منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آمازون 42.5 میلیون دلار برای ساخت 318 آپارتمان مقرون به صرفه در نزدیکی ایستگاه های قطار سبک سیاتل اختصاص می دهد.

آمازون 42.5 میلیون دلار برای ساخت 318 آپارتمان مقرون به صرفه در نزدیکی ایستگاه های قطار سبک سیاتل اختصاص می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون 42.5 میلیون دلار برای ساخت 318 آپارتمان مقرون به صرفه در نزدیکی ایستگاه های قطار سبک سیاتل اختصاص می دهد.

آمازون 42.5 میلیون دلار برای ساخت 318 آپارتمان مقرون به صرفه در نزدیکی ایستگاه های قطار سبک سیاتل اختصاص می دهد.
آپارتمان های جدید در محله بالارد سیاتل در حال ساخت هستند. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

آمازون روز سه شنبه اعلام کرد که 42.5 میلیون دلار برای کمک به ساخت 318 آپارتمان مقرون به صرفه در نزدیکی دو ایستگاه راه آهن سبک در منطقه بزرگ سیاتل اختصاص داده است. این پروژه ها با مشارکت ساوند ترانزیت، یک آژانس حمل و نقل عمومی محلی، اجرا می شوند.

این تعهد بخشی از تلاش گسترده‌تر آمازون و سایر شرکت‌های سنگین‌وزن فناوری برای افزایش موجودی مسکن ارزان قیمت در منطقه‌ای است که به نظر می‌رسد افزایش بی‌پایان قیمت خانه‌ها وجود دارد، در حالی که تعداد افرادی که بی خانمانی را تجربه می‌کنند نیز همچنان در حال افزایش است.

تأمین مالی از یک صندوق مسکن 2 میلیارد دلاری که در ژانویه 2021 اعلام شد تأمین می شود. از طریق این طرح، شرکت مسکن ارزان قیمت را در سه منطقه که در آن حضور گسترده و گسترش بخش های اقتصادی وجود دارد، هدف قرار داده است: سیاتل. نشویل، تنسی؛ و آرلینگتون، ویرجینیا. او متعهد به ساخت یا نگهداری 20000 خانه در این سه منطقه است.

آمازون، با ارزش بازار 1.5 تریلیون دلار، تاکنون بیش از 344.3 میلیون دلار به عنوان کمک های بلاعوض و کمک های بلاعوض به پروژه هایی در منطقه بزرگ سیاتل، ایجاد و نجات 2870 خانه ارزان قیمت وام داده است.

این شرکت همچنین بودجه 742 آپارتمان جدید در منطقه آرلینگتون-واشنگتن را اعلام کرد. ارزش کل 81.7 میلیون دلار

پروژه های ایالت واشنگتن که روز سه شنبه اعلام شد عبارتند از:

  • تعهد 25.8 میلیون دلاری وام کم بهره و کمک هزینه پیش از ساخت از سوی BRIDGE Housing، یک توسعه دهنده غیرانتفاعی، برای ساخت 233 آپارتمان مقرون به صرفه در Bellevue، نزدیک یک ایستگاه راه آهن سبک که سال آینده افتتاح می شود.
  • تعهد 16.7 میلیون دلاری وام با بهره کم و کمک هزینه پیش از ساخت از Mercy Housing Northwest برای ساخت 85 آپارتمان مقرون به صرفه در نزدیکی ایستگاه راه آهن سبک در SeaTac. این پروژه شامل مصالح ساختمانی پایدار و واحدهای کارآمد انرژی است.

بر اساس گزارش سیاتل تایمز، انتظار می رود ساخت و ساز در سال 2024 در Bellevue و 2023 در SeaTac آغاز شود.

به ویژه، Bellevue فشار رشد فناوری پیشرفته را احساس می کند، که با کمبود مسکن مواجه است. آمازون 25000 کارگر جدید خود را به مرکز شهر منتقل می کند، در حالی که فیس بوک، سیلزفورس، مایکروسافت و eBay به گسترش حضور خود در شهر شرق سیاتل ادامه می دهند.

جو فاین، مدیر اجرایی اتاق بازرگانی بلیو، پاییز گذشته به brooztechnology گفت: «بلیو یکی از غیرقابل دسترس ترین شهرهای ایالت واشنگتن است. «شغل های پردرآمدی که اضافه می کنیم با مشاغلی که اضافه می کنیم رقابت خواهد کرد. و تا زمانی که دارایی خالص قابل توجهی نداشته باشید، نمی توانید یک خانه تک خانواده در اینجا بخرید – مگر اینکه قبلاً یک خانه داشته باشید.

نگرانی‌ها مبنی بر اینکه مسکن برای ساکنان با درآمد پایین و متوسط ​​در منطقه سیاتل غیرقابل دسترس‌تر می‌شود، اخیراً با خبر افزایش سقف دستمزد کارگران آمازون، همراه با عنوان خانه Bellevue تشدید شده است. .

غول فناوری همسایه مایکروسافت نیز متعهد به مقابله با بحران مسکن مقرون به صرفه است و وعده 750 میلیون دلاری را برای تلاش‌ها در منطقه بزرگ سیاتل داده است. این شرکت اخیراً به‌روزرسانی ابتکار خود را به اشتراک گذاشته است. مایکروسافت از سال 2019 تاکنون 9200 خانه مقرون به صرفه را در منطقه نگهداری کرده یا ساخته است.

در حالی که آمازون و مایکروسافت به حل چالش‌های مسکن کمک می‌کنند، گرگ کولبرن، دستیار املاک و مستغلات در کالج آموزش تعبیه‌شده در دانشگاه واشنگتن، با اقدامات آنها اعتبار دارد.

کولبرن در ژانویه به brooztechnology گفت: «آنچه از تصویر بزرگ مهم است، تشخیص در بیانیه‌های عمومی و تعهدات مالی توسط دو شرکت بزرگ ما است که کمبود مسکن یک تهدید واقعی برای منطقه ما است.