منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آموزش انتقال تماس اندروید; سریع و کاربردی

آموزش انتقال تماس اندروید; سریع و کاربردی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

گوشی های اندرویدی بیشترین سهم را از بازار گوشی های هوشمند دارند. در نتیجه بسیاری از کاربران روزانه از گوشی های اندرویدی خود استفاده می کنند. در نتیجه، ممکن است بخواهید تماس های خود را به دستگاه دیگری انتقال دهید. در این مقاله نحوه انتقال تماس به اندروید را به شما آموزش می دهیم.

آموزش انتقال تماس به گوشی های اندروید

اگر دنبالش هستید گوشی اندروید خود را ریست یا فلش کنید شما خودتان هستید، درس ما را از دست ندهید!

یاد بگیرید که گوشی اندرویدی خود را فلش یا ریست کنید

بر اساس گزارش ها Howtogeekانتقال تماس یک ویژگی مفید است که به شما امکان می دهد تماس ها را از یک شماره تلفن به شماره دیگر هدایت کنید. این می تواند در بسیاری از سناریوها مفید باشد. خوشبختانه تنظیمات هم سخت نیست. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

توجه داشته باشید که این فرآیند ممکن است بسته به ساختار اپراتور سیم کارت شما متفاوت باشد. حتی این موضوع می تواند به برنامه های خاصی مرتبط باشد. اگر گزینه Call Forwarding را نمی بینید، ببینید چگونه برای ارائه دهنده خدمات شما کار می کند.

ما با Google Pixel شروع می کنیم که از برنامه Phone by Google استفاده می کند. این برنامه بر روی اکثر دستگاه های اندرویدی نیز قابل نصب است. حتی بسیاری از گوشی های رام گلوبال شیائومی به صورت پیش فرض از این اپلیکیشن استفاده می کنند.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

ابتدا اپلیکیشن Phone را باز کنید و روی نماد منو با سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس تنظیمات آن را وارد کنید. حالا به بخش تماس ها بروید. سپس Call divert را انتخاب کنید. چهار گزینه را در زیر مشاهده خواهید کرد. موردی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. اینها برای خواندن بیشتر است.

انتقال تماس ها به اندروید

گزینه Always Forward به این صورت است که برای همه تماس ها گیرنده به شماره ثانویه می رود. گزینه بعدی When busy است که اگر تماس دیگری برقرار کنید، تماس ها را به یک شماره ثانویه هدایت می کند. قابلیت divert call divert به این صورت است که اگر به تماس پاسخ ندهید، تماس ها به شماره دوم می رود. در نهایت، When Unreached در صورتی که تلفن شما خاموش باشد، در حالت هواپیما یا بدون سیگنال، به یک شماره ثانویه تماس می‌فرستد.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

پس از انتخاب، صفحه ای ظاهر می شود که می توانید شماره ثانویه خود را برای انتقال تماس ها به اندروید وارد کنید. شماره خود را در فیلد نشان داده شده وارد کنید و روی فعال کردن ضربه بزنید پس از وارد کردن شماره تلفن، روی روشن ضربه بزنید.

دستگاه‌های گلکسی سامسونگ دارای برنامه تلفن سامسونگ مخصوص به خود هستند که در اینجا از آن استفاده خواهیم کرد. ابتدا اپلیکیشن Phone را باز کنید و روی نماد منو با سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید. تنظیمات را انتخاب کنید. به پایین بروید و خدمات اضافی را انتخاب کنید. گزینه انتقال تماس را انتخاب کنید.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

مانند قسمت قبل و بسیاری از گوشی های اندرویدی موجود در بازار، 4 حالت برای انتقال تماس به گوشی سامسونگ خود خواهید دید. این 4 حالت می تواند توسط شما انتخاب شود. در نهایت یک پنجره پاپ آپ ظاهر می شود که در آن شماره ثانویه خود را برای ارسال وارد می کنید. شماره خود را وارد کنید و روی «روشن» یا «به‌روزرسانی» ضربه بزنید. باز هم، بسته به شرکت مخابراتی که انتخاب می کنید، ممکن است این فرآیند متفاوت باشد یا اصلاً در دسترس نباشد. اگر چنین است، باید کمی عمیق تر بگردید تا متوجه شوید این ویژگی در دستگاه شما چگونه کار می کند. البته این قابلیت تنها مختص اندروید نیست و آیفون نیز از آن استفاده می کند. اما تمرکز اصلی ما روی سیستم عامل اندروید است.

نظر شما در مورد این آموزش انتقال تماس اندروید چیست؟ آیا از آن استفاده کرده اید؟