• خانه
  • اخبار
  • آموزش آرایش روزانه با پالت سایه رولینگ

آموزش آرایش روزانه با پالت سایه رولینگ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آموزش آرایش روزانه با پالت سایه رولینگ

آرایش روزانه صورت را درخشان تر و زیباتر می کند. آرایش روزمره معمولا بسیار ساده تر است و بسیاری ممکن است فکر کنند که سایه چشم برای آرایش روزمره مناسب نیست. اما معمولاً صبح‌ها چشم‌ها خواب‌آلود و متورم هستند و سایه چشم مناسب می‌تواند شکل زیباتری به چشم‌ها بدهد. یکی از برندهای سایه چشم که قیمت و کیفیت خوبی دارد، سایه ها است که کار با آن بسیار راحت است و آرایش چشم را چشمگیرتر می کند. بنابراین در ادامه مقاله تمرین روزانه آرایش با پالت سایه را گام به گام توضیح خواهیم داد تا چهره شما زیباتر از همیشه شود.

آموزش آرایش روزانه با پالت سایه رولینگ

آرایش روزانه بسیار ساده تر از آرایش شب است. به همین دلیل گروه آرایش روزانه شامل گریم دانشگاه، گریم نامزدی و مهمانی صبحانه و ناهار، گریم محل کار و آرایش خرید می باشد. آرایش روز معمولا سبک تر است و از رنگ های ساده تری استفاده می کند. اما چرا گریم روز با سایه انقلاب را انتخاب کردیم؟

Shadow Revolution محصول انگلستان است. این پالت سایه ها نه تنها در ایران بلکه در جهان طرفداران زیادی دارد. قیمت مناسب، رنگدانه بالا، ماندگاری خوب و تنوع رنگ در این پالت سایه ها آن را برای هر مدل آرایشی مناسب می کند. بنابراین در ادامه مقاله قدم به قدم این مدل آرایش را به شما آموزش می دهیم تا چهره شما را جذاب تر از همیشه کنید.

1. پوست خود را احیا کنید

معمولاً در صبح گاهی اوقات پوست خسته و کدر می شود و نیاز به مراقبت دارد. بنابراین ابتدا صورت خود را با آب نرم و پاک کننده بشویید تا پوستتان تمیز شود و چربی ها و باکتری ها روی پوستتان لکه نزنند. سپس صورت خود را خشک کرده و مرطوب کننده و ضد آفتاب را روی پوست خود بمالید. اینها دو اصل اساسی هر مدلی برای آرایش روزمره هستند. زیرا این دو محصول از پوست محافظت می کنند و از پوسته پوسته شدن یا به اصطلاح مالش و کرم پودر جلوگیری می کنند.

سپس یک کرم پودر بسیار سبک انتخاب کنید. کرم پودرهای با پوشانندگی بالا یا بافت سنگین برای آرایش روزمره مناسب نیستند. به عنوان مثال، کرم BB Proderma انتخاب خوبی برای آرایش روزمره خواهد بود، زیرا فاقد چربی، اسانس و پاربن است.

این کرم بچه همچنین دارای SPF40 بوده و از پوست در برابر نور خورشید محافظت می کند. در واقع کرم ها و کرم های کودک حاوی موادی هستند که مانند یک کرم پودر سبک از پوست در برابر خطرات محیطی محافظت می کنند و برای آرایش های روزمره نیز مناسب هستند. بنابراین یک اسفنج مرطوب یا برس تمیز بردارید و کمی کرم پودر روی صورت خود بمالید.

2. پوست خود را رنگ کنید

در این مرحله می توانید پوست خود را با کمی رژگونه، کانتور و کانسیلر رنگ کنید. ابتدا مقدار بسیار کمی کانسیلر زیر چشم خود بزنید تا سیاهی و پف زیر چشم از بین برود. همچنین می توانید از کانسیلر در گوشه چشم خود استفاده کنید تا ظاهر بهتری داشته باشید. سپس با یک برس یا اسفنج مرطوب کانسیلر را پاک کنید.

شما می توانید بین کانتور و رژگونه یکی را انتخاب کنید. البته استفاده از هر دوی این لوازم آرایشی باعث بهتر جلوه دادن پوست نیز می شود. بنابراین چند نقطه کانتور بسیار کوچک در امتداد خط گونه، روی پیشانی (نزدیک خط مو) و دو خط باریک در امتداد سپتوم بکشید.

