• خانه
  • اخبار
  • آنها از آداپتور شارژر 35 واتی اپل با پورت USB-C دوگانه رونمایی کردند

آنها از آداپتور شارژر 35 واتی اپل با پورت USB-C دوگانه رونمایی کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آنها از آداپتور شارژر 35 واتی اپل با پورت USB-C دوگانه رونمایی کردند

هفته گذشته 9to5Mac به طور انحصاری فاش شد که اپل در حال کار بر روی یک آداپتور شارژر 35 واتی با درگاه USB-C دوگانه است تا به کاربران امکان شارژ همزمان دو دستگاه را بدهد. تصاویر جدیدی از این لوازم جانبی منتشر شده است که طراحی کمی متفاوت از دیگر آداپتورهای شارژ اپل را نشان می دهد.

آداپتور شارژر اپل 35 وات

به زودی ChargerLAB چند عکس از شارژر جدید را در توییتر به اشتراک بگذارید. اما منبع اصلی منتشر کننده این تصاویر مشخص نیست. برخلاف آداپتور شارژ 20 واتی USB-C فعلی اپل، تصاویر نشان می دهد که شارژر جدید 35 واتی دارای “مخاطبین تاشو” خواهد بود. پورت های USB-C در پایین شارژر نیز در کنار یکدیگر قرار دارند و پشت آداپتور روی هم قرار نمی گیرند.

همچنین بر اساس عکس ها، یکی دیگر از تفاوت های آداپتور شارژ جدید با آداپتورهای فعلی، برش دایره ای در کناره است تا کاربران بتوانند به راحتی شارژر را از برق بکشند. ChargerLAB می گوید به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آداپتور شارژ جدید اپل ارائه خواهد کرد.

آداپتور شارژر اپل 35 وات

آداپتور شارژر اپل 35 وات

آداپتور شارژ دوگانه USB-C 35 وات برای اولین بار به طور تصادفی در یک سند پشتیبانی به اپل فاش شد. طبق این سند، شارژر جدید از USB-PD (Power Delivery) برای شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند. با 35 وات، حتی این شارژر می تواند مک بوک ایر M1 را در زمان کمتری نسبت به آداپتور برق استاندارد ارائه شده همراه با لپ تاپ شارژ کند.

البته وقتی از هر دو پورت همزمان استفاده می کنید، برق بین دو دستگاه تقسیم می شود. اما همچنان انرژی کافی برای شارژ همزمان آیفون و اپل واچ یا آی پد را فراهم می کند.

مشخص نیست که اپل چه زمانی آداپتور شارژ 35 واتی را با دو پورت USB-C معرفی خواهد کرد. اما پاییز امسال شاهد عرضه سری آیفون 14 هستیم.

نظر شما در مورد تصاویر لو رفته از آداپتور شارژ دوگانه USB-C 35 واتی اپل چیست؟