• خانه
  • اخبار
  • آمازون 3 میلیون دلار به کالج های منطقه سیاتل برای حمایت از مدارک علوم کامپیوتر اهدا می کند

آمازون 3 میلیون دلار به کالج های منطقه سیاتل برای حمایت از مدارک علوم کامپیوتر اهدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون 3 میلیون دلار به کالج های منطقه سیاتل برای حمایت از مدارک علوم کامپیوتر اهدا می کند

آمازون 3 میلیون دلار به کالج های منطقه سیاتل برای حمایت از مدارک علوم کامپیوتر اهدا می کند
رئیس برنامه علوم کامپیوتر کالج Bellevue، Fatma Cemile Serçe، مرکز، با دانشجویان کار می کند. (عکس از کالج بلوو)

آمازون 3 میلیون دلار به کالج های منطقه سیاتل کمک می کند تا از برنامه های علوم کامپیوتر آنها حمایت کند.

کالج Bellevue، واقع در شرق سیاتل، 1.5 میلیون دلار در طول سه سال برای حمایت از مدرک لیسانس خود در علوم کامپیوتر دریافت خواهد کرد. در حال حاضر 155 دانشجو در این برنامه تحصیلی ثبت نام کرده اند که در سال 2017 راه اندازی شد. این هدیه باعث افزایش حمایت مالی برای دانشجویان ثبت نام شده و گسترش دانش آموزان K-12 کالج می شود.

بنیاد کالج سیاتل نیز 1.5 میلیون دلار برای کمک به تامین مالی مدرک لیسانس تازه راه اندازی شده خود در علوم کامپیوتر دریافت خواهد کرد. در پاییز امسال، کالج شمال سیاتل اولین کلاس خود را با 20 دانشجو که این مدرک را دنبال می کردند، پذیرفت.

آمازون قبلاً یک میلیون دلار به این تلاش اهدا کرده بود که به استخدام و آموزش یکی از اعضای هیئت علمی ارشد کمک کرد.

ما در آمازون اهمیت دسترسی به آموزش علوم کامپیوتر را می دانیم. ویکتور رینوسو، مدیر جهانی ابتکارات آموزش بشردوستانه در آمازون، در اعلام این هدیه گفت: این سرمایه‌گذاری به رفع موانعی که جمعیت‌های کم‌منابع در گذشته با آن‌ها مواجه بوده‌اند کمک می‌کند و فرصت بیشتری را برای دانشجویان محلی فراهم می‌کند تا در بخش فناوری شغل خود را دنبال کنند. بنیاد کالج سیاتل

کالج‌هایی که از آمازون بودجه دریافت می‌کنند، نسبت به دانشگاه‌ها، مسیری ارزان‌تر برای تحصیل درجات فنی ارائه می‌کنند و معمولاً به گروه‌های نژادی و قومی متفاوت‌تری از دانشجویان می‌رسند.

مدارک علوم کامپیوتر به شدت مورد توجه دانشجویان ایالت واشنگتن است. دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر پل جی آلن در دانشگاه واشنگتن که دارای رتبه ملی است، حدود 7 درصد از متقاضیان مستقیم را در برنامه کارشناسی خود می پذیرد. پردیس های شعبه UW و سایر دانشگاه ها نیز برنامه های محبوب علوم کامپیوتر را ارائه می دهند.

کالج Bellevue تنها کالجی در واشنگتن است که تا به امروز مدرک لیسانس علوم را در این زمینه ارائه می دهد. شهریه در کالج ها به طور کلی کمتر از دانشگاه ها است. شهریه و شهریه سالانه یک دانشجوی علوم کامپیوتر در کالج Bellevue 7266 دلار در مقایسه با 12076 دلار در سال در UW است.

مربیان انتظار دارند که تقاضا برای مدارک علوم کامپیوتر به رشد خود ادامه دهد که تا حدی ناشی از حقوق بالا و فرصت های شغلی است.

بر اساس گزارش سال 2022 انجمن صنعت فناوری رایانه (CompTIA) ایالت واشنگتن دارای 333000 شغل فناوری است، از جمله نقش هایی که نیاز به مهارت های فنی و مشاغل مختلف در شرکت های فناوری دارند. کارگرانی که به طور خاص در مشاغل فناوری مشغول به کار بودند، میانگین حقوق 124653 دلار داشتند – درآمدی 147٪ بیشتر از میانگین ایالتی.