به خاطر داشته باشید که کانتور به میزان بسیار محدودی در آرایش روزمره استفاده می شود. سپس کانتور را با یک برس یا اسفنج محو کنید. همچنین می توانید از این مرحله صرف نظر کنید و صورت خود را فقط با رژگونه هلویی روشن یا قهوه ای روشن رنگ کنید که انتخاب شما برای آرایش روزمره است.

3. چشمان خود را زیبا کنید

آموزش آرایش روزانه با پالت سایه رولینگ

در آرایش روزمره لزومی به استفاده از سایه هایی با رنگ های براق و تیره نیست. یکی سایه هایی از برند Revolution این فرصت را به شما می دهد تا از رنگ های متنوع لذت ببرید. همچنین رنگدانه و ماندگاری سایه محلول بسیار مناسب است و ساعت ها با آرایش روزانه احساس راحتی خواهید کرد.

ابتدا کمی سایه کرمی پشت پلک روی ابروها بزنید. این روش به افزایش فاصله بین چشم و ابرو کمک می کند. اما اگر فاصله بین این دو معمولا زیاد است، یک سایه کرمی را فقط روی پلک بزنید. سپس یک سایه روشن قهوه ای را درست بالای خط پلک و نزدیک خط ابرو به صورت نیم دایره بزنید. حتما این خط را با یک برس نرم پاک کنید. این روش به فرم دهی و بزرگ شدن چشم ها کمک می کند.

این روزها کشیدن خط چشم با سایه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر می خواهید آرایشتان بسیار ساده و طبیعی باشد، با یک برس صاف و کوچک، یک خط با سایه قهوه ای قابل جابجایی به عنوان خط چشم پشت پلک خود بکشید.

4. به چشمان خود فرم دهید

آموزش آرایش روزانه با پالت سایه رولینگ

خط چشم روزانه معمولاً بسیار نازک و ظریف است. پس باید از خط چشمی استفاده کنید که با آن می توانید به راحتی خطی نازک در پشت پلک بکشید. سپس خط چشم مورد علاقه من انتخاب خوبی خواهد بود. خط چشم مای کیفیت و ماندگاری قابل توجهی دارد. قلم نیز به گونه ای است که می توانید به راحتی خط چشم نازک، متوسط ​​و ضخیم بکشید.

ابتدا یک خط نازک از وسط پلک تا گوشه چشم بکشید. سپس یک خط در امتداد چشم به عنوان خط چشم بکشید. توصیه می کنیم برای آرایش روزمره به خصوص در محل کار و دانشگاه به دنبال خط چشم نباشید.

5. چشمان خود را بزرگ کنید

یکی از موثرترین لوازم آرایشی ریمل است که با انتخاب هنرمندانه و صحیح آن می توانید زیبایی چشم و در کل صورت خود را دو چندان کنید. برندهای مختلفی در بازار لوازم آرایشی از ریمل و آرایشگاه های معمولی گرفته تا حرفه ای وجود دارد و شما می توانید با جستجو و مطالعه مشخصات آنها بهترین محصول را در این گروه کالایی انتخاب کنید.

اگر می خواهید مژه های خود را بلند و حجیم کنید، مارپیچ با کیفیت زنگانتخاب خوبی خواهد بود. این مارپیچ از آن مارپیچ هایی است که بارها روی آن راه خواهید رفت. زیرا تنها با یک بار کشیدن مژه های شما جذاب می شود و می توانید چشمان خود را بزرگتر و بلندتر کنید.

6. لب های خود را جذاب کنید

آرایش زمانی کامل و جذاب می شود که لب های خود را جذاب کنید. رژ لب هایی که برای آرایش روزمره استفاده می شوند رنگ های ملایمی دارند. بنابراین هلویی، نود، صورتی و قهوه ای روشن انتخاب های بهتری هستند. به خاطر داشته باشید که برای آرایش روزمره از رژ لب های 24 ساعته یا رژ لب هایی که بافت خشکی دارند و باعث پوسته پوسته شدن لب ها می شوند استفاده نکنید. همچنین می توانید از رژ لب مایع یا رژ لب در آرایش روزانه خود استفاده کنید.