• خانه
  • اخبار
  • آمازون 23 میلیون دلار برای ساخت 568 خانه در سیاتل به عنوان بخشی از طرح مسکن مقرون به صرفه سرمایه گذاری می کند.

آمازون 23 میلیون دلار برای ساخت 568 خانه در سیاتل به عنوان بخشی از طرح مسکن مقرون به صرفه سرمایه گذاری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون 23 میلیون دلار برای ساخت 568 خانه در سیاتل به عنوان بخشی از طرح مسکن مقرون به صرفه سرمایه گذاری می کند.

آمازون 23 میلیون دلار برای ساخت 568 خانه در سیاتل به عنوان بخشی از طرح مسکن مقرون به صرفه سرمایه گذاری می کند.
صدور یک مجتمع آپارتمانی برنامه ریزی شده Grand Street Commons. (عکس آمازون)

آمازون 23 میلیون دلار برای حمایت از ساخت 568 خانه در سیاتل به عنوان بخشی از صندوق مسکن خود برای ساخت یا نگهداری خانه هایی برای افراد متوسط ​​تا کم درآمد سرمایه گذاری می کند.

صندوق 2 میلیارد دلاری، که سال گذشته اعلام شد، با هدف ایجاد 20000 خانه مقرون به صرفه در نشویل و مناطق سیاتل و آرلینگتون، ویرجینیا، مناطقی که شرکت در آن حضور گسترده و اختلاف درآمد رو به رشد دارد، است.

بودجه جدید به سازمان های توسعه املاک و مستغلات به رهبری سیاه پوستان، اسپانیایی تبارها و آسیایی ها تعلق خواهد گرفت و اولین سازمانی در سیاتل است که توسط صندوق سرمایه گذاری مسکن حمایت می شود. بسیاری از مسکن ها در نزدیکی ایستگاه های راه آهن سبک در جنوب شرقی سیاتل قرار خواهند گرفت، جایی که درصد بالایی از افراد کم درآمد وجود دارد.

کاترین بوئل، مدیر صندوق، در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه با اعلام پروژه‌های جدید، گفت: «با حمایت از این پروژه‌ها، ما بر عدالت تمرکز می‌کنیم، نه تنها دسترسی به مسکن ارزان قیمت را افزایش می‌دهیم، بلکه عمداً شرکای توسعه را نیز انتخاب می‌کنیم». دیدگاه‌های متنوع برای کمک به ایجاد جوامع واقعاً فراگیر و پر رونق ضروری است.»

این اعلام در حالی منتشر می شود که هزینه مالکیت یا اجاره در منطقه سیاتل همچنان در حال افزایش است – همانطور که دستمزدها در فناوری نیز افزایش می یابد، که نگرانی از ادامه روند قیمت مسکن را افزایش می دهد. در ماه فوریه، آمازون حداکثر دستمزد را به 350000 دلار برای کارکنان شرکت‌ها و فناوری دو برابر کرد. مایکروسافت همچنین اخیرا دستمزدها را برای جذب و حفظ کارگران افزایش داده است.

بر اساس گزارش Redfin، متوسط ​​قیمت خانه در سیاتل در ماه می 7.9 درصد افزایش یافت و به 890000 دلار رسید. طبق لیست آپارتمان ها، میانگین کل اجاره امروز در سیاتل 1745 دلار است که بیش از 14 درصد بیشتر از 1531 دلار در سال گذشته است.

مایکروسافت همچنین متعهد به مقابله با بحران مسکن مقرون به صرفه با وعده 750 میلیون دلاری برای تلاش‌ها در منطقه بزرگ سیاتل است. این شرکت از سال 2019 تاکنون 9200 خانه مقرون به صرفه را در منطقه نگهداری یا ایجاد کرده است.

پروژه های جدید آمازون تعهد صندوق خود را به بیش از 360 میلیون دلار و 3400 خانه در منطقه سیاتل می آورد. این تعهدات شامل مسکن های جدید از پیش برنامه ریزی شده برای مکان های نزدیک به ایستگاه های راه آهن نورث سیاتل و فرودگاه سیاتک است.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد تحولات جدید برنامه ریزی شده است.

  • آمازون با سه شریک مسکن کار می کند: شرکت توسعه متعلق به سیاه پوستان گاردنر گلوبال و دو سازمان عمومی غیرانتفاعی، Mount Baker Housing Authority و El Centro de la Raza.
  • یکی از پروژه ها، Grand Street Commons، 204 آپارتمان جدید را در نزدیکی ایستگاه قطار سبک جادکینز پارک آینده ایجاد خواهد کرد. این پروژه که قرار است تا تابستان 2024 تکمیل شود، به گونه ای طراحی شده است که 60 درصد درآمد متوسط ​​منطقه در اختیار مستاجران قرار گیرد. بر اساس گزارش آمازون، رنگین پوستان حدود 68 درصد از جمعیت این محله را تشکیل می دهند.
  • پروژه های دیگر 87 واحد در کلمبیا سیتی، 122 واحد در محل یک کلیسای باپتیست آفریقایی-آمریکایی سابق و 155 واحد در نزدیکی ایستگاه راه آهن سبک Mount Baker خواهند ساخت.