده‌ها شکوفا می‌شوند و فرهنگ در آن جریان دارد.

تقریباً تمام کارکنان پلتفرم نوشتن پیشرفته در دفتر مرکزی درخشان و درخشان این شرکت 8 ساله در مرکز شهر سیاتل کار می کردند، فضایی به قدری “تمیز و تمیز” که به عنوان فینالیست برای تاریک ترین فضای اداری انتخاب شد. جوایز brooztechnology 2019 г.

و سپس در اوایل مارس 2020، زمانی که COVID-19 به تازگی شروع به ویران کردن منطقه سیاتل کرده بود، همه چیز به طور چشمگیری تغییر کرد.

چند روز قبل از غول های فناوری مانند مایکروسافت و آمازون، اسنایدر دفاتر خود را بست و از کارمندان خواست که از راه دور کار کنند.

در حالی که برخی از شرکت‌ها با برنامه‌هایی برای بازگشت به دفتر در دو سال آینده دست و پنجه نرم می‌کردند – تغییر چارچوب‌های زمانی و سیاست‌ها به دلیل غیرقابل پیش‌بینی بودن کووید باعث هرج و مرج شد، Textio و 120 کارمند آن به واقعیت جدیدی وارد شده‌اند. هیچ دفتر مرکزی متمرکزی وجود نخواهد داشت و حرکت رو به جلو – همانطور که اسنایدر تابستان گذشته به brooztechnology گفت – Textio به یک شرکت کاملاً توزیع شده تبدیل خواهد شد.

او گفت: «بیشتر از کارمندان ما خواهان انعطاف هستند تا این که نخواهند. انتقال به کنترل از راه دور همچنین به Textio اجازه داد تا مدیران درجه یک خارج از منطقه سیاتل را استخدام کند، مانند معاون تازه منصوب شده استعدادها و تنوع، عدالت و شمول، جکی کلیتون، که در Waco، تگزاس زندگی می کند.

چرخش 180 درجه – از یک کارخانه متمرکز تمام عیار به یک نیروی کار کاملاً از راه دور – چالش ها و فرصت های جدیدی را ایجاد کرده است. اسنایدر در آخرین اپیزود پادکست brooztechnology بحث کرد که چگونه تیمش در حال تغییر محل کار است و چه چیزی در پیش است. اپیزود کامل را در اینجا بشنوید، شامل بحثی در مورد چگونگی تکامل ارتباطات تجاری و اینکه چرا بیماری همه گیر منجر به تغییراتی در تلاش ها برای تنوع، عدالت و شمول شده است.

گزیده هایی از بخشی از گفتگو در مورد انتقال به کار از راه دور در زیر ویرایش شده است.

تصمیم برای بستن دفتر سیاتل در مارس 2020: “Уمن واقعاً در مورد آن عصبی بودم زیرا (از بنیانگذاران Textio) جنسون (هاریس) و من هر دو واقعاً به colocation به عنوان یک جنبه مهم از فرهنگی که ایجاد می کردیم اعتقاد داشتیم.

درباره چیزهایی که در سال اول یاد گرفتند:”اول، دیدیم که بهره وری ما در واقع بهتر از گذشته است… ما یکسری کارمند را دیدیم که به دلایل مختلف می خواهند نقل مکان کنند: آنها می خواستند از شهر خارج شوند، آنها می خواستند به خانواده نزدیک شوند. بسیاری از مردم در سال 2020 به دنبال افراد هستند. بنابراین تعداد زیادی از مردم نقل مکان کردند و Textio از آنها حمایت کرد. و در نتیجه چندین حالت جدید کشف کردیم.”

ترکیب جغرافیایی نیروی کار«امروزه، حدود 50 درصد از کارکنان ما در منطقه سیاتل هستند و حدود 50 درصد در خارج، بیشتر در خارج از واشنگتن هستند. و امروز ما نه ایالت داریم که در آن مردم زندگی و کار می کنند. و بله، این کاملاً نمایندگی در Textio را تغییر داد.

تنوع بخشی به تیم از طریق جغرافیا: «شیکاگو بازار بزرگی برای ما بود و تقریباً همه کارمندان ما در شیکاگو رنگین پوست هستند. جمعیت شناسی منطقه با سیاتل متفاوت است. و بنابراین، ما کاملاً تأثیر مثبتی را در آنجا می‌بینیم… بیشتر و بیشتر، رهبران در سیاتل نیز مستقر نیستند، که به نوعی برای من مناسب است، زیرا من سعی می‌کنم تا حدی عدالت را در راهی که رهبری می‌کنیم ایجاد کنم. “

در مورد نحوه رسیدگی این شرکت به حقوق کارمندان ساکن در مناطق مختلف جغرافیایی:”ما قیمت های بازار سیاتل را همه جا می پردازیم. به همین دلیل است که ما انتخاب کرده‌ایم حقوق‌ها را در سطح منطقه‌ای در همه جا ثابت نگه داریم، به این معنی که در برخی مناطق دیگر که استخدام می‌کنیم، مزایای زیادی داشته‌ایم، زیرا قبلاً در آن‌ها استخدام نکرده‌ایم، زیرا سیاتل بازار بسیار پرهزینه‌ای است. این یک بازار بسیار ممتاز از نظر کار تکنولوژیکی است.”

چگونه می توان فرهنگ را در کنار هم نگه داشت وقتی مردم دودستگی دارند:”این موضوع زمان است. من فکر می کنم همه در حال تلاش برای حل این هستند. ما کارهای زیادی انجام داده ایم. برخی از آنها احتمالاً منعکس کننده کتاب های بازی از سایر شرکت ها هستند، که حداقل یکی از آنها احتمالاً واقعاً متفاوت است.

