• خانه
  • اخبار
  • آمازون 450 میلیون دلار به برنامه تحویل برای بازنشستگی راننده، مطابقت با شهریه ها، پرداخت بهتر پرداخت می کند.

آمازون 450 میلیون دلار به برنامه تحویل برای بازنشستگی راننده، مطابقت با شهریه ها، پرداخت بهتر پرداخت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون 450 میلیون دلار به برنامه تحویل برای بازنشستگی راننده، مطابقت با شهریه ها، پرداخت بهتر پرداخت می کند.

آمازون 450 میلیون دلار به برنامه تحویل برای بازنشستگی راننده، مطابقت با شهریه ها، پرداخت بهتر پرداخت می کند.
یک ون تحویل آمازون در خارج از دفتر مرکزی شرکت در سیاتل. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

آمازون محدودیت‌های ارتباط خود را با شرکت‌های مستقلی که بسته‌های خود را در بسیاری از نقاط کشور و به طور فزاینده‌ای در جهان تحویل می‌دهند، با تأمین مالی یک سری برنامه‌هایی که مجموعاً بیش از 450 میلیون دلار برای بهره‌برداری از رانندگان شاغل در آن شرکت‌ها طراحی شده‌اند، آزمایش خواهد کرد.

سرمایه‌گذاری جدید در برنامه شرکای خدمات تحویل، که صبح روز سه‌شنبه اعلام شد، به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر شرایط سخت کاری و نابرابری‌های پرداختی که رانندگان تحویل‌دهنده با آن مواجه هستند، صورت می‌گیرد. این در حالی است که رهبران اتحادیه ملی ابراز علاقه به کشف راهی برای کمک به رانندگان تحویل آمازون در سازماندهی آن می کنند.

از منظر حقوقی، چالش آمازون این است که آنقدر در تجارت DSP دخالت نکند که به طور موثر رابطه خود را با آنها تغییر دهد. وضعیت مستقل این شرکت‌ها، آمازون را از بسیاری از تعهدات مالی و قانونی که از استخدام مستقیم رانندگان ناشی می‌شود محافظت می‌کند.

اطلاعیه روز سه شنبه شامل سه جزء اصلی بود:

  • یک برنامه جدید به نام Next Mile به کارمندان شرکت های کشتیرانی شرکت کننده تا 5250 دلار در سال برای آموزش آکادمیک خود می دهد.
  • آمازون یک طرح 401(k) را به “بسته خدماتی که برای DSPها در دسترس است” اضافه می کند و در سال اول برنامه حدود 60 میلیون دلار به شرکت ها ارائه می دهد تا به آنها کمک کند تا مشارکت کارکنان را مطابقت دهند.
  • این شرکت می گوید که “افزایش بیشتر نرخ DSP را برای ارائه پرداخت رقابتی به رانندگان خود” ارائه خواهد کرد.

آمازون ماه گذشته اعداد جدیدی را در مورد رشد برنامه شرکای خدمات تحویل خود منتشر کرد و گفت که اکنون 3000 شرکت مستقل روزانه بیش از 10 میلیون بسته را برای آمازون تحویل می دهند که 275000 نفر را استخدام کرده و در مجموع 26 میلیارد دلار درآمد در چهار سال گذشته ایجاد کرده است. . .

یک شکایت در حال بررسی صلاحیت حقوقی شرکت‌های DSP آمازون را به چالش می‌کشد و می‌گوید که آنها به‌عنوان صاحب امتیاز بدون مزایایی که از اعطای آن وضعیت به طور رسمی متوجه می‌شوند، عملاً رفتار می‌کنند.

قبلا: سوابق نشان می دهد شرکای تحویل آگهی شده توسط آمازون میلیون ها کمک از ایالات متحده دریافت کرده اند.