آمازون گیمز قرارداد انتشار با استودیوی مستقل Disruptive برای عنوان جدید اکشن ماجراجویی امضا کرد

آمازون گیمز قرارداد انتشار با استودیوی مستقل Disruptive برای عنوان جدید اکشن ماجراجویی امضا کرد

هنر مفهومی از بازی بی نام Disruptive Games که در حال حاضر قرار است از طریق آمازون منتشر شود. (تصویر بازی های مخرب)

آمازون گیمز یک پروژه آتی و بدون نام را توسط Disruptive Games، یک توسعه دهنده بازی مستقل مستقر در برکلی، کالیفرنیا، اعلام خواهد کرد.

این اقدام گسترش دیگری از تلاش‌های آمازون برای انتشار بازی‌ها برای استودیوهای دیگر پس از عرضه موفقیت‌آمیز Smilegate RPG در ایالات متحده است. تابوت گمشده اوایل امسال

گفته می‌شود که پروژه Disruptive که نامش فاش نشده، یک بازی اکشن ماجراجویی چند نفره آنلاین بر اساس یک بازی جدید است. [intellectual property]” برای پلتفرم های متعدد طراحی شده و برای بازی های مشارکتی و رقابتی ساخته شده است.

این سومین بازی ای است که آمازون پس از انتشار اخبار سال گذشته مبنی بر انتشار یک «تجربه همکاری آنلاین خلاقانه» از استودیوی مستقل انگلیسی Glowmade، رسماً به عنوان ناشر آن اعلام کرد. در یک انتشار خبری، آمازون تأیید کرد که بسیاری از «پروژه‌های اعلام‌نشده» دیگر هم در داخل و هم در خارج در دست توسعه هستند.

اگر یک روند واحد در آنچه آمازون تاکنون اعلام کرده وجود داشته باشد، این است که تقریباً تمام پروژه های آن، در داخل و خارج توسعه یافته، به نظر می رسد که به سمت بازار بازی های آنلاین طراحی شده اند. این شامل نقش آفرینی انبوه چند نفره او در سال 2021 می شود دنیای جدید، که دعوا می کند؛ تابوت گم شده، که زیاد نیست؛ و برنامه اعلام شده برای استودیوی او در مونترال، که او در مارس 2021 تأسیس کرد.

کریستف هارتمن، نایب رئیس آمازون گیمز، در بیانیه‌ای گفت: «در بازی‌های آمازون، ما بر توسعه و انتشار بازی‌های باکیفیتی متمرکز شده‌ایم که جوامع قوی را تقویت می‌کنند و مردم را برای سال‌های آینده بازی می‌کنند.»

او افزود: «ما با ایجاد آدرس‌های IP خودمان و انتشار انتخابی پروژه‌های خارجی توسط تیم‌های ستاره‌ای مانند Disruptive Games به این امر دست می‌یابیم».

Disruptive که در سال 2009 تاسیس شد، خود را به عنوان یک “استودیوی توسعه بازی چند نفره” معرفی می کند. آخرین بازی او یک “قهرمان تیرانداز مجازی” از سال 2019 بود. مگالیت، که توسط سونی برای پلی استیشن وی آر منتشر شده است.

همچنین به عنوان یک تیم استخدامی متمایز است. مزیت های قبلی Disruptive شامل افکت ها، بهینه سازی، پورت های کنسول و پشتیبانی از بازی مانند Godfall، Diablo II: Resurreded, Stained with Blood: Ritual of the Night و اسکیت باز حرفه ای تونی هاوک 1 + 2.