برای کارمندان غرق شده در Slack و کارهایی که در مورد آن انجام دادند: “ما در چند ماه اول پس از مهاجرت متوجه شدیم که Slack یک مشکل است … ما همیشه یک شرکت Slack بوده ایم. ما یکی از اولین مشتریان آن‌ها بودیم… اما متوجه شدیم افرادی که در کانال‌ها و ارتباطات ناهمزمان غرق شده‌اند، 24 ساعت هفته واقعاً بسیار دشوار بود.

و یکی از چیزهایی که در سال‌های 2020 و 2021 ساختیم و امروز از آن استفاده می‌کنیم ممکن است به زودی به محصولی برای دیگران تبدیل شود. ما چندین شرکت دیگر داریم که از آن استفاده می کنند. ما یک ابزار متفاوت ایجاد کردیم. ما همچنان از Slack بیشتر برای (پیام‌رسانی فوری) استفاده می‌کنیم، اما ابزار متفاوتی برای تماس‌های محدود زمانی ایجاد کرده‌ایم که بسیار فعال‌تر است. او ذاتاً انسانی تر است. شرکت کردن به روش های آسان برای مردم واقعاً آسان است. ما معتقدیم که این در مورد نحوه اجرای همکاری فراگیر در شرکت ها است. و من می گویم که استفاده از آن، که ما واقعاً برای اهداف خود ساخته ایم، روش کار با هم را تغییر می دهد، کاملاً آن را متحول می کند … برای ما کاملاً جادویی بود.

در آغوش آخر هفته های مشترک: «در فضای شبانه‌روزی که همه از خانه کار می‌کنند، حذف آن بسیار سخت است. وقتی چند دقیقه بعد این پادکست را قطع کردم، هنوز در خانه ام هستم. درست؟ میتونستم لپ تاپمو ببندم و برم آشپزخونه و یه میان وعده بخورم و شنبه هم همین کارو بکنم و راحت دوباره لپ تاپمو باز کنم و کارم رو چک کنم. بنابراین هیچ مرزی بین کار و خانه وجود ندارد. بنابراین، یکی از راه‌هایی که ما آن را کاهش داده‌ایم این است که زمان آزاد مشترک بیشتری را معرفی کرده‌ایم. در واقع دوشنبه یک روز تعطیل مشترک در Textio است. بنابراین ما یک آخر هفته طولانی داریم، این آخر هفته که در آن کل شرکت آخر هفته های بیشتری را با هم می گذراند. این بسیار قدرتمند بود.”

برای تحریک ارتباطات منطقه ای شخصی تر: “این پاییز ما یک رویداد شرکتی خواهیم داشت، که اکسپلوراتون سنتی ما خواهد بود، که چیزی شبیه به هکاتون ما است، اما کل شرکت درگیر است… امسال ما برای همه شرکت ها داوطلب هستیم، فرهنگ داوطلبان فوق العاده داریم. . ما همیشه از این موضوع سود برده ایم. بنابراین همه در شیکاگو دور هم جمع می شوند و برخی فعالیت ها را با هم انجام می دهند. همه در منطقه خلیج دور هم جمع می شوند و با هم کارهای داوطلبانه انجام می دهند. بنابراین من فکر می کنم یکی از چیزهایی که در مورد فرهنگ وجود دارد این است که دیگر مختص تیم نیست. چیزی شبیه یک عنصر منطقه ای وجود دارد که در آن چند منظوره است و شما واقعاً با هم جمع می شوید.

در مورد اینکه آیا می توانید با موفقیت یک نیروی کار ترکیبی را مدیریت کنید یا خیر:”بسیار خوب، هشدار در مورد اختلافات. من فکر نمی کنم بتوانید (دورگ بسازید) … من کاملاً طرفدار محصولات محلی یا محصولات توزیع شده هستم. چیز ترکیبی این پویایی را ایجاد می کند، جایی که شما مجموعه ای از افراد را دارید که همیشه در اتاق هستند و برخی افراد همیشه دور هستند. در واقع، من واقعاً عمیقاً معتقدم که این موج بعدی کار سرمایه ای برای شرکت ها است.”

در مورد اینکه چرا انتخاب یک نوار از پانل کنترل متمرکز یا کاملاً از راه دور مهم است:”من فکر می کنم انتخاب نوار به خوبی گفته شده است و این فلسفه من برای آن است. من کاملاً درک می کنم که چرا یک نفر نوار هم مکان را انتخاب می کند. من قطعا چیزهایی را که به شما می دهد می بینم. من درک می کنم که چرا مردم خط راه دور را انتخاب می کنند. فکر می‌کنم همه ما در موقعیت‌هایی بوده‌ایم که شما افراد در اتاق داشته‌اید، دیگران دور هستند، تماس ویدیویی به پایان می‌رسد، و سپس اینطور است که «هی، تاد، من همین الان ایده دیگری به ذهنم رسید. حالا قرار است ناهار را با هم بخوریم و ملاقات واقعی را داشته باشیم. و نیم ساعت بعد آنچه را که واقعاً تصمیم گرفته‌ایم به همه گزارش می‌کنیم.” و سپس جان آنجا در بوزمن است، مانند: «هی، صبر کن، فکر می‌کردم از قبل برنامه‌ای داشتیم.» فکر می‌کنم این یک انسان است. فکر نمی‌کنم راه خوبی برای قضاوت در این مورد یا جلب نظر قانونگذاران وجود داشته باشد. بنابراین، اگر به برابری اهمیت می‌دهید، به همه در یک زمین بازی نیاز دارید، مهم نیست در چه زمینی باشد.