• خانه
  • اخبار
  • آمپریتی برای دومین بار در یک سال گذشته به عنوان بخشی از بازسازی، کارگران را اخراج می کند

آمپریتی برای دومین بار در یک سال گذشته به عنوان بخشی از بازسازی، کارگران را اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمپریتی برای دومین بار در یک سال گذشته به عنوان بخشی از بازسازی، کارگران را اخراج می کند

آمپریتی برای دومین بار در یک سال گذشته به عنوان بخشی از بازسازی، کارگران را اخراج می کند
بری پاجت (عکس از آمپریتی)

استارت‌آپ هوش مشتری مستقر در سیاتل Amperity دور دیگری از اخراج کارکنان خود را انجام داده است، این دومین باری است که کارکنان خود را در شش ماه گذشته کاهش می‌دهد.

سخنگوی این شرکت گفت 10 درصد از نیروی کار آن را ترک کرده اند.

آمپریتی در ماه اوت 13 نفر را اخراج کرد. در آن زمان، این شرکت اعلام کرد که 375 کارمند دارد و قصد دارد استخدام کند.

یکی از سخنگویان در بیانیه ای به brooztechnology گفت: «مانند بسیاری از شرکت ها، ما به محیط اقتصادی که به سرعت در حال تغییر است پاسخ داده ایم. تمرکز ما بر ارائه ارزش به مشتریانمان است و اصول کسب و کار ما همچنان قوی است. ما کسب‌وکار خود را بازسازی کرده‌ایم تا از رشد مستمر و پایدار اطمینان حاصل کنیم، که شامل حذف موقعیت‌ها در گروه‌های منتخب است.”

مدیر طراحی محصول این شرکت از جمله افرادی بود که در آخرین دور اخراج از کار برکنار شدند.

بری پاجت، مدیرعامل Amperity در ماه نوامبر به brooztechnology گفت که این شرکت در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

او در ماه نوامبر گفت: «با همه اخراج‌هایی که در اطراف ما اتفاق می‌افتد، امیدواریم در یک ماه آینده استعدادهای بزرگی را به اینجا بیاوریم.

نرم‌افزار Amperity که در سال 2016 تأسیس شد، شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا کمپین‌های بازاریابی هدفمند خود را با اتصال منابع داده تکه‌تکه بر روی عادات فردی مشتری از طریق ایمیل، تاریخچه خرید، استفاده از برنامه تلفن همراه، ترافیک وب‌سایت، بازدید از فروشگاه فیزیکی و موارد دیگر اصلاح کنند. ایده این است که به بازاریابان درک جامعی از یک مصرف کننده داده شده و افزایش فروش در حین وفاداری به برند ارائه شود.

پجت در ماه نوامبر گفت که کسب‌وکارها اثرات رکود فناوری را می‌بینند و معاملات طولانی‌تر می‌شود. اما او گفت که این شرکت همچنین از مقررات مربوط به کنترل داده‌های شخصی و لغو کوکی‌های شخص ثالث دچار مشکل شده است.

آمپریتی در ژوئیه 2021 به وضعیت تک شاخ دست یافت و پس از جمع آوری 100 میلیون دلار به ارزش 1 میلیارد دلاری رسید.

کبیر شاهانی، یکی از بنیانگذاران شرکت، سال گذشته بدون توضیح عمومی از سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره کنار رفت.

پجت، که قبلا به عنوان رئیس و مدیر عملیاتی خدمت می کرد، از فوریه 2022 مدیرعامل بوده است. او کهنه کار شرکت Concur Technologies و مدیر ارشد درآمد سابق Stripe است. درک اسلاگر، که Amperity را با شاهانی بنیانگذاری کرد، به عنوان CTO در شرکت باقی می ماند.

شاهانی و اسلاگر قبلا Appature، یک استارت آپ بازاریابی مراقبت های بهداشتی را که در سال 2013 به IMS Health فروخته شد، تأسیس کردند.

حامیان Amperity عبارتند از HighSage Ventures، Tiger Global Management، Declaration Partners، Madrona Venture Group و Madera Technology Partners.

هیئت مدیره آن شامل مدیر عامل Madrona مت مک ایلوین است. مدیرعامل Accolade راج سینگ; کوین جانسون، مدیرعامل سابق استارباکس؛ و خواننده و ترانه سرا سیارا.